SHC Killers Litoměřice – HC Nordics Most

2:1

konec (2:0, 0:0, 0:1) Stav série: 1:0

22.04.2017, 17:00 • Čtvrtfinále • Jan Vacek

Dnešní velmi vyhrocené utkání ovládli domácí hráči, především díky dvěma přesným trefám Smolíka a Zimanzla z první třetiny. Most ještě sice v závěru třetí třetiny zásluhou trestného střílení, které proměnil Beránek, snížil na 1:2 a velkou šanci na srovnání stavu měl ještě díky přesilové hře s koncem utkání. Tomu se tak ale nestalo a dnešní velmi vyhrocené utkání ovládli domácí Killers Litoměřice.
Tímto se s Vámi loučím a v dalším online přenose se opět těším napočtenou. (19:10:18)

44:50

Litoměřice posílají puk k brance Melichara a to už pro ně vypadá dobře!

44:46

Vyloučení v týmu SHC Killers Litoměřice (Vandas – 2 min., napadení).

44:28

Litoměřicím se podařilo vyhodit míček na druhou stranu hřiště.

44:25

Hosté jsou před brankou a snaží se ze všech sil srovnat stav zápasu.

43:48

Lindner ve velké příležitosti nedokázal přehodit míček přes skoro ležícího domácího brankáře Bursu, který se prezentoval opravdu dobrým zákrokem!

43:00

Hostující hráči mají díky přesilové hře velkou příležitost na srovnání stavu!

42:58

Vyloučení v týmu SHC Killers Litoměřice (Bursa – 2 min., zdržování hry).

42:39

Domácí hráči drží míček na svých holích a jsou usazeni v útočném pásmu.

42:00

Domácí hráč Zimanzl si našel míček u modré čáry, chvilku sám postupoval a poté vypálil. Na hruškách ale Melichara nenačapal a stav je tak neměnný.

41:12

Nordics Most právě vstřelil branku!
JINDŘICH BERÁNEK využil hozenou rukavici a proměnil trestné střílení, když střelou backhendem propálil domácího brankáře Bursu mezi betony. Ke konci třetiny tak máme zaděláno na pořádné drama!

41:12

Vyloučení v týmu SHC Killers Litoměřice (Haken J. – Trestné střílení, hákování).

40:45

Chvojka vyslal na Melichara střelu, kterou ale ovšem hostující brankář chytil.

40:20

Litoměřicím se nedaří usadit v jejich útočném pásmu a ke střelám se tak nedostávají. Vhazovat se bude před Bursou.

39:51

Litoměřičtí se drali do útoku, zbrzdila je ale nepřesná příhrávka, po které se také píská zakázané uvolnění.

39:26

Vyloučení v týmu HC Nordics Most (Šafařík M. – 2 min., faul loktem).

38:12

Hráči Killers se dostali do obranného pásma Nordicsu, odkud je ale po dobré kombinaci hosté vyhnali.