FK Benešov – MFK Chrudim

1:2

konec (1:0)

14.04.2017, 10:30 • Městský stadion Benešov • 23. kolo • Marek Otava

To je z dnešního zápasu vše, díky za pozornost a přeji hezké velikonoční svátky. (12:31:42)
Tak máme za sebou utkání, který nakonec přinesl vítězství Chrudimi. V prvním poločase se nehrál příliš pohledný fotbal, nicméně Benešov šel do vedení, když se v závěru prosadil Skopec. Ve druhém poločase chtěli domácí vedení udržet, přišla ale penalta, kterou proměnil Kopecký a srovnal na 1:1. V 78. minutě však nastala pohroma pro Benešov. Po rohovém kopu přišla totiž chyba gólmana Repáně, který neudržel balón v náručí a Kučera míč pohodlně dorazil. Nutno uznat, že domácí brankář byl při svém zákroku atakován na hranici pravidel. Každopádně Chrudim šla do vedení, které nakonec udržela a zvítězila tak 1:2.

90+2

90+1

Skopec střílel z dálky jen těsně nad bránu a drží se za hlavu. Benešov nevyužil poslední šanci a prohrál tak 1:2.

90+1

Velkou šanci měla Chrudim, ale Kesner akrobatickou střelou přestřelil bránu, vzápětí má standardní situaci Benešov.

90

A ještě jedno taktické střídání. Za hosty odchází Kopecký a nahrazuje ho Hauf.

89

Střídání na obou stranách. Za domácí odešel Farkaš a přišel Cvrček a za hosty odešel Kučera a přišel Vodrážka.

88

Benešov měl šanci na srovnání. Farkaš obešel obránce a střílel jen kousek vedle brány.

86

Střídá i Chrudim. Odešel Vavrouš a přišel Luptovský.

85

Střídání Benešova. Odešel Adjei a přišel Afanasenko.

83

Rychlá akce Chrudimi a mohlo to být 1:3. Kučera přihrál Řezničkovi, který střelou pořádně protáhl domácího gólmana.

80

Střídání domácích. Odešel Balata a přišel Turek.

79

Žlutou kartu dostává Řezníček.

79

79. Sebastien LANGR - 1:2

79

Chrudim právě vstřelila branku!
A hosté dávají po rohovém kopu gól! Po velice sporném střetu mezi domácím brankářem a útočníkem Chrudimi ztratil Repáň míč z náruče a SEBASTIEN LANGR ho uklidil do prázdné branky. Chrudim otáčí vývoj zápasu a vede 1:2