konec (2:0)

06.04.2017, 19:30 • Municipal de Ipurua, Eibar • 30. kolo • Martin Dvořák

Tipsport: 1.7 4.2 4.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:23:28)
Je konec! Eibar dnes potvrdil roli favorita a v podstatě celý zápas udával tempo. Hosté se ve druhém poločase rozhodně zlepšili, ovšem díky dvoubrankovému manku z toho prvního již nedokázali s výsledkem nic udělat a z Eibaru tak odjíždějí z prázdnou.

90+5

90+4

Žlutou kartu dostává Jesé (UD Las Palmas).

90+4

Yoel Rodríguez (Eibar) opět v akci, další pas z pravé strany dokázal lapit a přerušit tak útočnou snahu soupeře.

90+3

Hosté znovu na útočné polovině, centr před branku však skryl ve svých rukavicích Yoel Rodríguez.

90+1

Las Palmas bojuje na útočné polovině, nicméně Momo (Las Palmas) je v ofsajdu a smutně na pravém křídle sklopil hlavu, vysloužil si povzbuzení od obránce Eibaru.

90

Je tu poslední minuta, Raúl Lizoain (Las Palmas) vykopává od své branky, o vítězi je možná již rozhodnuto, byť sudí nastavuje ještě pět minut.

89

Bébé (Eibar) rozehrál z pravé strany, ale hodně špatně, hosté šli do brejku, který obrana domácího týmu jen tak tak zastavila.

88

Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Pedro León, přichází Rubén Peña.

87

Eibar získává rohový kop, ten ale rozehraje až po změně ve vlastní sestavě, kdy hřiště opustí Pedro León.

86

Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází Roque Mesa, přichází Hernán.

85

Statistika držení míče – 51% : 49%.

84

Hosté pod tlakem při rozehrávce, domácí donutil soupeře k chybě a získávají autové vhazování.

83

Kevin-Prince Boateng (Las Palmas) v ofsajdu, útočná akce hostů končí.

82

Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Kike García, přichází Sergi Enrich.

80

Poslední desetiminutovka dnešního utkání, domácí s míčem na útočné polovině, autové vhazování z pravé strany.

78

Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází Marko Livaja, přichází Jesé.

76

Tentokrát to již nevyšlo, Mauricio Lemos (Las Palmas) to zkusil přízemní střelou, ale bránící Lemos míč zablokoval.

75

Velmi zajímavá standardka se nyní nabízí hostům, v těsné blízkosti pokutového území Eibaru!

74

Žlutou kartu dostává Dani García (SD Eibar).

72

Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází Jonathan Viera, přichází Kevin-Prince Boateng.

69

Pedro León poslal míč na bližší tyč, kde odvrací bránící Marko Livaja.

68

Domácí vybojovali rohový kop, který Pedro León rozehraje z pravé strany.

66

66. Adrián GONZÁLEZ - 3:1

66

Eibar právě vstřelil branku!
ADRIÁN GONZÁLEZ s přehledem, střelou nahoru doprostřed branky, proměnil pokutový kop a vrátil Eibaru dvoubrankový náskok.

65

Žlutou kartu dostává Roque Mesa (UD Las Palmas).

64

Žlutou kartu dostává David Simón (UD Las Palmas).

64

64. David Simón (Las Palmas) fauluje Kike Garcíu a domácím se nabízí penalta!

64

Byla nařízena penalta ve prospěch Eibaru, po faulu Simóna na domácího Kike Garcíu.

62

62. Mauricio LEMOS - 2:1

62

Las Palmas právě vstřelilo branku!
Nádherný gól! Hosté měli k dispozici přímý kop ze vzdálenosti zhruba třiceti metrů a MAURICIO LEMOS se trefil naprosto neskutečně, fotbalová krása!

61

Žlutou kartu dostává Florian Lejeune (SD Eibar).

61

Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Gonzalo Escalante, přichází Cristian Rivera.

60

Je za námi hodina hry, na skóre se nic nemění, domácí stále vedou 2:0.

58

Akce Las Palmas končí útočným faulem, kdy zřejmě Marko Livaja fauloval před brankou Eibaru bránícího Gonzala Escalanteho, který se nemůže postavit na levou nohu.

57

Mezitím domácí ubránili standardku Las Palmas, nicméně hosté vybojovali roh z pravé strany.

56

Hélder Lopes dostal žlutou kartu za ignorování pokynů sudího při ošetřování, zbytečná karta.

55

Pedro León (Eibar) rozehrál rohový kop z levé strany, ale hosté se v pohodě ubránili.

54

Hélder Lopes je již na nohou a může se zapojit do bránění rohového kopu domácích, ještě předtím ale dostal žlutou kartu.

