20:18

konec (8:11)

22.04.2017, 18:00 • Veselí nad Moravou • 26. kolo • Tomáš Kučera

Tipsport: 1.45 8.5 3.58 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Veselí zlepšeným výkonem nakonec porazilo v regionálním derby Zlín o dvě branky 20:18 a mohou se radovat ze zisku dvou bodu. Vítězství se ale nerodilo lehce, když v poločase domácí tým prohrával o tři branky. Ve druhém poločase zásluhou zlepšené útočné fáze a proměnění sedmimetrových hodu se Panenky dostaly znovu do zápasu, který na jeho konci strhly na svoji stranu. (19:26:26)
SHK Veselí n.M. – HC Zlín 20:18 (8:11)
Nejvíce branek: Šustková 7, Novotná 5/4, Vinklárková 2 – Birkušová 5, Kolářová 4, Sobieská 3/2. Rozhodčí: Deml, Dvořáček. Sedmimetrové hody: 8/5 – 2/2. Vyloučení: 1:5.

Konec zápasu. (20:18)

60

Poslední útok Zlína už Panenky ubránily a mohou se těšit z vítězství. (20:18)

60

Daleká střela jedné z domácích hráček, která to zkoušela na prázdnou branku se do zlínské svatyně nevešla. (20:18)

60

Zlín to zkouší bez brankářky, Andrýsková sice vystřelila podstřelem, ale jen do těl domácích hráček. (20:18)

59

Souhra Veselí nevyšla a nyní je v útoku Zlín. (20:18)

59

Gärtnerová vystřelila na branku Veselí, poté dostala koňára a hra byla přerušena. (20:18)

58

Krokavecová z pravé strany vystřelila na protější tyč a prostřelila hostující brankářku. (20:18)

57

Veselí ztratilo při útoku míč a Kolářová šla sama na Lekešovou a proměnila. (19:18)

57

Také Sobieská dává na druhé straně branku Zlína ze sedmičky. (19:17)

56

Novotná přesvědčivě dává branku. (19:16)

56

Krokavecová byla faulována při střelbě a Veselí bude házet sedmičku. (18:16)

55

Nikol Soldánová je však proti a dává branku za Veselí a opět je to o dva góly. (18:16)

54

Kolářová podstřelem dává naději Zlínu na zvrat v dnešním zápase. (17:16)

54

Jana Šustková byla volná na brankovišti a dává branku. (17:15)

53

Andrýsková je vyloučena na dvě minuty po faulu na Soldánovou. (16:15)

52

Gärtnerová z dálky vystřelila nad branku a Veselí může navýšit vedení na dvě branky. (16:15)

51

Sudí měli ruce vzhůru a jedna z hostujících hráček vystřelila na Lekešovou propagační střelu. (16:15)

20:18

SHK Veselí n.M.: Lekešová, Vašulková – Olšovská, Kosinková, Novotná, Lukšíková, Slováková, Vinklárková, Šustková, Pastorková, Vargová, Soldánová, Krokavecová.

Handball PSG Zlín: Sedláková, Benedíková, Stojarová – Sobieská, Nygrýnová, Gärtnerová, Očadlíková, Drotárová, Andrýsková, Hradilová, Kolářová, Baumbachová, Birkušová, Kříčková.

Rozhodčí: Deml, Dvořáček