Play-off NHL

Edmonton Oilers – San Jose Sharks

4:3

po prodl. (1:2, 1:1, 1:0 - 1:0) Stav série: 3:2

21.04.2017, 04:45 • Rogers Place, Edmonton • Čtvrtfinále Z. konference • Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny)

52:29

Dobrá příležitost pro vyrovnání. Brendan Dillon (SJS) je totiž vyloučen za podražení Patricka Maroona.

37:08

Vteřinu před koncem Meierova vyloučení je dvěma trestnými minutami potrestán také Brent Burns (SJS), jenž kotouč vyhodil mimo hrací plochu.

35:09

Přesilovou hru si zahraje také domácí Edmonton. Dvě trestné minuty za držení inkasuje Timo Meier (SJS).

26:36

Na lavici hanby usedá Patrick Maroon (EDM), jenž za bránou podrazil rozehrávajícího gólmana San Jose. Dvě trestné minuty za nedovolené bránění vůči brankáři.

4:3

Branky a nahrávky: 6. Maroon (Benning), 39. Letestu (Draisaitl, McDavid), 58. Klefbom (Desharnais, Benning), 79. Desharnais (Draisaitl, Sekera) – 11. Bødker (Tierney, Sörensen), 16. Marleau (J. Thornton, Dillon), 29. Schlemko (Bødker, J. Ward)

Edmonton Oilers: Talbot (Brossoit) – Klefbom, A. Larsson, Sekera, Russell, Nurse, Benning – Caggiula, McDavid (C), Draisaitl – Lucic (A), Nugent-Hopkins (A), Eberle – Maroon, Letestu, Kassian – B. Pouliot, Desharnais, Slepyšev.

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – P. Martin, Burns, Vlasic, Braun, Dillon, Schlemko – Marleau, J. Thornton (A), Pavelski (C) – Hansen, Couture (A), Bødker – M. Karlsson, Hertl, Meier – Sörensen, Tierney, J. Ward.

Rozhodčí: Dan O'Halloran, Ian Walsh – Steve Barton, Jonny Murray

Diváci: 18 347

05:28 EDM 1:0 Maroon (Benning)
10:12 SJS 1:1 Bødker (Tierney, Sörensen)
15:52 SJS 1:2 Marleau (J. Thornton, Dillon)
26:36 EDM 2 Maroon, nedovolené bránění brankáři
28:38 SJS 1:3 Schlemko (Bødker, J. Ward)