53

Hélder Lopes (Las Palmas) nyní utrpěl zranění a musí být ošetřován na trávníku.

51

51. Momo (Las Palmas) odhlavičkovává míč na brankové čáře

51

Pedro León rozehrál z levé strany, jeden z útočících hráčů nasměroval ve vápně míč do branky, ale na brankové čáře parádně odhlavičkovává bránící Momo (Las Palmas)!

50

Yoel Rodríguez (Eibar) již opět na nohou, diváci potleskem ocenili tento čin domácího gólmana, roh pro Eibar.

49

Byl to Yoel Rodríguez, který zachránil domácí od inkasování, nyní se gólman Eibaru nechává ošetřit po zranění, které mu způsobil ve skluzu Marko Livaja.

48

Gól v úvodu druhého poločasu by pochopitelně hostům nesmírně pomohl, nicméně nyní se hraje ve středu hřiště.

47

47. Domácí gólman Rodríguez dvěma parádními zákroky znemožnil hostům ve skórování.

47

Výborný vstup hostů do druhého poločasu, Roque Mesa (Las Palmas) měl na noze první gól hostů, ale domácí parádně zablokovali, buď obránce nebo gólman Rodríguez.

46

Druhý poločas začne přibližně v 20:32.
První poločas končí vítězstvím domácího týmu, který po necelé půl hodině vedl 2:0 a poté trochu polevil ve svém nasazení. Do hry se tak více dostali i hosté, nicméně těm se vůbec nedaří, míč sice drželi častěji, než domácí, ale nevypracovali si jedinou gólovou šanci.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45

45

Poslední minuta prvního poločasu, respektive řádné hrací doby, míč putuje k Yoelovi Rodríguezovi.

44

Od druhého gólu Eibaru se tempo hry výrazně zpomalilo, nyní se hraje převážně ve středu hřiště.

43

Od vlastního vápna začínají domácí s další útočnou akcí.

42

Pedro León (Eibar) si hledá ve vápně soupeře svou pozici, nicméně Raúl Lizoain před ním sbírá míč.

41

Yoel Rodríguez (Eibar) daleko venku ze své branky, v pozici falešného libera se zapojuje do rozehrávky.

40

Probíhá poslední pětiminutovka prvního poločasu, který byl jasně v režii Eibaru.

38

Míč z rohového kopu ani nedolétl před branku Eibaru, domácí se v pohodě ubránili.

37

Las Palmas vybojoval rohový kop, Momo rozehraje z levé strany.

36

36. Adrián González (Eibar) přízemní střelou nadělal velké starosti Lizoainovi

36

Adrián González (Eibar) pálí z nějakých pětadvaceti metrů, míč ještě lehce ztečoval bránící hráč a Raúl Lizoain musel střelu likvidovat nadvakrát.

35

Raúl Lizoain chytá míč a přerušuje tak útočné manévry soupeře, nicméně znovu a opět špatná rozehrávka hostů!

34

Rohový kop pro Eibar, z levé strany rozehraje Pedro León.

34

Mauricio Lemos (Las Palmas) nepřesně přihrává a míč opět získávají domácí.

33

Hosté mají spoustu práce s napadajícím soupeřem, v podstatě se fotbalistům Las Palmas vůbec nedaří dostat z vlastní poloviny.

31

Je za námi první půl hodina hry, brejk Las Palmas, za obranu si naběhl Jonathan Viera, ale dle rozhodčích byl v ofsajdu.

29

Rohový kop pro Eibar, z pravé strany rozehrál Pedro León, na hranici malého vápna hlavičkuje Florian Lejeune, ale míč končí nad brankou Las Palmas.

28

Eibar znovu před pokutovým územím soupeře, hosté pod tlakem.

27

Autové vhazování domácích, z levé strany, na útočné polovině.

26

Aktuální stav jen dokazuje herní pohodu Eibaru, z pohledu Las Palmas je to zatím hodně špatně rozehrané utkání.

24

24. Aythami ARTILES - 2:0

24

Hosté znovu chybují v defenzivě, Bébé získal míč na levé straně, odkud poslal centr do vápna a tam si míč nešťastně srazil míč do branky holení bránící AYTHAMI ARTILES!

24

Raúl Lizoain vykopává míč z vlastní šestnáctky, po nákopu soupeře z levé strany, Eibar posléze ztrácí míč.

23

Míč končí v autu, domácí budou vhazovat z pravé strany, na útočné polovině.

21

Útočným faulem Bébého končí akce domácích, Raúl Lizoain vykopává od své branky.

20

Eibar na polovině soupeře, Alen Halilović ale odehrál míč až k půlící čáře.

