Play-off NHL

Chicago Blackhawks – Nashville Predators

0:5

konec (0:1, 0:2, 0:2) Stav série: 0:2

16.04.2017, 02:00 • United Center, Chicago • Čtvrtfinále Z. konference • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

58:35

Ryan Hartman fauloval před bránou a dostal dvě minuty za hrubost plus osobní trest na deset minut za nesportovní chování. Vstřelí Predators šestý gól?

56:24

Corey Crawford zastavil střelu z levého kruhu pro vhazování v náručí a Brent Seabrook dostal dvě minuty za hrubost.

38:33

Pekka Rinne zastavil střelu Blackhawks z levého křídla a ostrého úhlu v náručí a Patrick Kane před bránou zbytečně fauloval. Následovaly dvě minuty za krosček.

27:07

Filip Forsberg skončil v rohu ledové plochy na ledě a nešťastně podrazil projíždějícího Richarda Pánika.

13:38

Austin Watson ve středním pásmu u mantinelu naproti střídačkám fauloval Jonathana Toewse a dostal dvě minuty za nedovolené bránění. Chicago si zahraje první přesilovou hru.

0:5

Branky a nahrávky: 4. Ellis (Johansen, Josi), 23. Zolnierczyk (Ekholm, Rinne), 33. Sissons (Åberg, C. Smith), 54. Johansen (Forsberg, Rinne), 59. Fiala (Johansen, P. K. Subban)

Chicago Blackhawks: Crawford (Darling) – Keith (A), Hjalmarsson, Oduya, Seabrook (A), B. Campbell, T. van Riemsdyk – Hartman, Toews, Pánik (C) – Panarin, Anisimov, P. Kane – Schmaltz, Krüger, Hossa – Rasmussen, Kero, Hinostroza. Hlavní trenér: Joel Quenneville.

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Josi (A), Ellis, Ekholm, P. K. Subban, Irwin, Y. Weber – Forsberg, Arvidsson, Johansen – Zolnierczyk, Fisher (C), Neal (A) – Fiala, Järnkrok, C. Smith – Åberg, Sissons, Watson. Hlavní trenér: Peter Laviolette.

Rozhodčí: Chris Rooney, Francois StLaurent. Čároví: David Brisebois, Pierre Racicot

Diváci: 22175

03:44 NSH 0:1 Ellis (Johansen, Josi)
13:38 NSH 2 Watson, nedovolené bránění
22:51 NSH 0:2 Zolnierczyk (Ekholm, Rinne)
27:07 NSH 2 Forsberg, podražení
33:00 NSH 0:3 Sissons (Åberg, C. Smith)
38:33 CHI 2 P. Kane, krosček
53:49 NSH 0:4 Johansen (Forsberg, Rinne)