Belgická liga

YR KV Mechelen – Lierse SK

1:0

konec (0:0)

09.04.2017, 20:00 • AFAS-stadion Achter de Kazerne, Mechelen Malines • O Evropskou ligu • Tomáš Kubečka

Tipsport: 1.84 3.55 4.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc! (21:52:25)
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 7:4. Rohy: 10:2.
Je konec! Mechelen nakonec zvládl důležitý zápas s Lierse a připsal si utrápené vítězství 1:0! Domácí fotbalisté byli po celou dobu aktivnější, ale po opatrném prvním poločasu nemohli dlouho využít žádnou šanci. Ve druhé půli dokonce Vitas orazítkoval tyč! Hosté mohli o výhře rozhodnout v 86. minutě, ale Coosemans předvedl famózní zákrok! Už v nastaveném čase dostal Vitas šanci na reparát a tentokrát z přímého kopu zakroutil míč přesně k tyči!

90+4

90+3

Žlutou kartu dostává Frans (Lierse SK).
Žlutou kartu dostává Filipović (YR KV Mechelen).

90+2

Před brankou Mechelenu se ještě strhla mela! Hostující fotbalisté zřejmě neunesli inkasování branky v samotném závěru.

90+1

90+1. Uros VITAS - 1:0

90+1

Mechelen právě vstřelil branku!
Domácí rozhodují o svém vítězství! K exekuci přímého kopu se postavil UROS VITAS, jehož technický pokus prolétl kolem zdi a zapadl ke vzdálenější tyči!

90

Domácí přeci jen ještě dostanou šanci! Buysens zahrál na hranici pokutového území rukou, vidí žlutou kartu a Mechelen má navíc k dobru zajímavou standardku!

89

Vanhamel vystartoval ven z brankové čáry a došel si pro nepříliš prudký centr z pravé strany. Lierse podle všeho uhraje další cenný bod.

88

Po dalším rohovém kopu se k hlavičce dostal Cocalić, který míč jen lízl temenem hlavy a jeho pokus propadl do zámezí.

87

Osaguona nezpracoval přihrávku na hranici pokutového území a prudká přihrávka propadla až k hostujícímu brankáři.

86

A také první šance hostujícího celku! De Belder dostal přihrávku za obranu, ale Coosemans parádním zákrokem spasil Mechelen!

85

Střídání v týmu Lierse SK: ze hřiště odchází Elgabas, přichází Weuts.

84

Na hřišti to začíná jiskřit. Diarra fauloval Croizeta na polovině domácího celku a může být rád, že neviděl žlutou kartu.

83

Osaguona se ihned zapojil do ofenzívy domácího celku. Střídající fotbalista ale pokazil přenesení hry na levou stranu a zbavil se míče.

82

Střídání v týmu YR KV Mechelen: ze hřiště odchází Paulussen, přichází Osaguona.

80

Hra je přerušena. V pokutovém území zůstává ležet jeden z domácích fotbalistů, kterého trápí křeče.