Anglická Premier League

Chelsea FC – Southampton FC

4:2

konec (2:1)

25.04.2017, 20:45 • Stamford Bridge, London • 34. kolo • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 1.4 4.65 7.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To už je z mé strany vše. Přeji hezký zbytek večera! (22:50:09)
Máme za sebou atraktivní utkání, ve kterém diváci na Stamford Bridge viděli hned šest gólů. Fanoušci Chelsea mohou odcházet domů spokojeni, lídr tabulky totiž porazil Southampton 4:2. Zatímco v prvním poločase byli Svatí favoritovi téměř vyrovnaným soupeřem, tak po přestávce už na hřišti vládli domácí. Velkou zásluhu na tom měl především Diego Costa, který v 54. minutě zvýšil na 3:1 a v závěru utkání přidal po narážečce s Pedrem a obehrání trojice protihráčů i čtvrtý gól Blues. Poslední slovo si pak přeci jen vzali hosté, na konečných 4:2 snížil Ryan Bertrand.

90+4

90+4

90+4. Ryan BERTRAND - 4:2

90+4

Southampton právě vstřelil branku!
Hosté v závěru alespoň snižují! Centr Cédrica Soarese usměrnil hlavou k pravé tyči z pohledu marně se natahujícího Courtoise RYAN BERTRAND.

90+3

Publikum je na nohou a aplauduje fotbalistům Chelsea. Hlavně ve druhé půli hráli domácí velmi dobře.

90+1

Rozhodčí Mason nastaví čtyři minuty. Domácí manažer Antonio Conte si mezitím užívá ovací fanoušků.

90

Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Eden Hazard, přichází Willian.

89

89. Diego COSTA - 4:1

89

Chelsea právě vstřelila branku!
Nádherný gól zaznamenal DIEGO COSTA! Domácí útočník si u šestnáctky narazil míč s Pedrem, pohrál si s trojicí bránících hráčů a střelou po zemi k bližší tyči překonal Forstera – 4:1.

88

Dalekonosnou bombu Nemanji Matiće srazila obrana Sotonu na roh. Po něm se hosté ubránili.

86

Střídání v týmu Southampton FC: ze hřiště odchází Manolo Gabbiadini, přichází Jay Rodriguez.

86

Celý stadion nyní povstal a aplauduje dlouholetému kapitánovi Chelsea Johnovi Terrymu, který na závěrečné minuty nahradil Victora Mosese,

85

Další šance domácích! Hosté ztratili na vlastní polovině míč, což málem potrestal Pedro. Z pokutového území zamířil jen těsně vedle.

84

Domácí hrají po přestávce rozhodně lépe. Až na situace po rohových kopech mají druhou půli pod kontrolou.

82

Střídání v týmu Southampton FC: ze hřiště odchází James Ward-Prowse, přichází Shane Long.

81

81. N'Gola Kantého vychytal Fraser Forster.

81

Domácí se tentokrát ubránili a odvrátili balón k Edenovi Hazardovi, který táhl rychlý protiútok. Belgický hráč situaci vyřešil přihrávkou na N'Gola Kantého, který běžel z pravé strany sám na bránu. Míč posílal kolem padajícího Forstera, ale ten ještě stačil máchnout pravou rukou a vynikajícím zákrokem zabránil gólu!

4:2

konec (2:1)

Branky: 5. E. Hazard (D. Costa), 45+1. Cahill (Alonso), 54. D. Costa (Fàbregas), 89. D. Costa (Pedro) – 25. Romeu, 90+4. Bertrand (Soares)

Karty:   40. Kanté (CHE), 49. Fàbregas (CHE) – 60. Romeu (SOT), 73. Tadić (SOT)

Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 5:4. Rohy: 6:7. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 13:9.

Chelsea FC: Courtois – Azpilicueta, Luiz, Cahill (C) – Moses (86. Terry), Kanté, Matić, Alonso – Fàbregas (77. Pedro), E. Hazard (90. Willian) – D. Costa.
Náhradníci: Begović – Aké, Pedro, Willian, Batshuayi, Terry, Chalobah.

Southampton FC: Forster – Soares, Stephens, Jošida, Bertrand – Romeu, S. Davis (C) – Ward-Prowse (82. S. Long), Tadić, Boufal (68. Redmond) – Gabbiadini (86. Jay Rodriguez).
Náhradníci: Hassen – Clasie, S. Long, Jay Rodriguez, Cáceres, Redmond, Højbjerg.

Rozhodčí: L. Mason – H. Lennard, D. Cann