Česká fotbalová liga

MFK Chrudim – TJ Štěchovice

3:1

konec (1:1)

22.04.2017, 10:15 • Městský fotbalový stadion Za Vodojemem, Chrudim • 24. kolo • Petr Dejnožka

Tipsport: 1.55 4.0 3.93 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

79

Chrudim právě vstřelila branku!
Naprosto totožná situace jako u druhé gólové radosti Chrudimi! LUKÁŠ KOPECKÝ trefil přesně k tyči a zřejmě tím zpečetil tři body pro chrudimský výběr – 3:1!

70

Tak dlouho se LUKÁŠ KOPECKÝ z přímých kopů zastřeloval, až mu to teď vyšlo! Chrudimský střelec trefil přímo k tyči a otočil skóre ve prospěch domácích – 2:1!

45

45. Tomáš DOSTÁLEK - 1:1

45

Tak to je nejlepší varianta, jak zakončit první poločas! TOMÁŠ DOSTÁLEK to udělal velmi nečekaně, místo přihrávky do vápna zvolil z ostrého úhlu střelu na přední tyč, na kterou gólmam Vašák nedokázal reagovat – 1:1!

26

26. Lukáš BATKA - 0:1

26

Štěchovice právě vstřelily branku!
Ač byla Chrudim polovinu poločasu výrazně lepším týmem, hosté se dostávají do vedení díky parádnímu gólu LUKÁŠE BATKY! Ten se opřel do letícího míče za pokutovým území a skvělou střelou ho poslal přesně k tyči Mrázkovy branky – 0:1!