Ne – FAT PIPE Florbal Chodov

1:3

konec (0:0, 0:1, 1:2) Stav série: 3:3

07.04.2017, 18:30 • Semifinále • Adam Joska (@AdamJoska2)

Je konec, hosté své vedení dokázali uhájit, díky tomu vyrovnávají stav série na 3-3, rozhodne se tak až v poslední možném zápase v tuto neděli. (20:23:51)

59:53

Domácí trefili míček ze vzduchu, ale ten letěl vysoko nad.

59:32

Chodov se osvobozuje vyhozením přes celé hřiště.

58:48

Herbadent zatím jen ostřeluje branku Provázkové.

58:17

Domácí to zkouší v šesti hráčkách bez gólmanky!

58:11

Oddechový čas pro domácí.

58:04

Střela Lucie Pilíkové z levé strany končí hned u první bránící hráčky.

57:05

Přestože hosté vedou o dvě branky, stále se hrnou do útoku a s jejich nadějemi na vítězství to vypadá prozatím velice dobře.

56:14

Další velká šance Chodova, jenže tentokrát Herbadent odolal.

55:46

Chodov právě vstřelil branku!
To může být rozhodující trefa, když MAGDALENA PLÁŠKOVÁ z pravé strany svou přízemní střelou ke vzdálenější tyči překonala domácí gólmanku. Asistence: Tereza Urbánková.

55:11

Herbadent pomalu začíná dávat své všechny síly do útoku, Chodov tak může vyrážet do rychlých brejků.

54:29

Střelecký pokus Pláškové byl zblokován vysoko nad branku.

53:24

Střelecký pokus Zabavské končí nad.

52:46

Ze snahy domácích pramení útočný faul.

51:43

Provázková nedokázala udržet míček ve svých rukách, nakonec je z toho standardní situace pro Herbadent.

51:17

Herbadent aktivně napadá a nepouští soupeře od jeho branky.

49:03

Nepolevení hostů ve své aktivitě přináší úspěch, po nahrávce od Klímové vrací svému celku vedení trefou ze vduchu GABRIELA TOŽIČKOVÁ. Asistence: Magdalena Klímová.

48:09

Chodov se snaží znovu útočit, domácí dobře brání a nepouští je k vážnější střele.

47:00

Herbadent právě vstřelil branku!
Nejprve měli domácí obrovské štěstí a poté se vydali do rychlého útoku, Surá poslala přihrávku na LUCII PILÍKOVOU, která z pravé strany vyrovnává. Asistence: Dagmar Surá.

46:43

Christiánová až na brankové čáře svou levačkou odpálila míček pryč z branky, ten už mířil do sítě!

46:08

Chodov se snaží více kontrolovat hru, ale i směrem dopředu je aktivní.

44:51

Provázková v pohodě drží míček v ruce a chystá se ho předat své spoluhráčce.

42:51

Hra se více otevřela, začíná být k vidění čím dál tím více šancí.

40:49

Dorážka Urbánková byla hodně nepřesná.

40:26

Pilíková zakončením z výběhu jen těsně minula.

40:14

Herbadent dostal v kabině zřejmě jasný pokyn a závěřečnou třetinu začíná velice aktivně.

40:01

Střely na branku ve 2. třetině:
Herbadent – 7
Chodov – 8

40:00

39:28

Se střelou až z téměř poloviny hřiště si hostující gólmanka v pohodě poradila.

38:34

Chodov drží míček na svých hokejkách a nemá kam spěchat.

37:02

Až na konci druhé třetiny se poprvé v utkání mění skóre, po Suché se k míčku dostala GABRIELA TOŽIČKOVÁ, která svou přesnou trefou překonala Christiánovou. Asistence: Karolína Suchá.

36:32

Útočný faul v podání Chodova, oba týmy střídají.
Dnešní utkání sleduje 201 diváků.

36:04

Provázková šla mezi dvě hráčky a chytila míček do svých rukou.

34:58

Košturiaková zůstává ležet na hrací ploše a drží se za hlavu, po přerušení k ní už přichází zdravotníci.

34:17

Herbadent nyní již poměrně dlouho motá hlavy svým soupeřkám.

32:39

Rychlý útok domácích zakončený střelou z otočky končí neúspěchem.

31:56

Chodov je zpátky na útočné polovině, kde kombinuje.

31:35

Herbadentu se podařilo vyhodit míček až ke Christiánové.

30:59

Vyloučení v týmu Herbadent FK Jižní Město (Dominika Steinbachová – 2 minuty, Sekání).

29:31

Domácí gólmanka nejprve chytila ránu Řepkové a poté rychle rozehrávala protiútok svého celku.

28:49

Herbadent prostřídává a drží balónek u své branky.

