2:0

konec (1:0)

19.04.2017, 17:00 • Stadion Soukeník, Sezimovo Ústí • 23. kolo • Josef Janda

Tipsport: 1.95 3.2 3.66 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Táborsko poráží Ústí nad Labem 2:0. Základ úspěchu položili domácí už v první půli, kdy se trefil kapitán Navrátil. Když se prosadil ve druhé půli Musiol a hosté nedali i ty největší šance, bylo rozhodnuto. Také díky brankáři Tomovi vítězí Táborsko 2:0. To je ze Soukeníku vše, loučí se Josef Janda. (18:52:09)

90+2

90

Rozhodčí nastaví 2 minuty.
Dnešní utkání sleduje 207 diváků.

88

Žlutou kartu dostává Aleš Nešický (FC MAS Táborsko).

86

Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Elvist Ciku, přichází Aleš Nešický.

85

Kateřiňákovu ránu k tyči lapil Toma jako gepard.

83

Táborsko kontroluje hru na polovině soupeře.

80

Hezký rychlý protiútok předvedli Pouček s Pimparou, ve vápně už je ale domácí dál nepustili. Z následného rohu opět pro hosty nic.

78

Nepřesné přihrávky nedovolí hostům dostat se do zakončení. Vypadá to, že Táborsko si v klidu dojde pro vítězství.

77

Ústecký brankář vytáhl roh směřující pod břevno na další roh.

76

Ciku se pokoušel prosadit přes dva hráče a vybojoval roh.

73

Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Lukáš Vaněk, přichází Jiří Kateřiňák.

73

Centr z pravé strany nikoho nenašel a u míče je opět Toma.

71

Snažení hostů končí ofsajdem.

70

Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Matej Mršić, přichází David Klusák.

69

Další závar před brankou Táborska. Ani Pouček s Pimparou ovšem Tomu nedokázali zblízka překonat. Hosté mají v zakončení smůlu.

68

Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Jiří Miskovič, přichází Martin Jindráček.
Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Petr Výborný, přichází Lukáš Pouček.

65

Táborsko právě vstřelilo branku!
Ciku poslal centr za hostující obranu a ZBYNĚK MUSIOL krásným přehozením ústeckého brankáře posílá Táborsko do vedení 2:0.