19

Malá domů v podání domácích, Yoel Rodríguez poté nepřesně rozehrává, míč končí v autu.

17

Raúl Lizoain (Las Palmas) se musí zapojit do kombinace svého týmu, domácí se snaží znovu zaútočit.

15

Aktivita Eibaru má vyústění v prvním gólu zápasu, dočkáme se i něčeho zajímavého před brankou Eibaru?

14

14. BÉBÉ - 1:0

14

První gól na sebe nenechal dlouho čekat, na dlouhý nákop Luny si naběhl BÉBÉ, který se mezi dvojicí obránců Las Palmas dokázal dostat do zakončení a přesnou střelou k tyči nedal Lizoainovi šanci.

11

Eibar tlačí svého soupeře, zatím se ale hosté zvládají bránit.

10

Adrián González (Eibar) se nedostal k míči ve vápně Las Palmas, Raúl Lizoain rozehrává.

9

Las Palmas pod tlakem, domácím se zatím nedaří překonat defenzivní val.

8

Žlutou kartu dostává Marko Livaja (UD Las Palmas).

7

Domácí opět u vápna soupeře, hosté se zachránili odkopem míče.

6

První zajímavá akce zápasu, Pedro León pálí z hranice vápna, ale Raúl Lizoain (Las Palmas) přízemní střelu chytá.

5

Yoel Rodríguez (Eibar) vykopává od své branky, nakonec volí místo výkopu přihrávku na levou stranu.

4

Zatím sledujeme aktivní fotbal, oba týmy se snaží útočit, ale zatím je ve hře obou týmů hodně nepřesností.

3

Hosté opět na své polovině, Raúl Lizoain chytá pas soupeře z pravé strany.

2

Bébé (Eibar) nezachytil pas, gólman Lizoain bude rozehrávat od své branky.

1

V první útočné akci domácí, Florian Lejeune ale nepřesně přihrává před branku soupeře.

1

Utkání začne s mírným zpožděním.
Oba týmy teprve nyní nastupují na trávník.

SD Eibar: Y. Rodríguez – Capa, Ramis, Lejeune, Luna – Escalante, Dani García – León, Adrián González, Bébé – Kike García.
Náhradníci: Riesgo – Gálvez, Rivera, Enrich, Peña, dos Santos, Juncà.

UD Las Palmas: Lizoain – Simón, Artiles, Lemos, H. Lopes – Mesa – Halilović, Montoro, Viera, Momo – Livaja.
Náhradníci: Varas – David García, K-P. Boateng, Jesé, Hernán, D. Castellano, Tana.

Který z týmů vyhraje první poločas?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

UD LAS PALMAS
Hráči Las Palmas chtějí co nejrychleji zapomenout na nepovedený únor, v němž prohráli všechny čtyři ligové duely. Březen pak začali parádní remízou 3:3 na hřišti Realu Madrid a výborný výsledek následně potvrdili i doma, kde rozdrtili Osasunu 5:2! Las Palmas se spoléhá hlavně na domácí prostředí, na hřištích soupeřů je druhým nejhorším ligovým mužstvem.
SD EIBAR
Eibaru se v kalendářním roce 2017 daří a díky výborným výsledkům se probojoval již na dohled pohárových příček! Aktuálně ztrácí Eibar na šestý Athletic Bilbao, který jako poslední drží pohárovou příčku, znamenající ještě postup do Evropské ligy, šest bodů, což stále není nepřekonatelná ztráta. Herní pohodu potvrdil Eibar i v posledním ligovém kole, kdy vyhrál 3:2 na hřišti Valencie.
Vítejte u dnešního on-line přenosu fotbalového utkání španělské LaLigy, v němž domácí SD EIBAR přivítá na svém hřišti UD LAS PALMAS. Utkání se odehraje na stadionu Municipal de Ipurua v Eibaru.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.

3:1

konec (2:0)

Branky: 14. Bébé (Luna), 24. Artiles (vla.), 66. Adrián González (pen.) – 62. Lemos

Karty:   61. Lejeune (EIB), 74. Dani García (EIB) – 8. Livaja (LPA), 54. H. Lopes (LPA), 64. Simón (LPA), 65. Mesa (LPA), 90+4. Jesé (LPA)

SD Eibar: Y. Rodríguez – Capa, Ramis, Lejeune, Luna – Escalante (61. Rivera), Dani García – León (88. Peña), Adrián González, Bébé – Kike García (82. Enrich).

UD Las Palmas: Lizoain – Simón, Artiles, Lemos, H. Lopes – Mesa (86. Hernán) – Halilović, Montoro, Viera (72. K-P. Boateng), Momo – Livaja (78. Jesé).

Rozhodčí: Villanueva – Peón, Ferreiros