27:16

Kubištová se svou rychlosti dokázala dostat do střelecké pozice, jenže střela se jí příliš nevyvedla.

25:41

Řepková z poměrně velkého úhlu nedokázala trefit branku.

24:37

Zatím to stále na žádné gólové hody nevypadá, Provázková si připisuje další úspěšný zákrok.

22:38

Plášková z přebrankového prostoru poslala míček ze vzduchu příliš vysoko.

22:14

Po rychlém výhozu Christiánové se domácí vydali do protiakce, která byla zakončená střelou do připravené gólmanky.

20:36

Lucie Pilíková se dostala do dobré šance, tu Provázková dokázala zneškodnit.

20:12

Herbadent vyhrál úvodní buly, jenže Chodov ihned začíná napadat.

20:01

Střely na branku v 1. třetině:
Herbadent – 6
Chodov – 2

20:00

19:54

Billá při snaze získat míček v posledních vteřinách třetiny faulovala v rohu hřiště.

19:23

Domácí hráčky si nahrávají už téměř půl minuty jen u vlastní branky, Chodov dobře napadá.

17:32

První třetina se pomalu blíží ke svému konci a zatím to vypadá, že skončí za bezbrankového stavu.

16:42

Po sraženém míčku za mantinel bude mít Chodov možnost rozehrávky v útočném rohu.

15:43

Nahození obloučkem ve stoje v podání Herbadentu nadělala problémy Provázkové, ta balónek dokázala vyrazit.

14:06

Tečovaný pokus Hermannové končí jen těsně vedle tyčky.

12:51

Před rozehrávkou standardní situace Herbadentu oba celky střídají.

11:04

Proti střeleckému pokusu Pláškové dobře vystoupila Šulanová a zblokovala ho.

10:43

Po teči hostů skončil balónek až za mantinelem.

09:48

Po nahození na branku z rohhu v podání hostů končí míček za brankou.

08:31

Střelecký pokus Herbadentu po rozehrávce standardní situace končí mimo branku.

07:49

Ani na jedné straně nebyla k vidění žádná vážnější šance, předváděná hra odpovídá důležitosti utkání.

06:08

Rychlý protiútok Herbadentu dvou na jednu skončil nepřesnou přihrávkou.

05:27

Christiánová musela dvakrát v leže zakročit, spolu s obranou se jí celou situaci podařilo vyřešit.

04:18

Oba celky aktivně napadají soupeře při rozehrávce, hra se začíná přelévat ze strany na stranu.

03:16

Rozhodčí vrací ponechanou výhodu, domácí budou rozehrávat v útočném rohu hřiště.

02:44

Útočný faul hostů, rozehrávat před svou brankou bude Herbadent.

01:19

Zatím je to spíše taková vyčkávaná, ani jeden z celků nechce udělat žádnou výraznější chybu.

00:12

Chodovské florbalistyk jsou u míčku a postupnou kombinací se snaží dostat do útočného pásma.

00:01

Hráčky již nastupují na hrací plochu, utkání za malou chvíli vypukne.

Herbadent FK Jižní Město: Christiánová (Červová) – Hermanová, Billá, Skořepová, Šulanová, Machková – L. Pilíková, Janegová, Sádková – Procházková, Chvátalová, Steinbachová – Surá, Kubišová, Košturiáková – Čapková, Zabavská, Polívková.

FAT PIPE Florbal Chodov: Provázková (Lačňáková) – Jiráková, Pitterlingová, Tožičková, Kuchařová, Žižková, Vrbová, Syslová – Suchá, Frantíková, Klímová – Lacková, Urbánková, Plášková – Řepková, T. Pilíková, Beránková – Tůmová, Peštová.

Rozhodčí: Kostinek, Reichelt.
Příjemný páteční podvečer, dnes má Herbadent druhý mečbol, když ten první nedokázal proměnit a prohrál poměrně vysoko 1:9. Domácí hráčky po úvodní prohře s Chodovem dokázaly vyhrát třikrát v řadě, všechny utkání až do středečního skončili těsným rozdílem, v tom posledním střelecky jasně dominoval Chodov. To by dnes hostům mohlo pomoci při snaze vyrovnat sérii, naopak Herbadent bude chtít na minulé utkání rychle zapomenout a udělat poslední krok do Superfinále.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

1:3

Branky a nahrávky: 47. L. Pilíková (Surá) – 38. Tožičková (Suchá), 50. Tožičková (Klímová), 56. Plášková (Urbánková)

Ne: Christiánová (Červová) – Hermanová, Billá, Skořepová, Šulanová, Machková – L. Pilíková, Janegová, Sádková – Procházková, Chvátalová, Steinbachová – Surá, Kubišová, Košturiáková – Čapková, Zabavská, Polívková.

Rozhodčí: Kostinek, Reichelt