Play-down Livesport Superligy florbalu

FBC Liberec – Sokoli Pardubice

5:4

konec (2:2, 0:2, 3:0) Stav série: 3:2

02.04.2017, 17:00 • SH ZŠ Dobiášova Liberec • 5. kolo • Týna Zíková (@tyn_zikova)

Tipsport: 2.1 4.9 2.32 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

58:39

Vyloučení v týmu Sokol Pardubice (Ivo Teichman – 2 minuty, Nesportovní chování).

58:39

Liberec právě vstřelil branku!
A přesilová hra je využita! Valešovu střelu nejprve vyrazil Levínský. Míček ale následně poslal na PROKOPA FERDANA, který dostává Liberec do vedení! Asistence: Radek Valeš

56:41

Vyloučení v týmu Sokol Pardubice (Karel Brychta – 2 minuty, Sekání).

56:41

Trestné střílení neproměnil Matěj Klucho.

56:41

Nařízeno trestné střílení pro domácí FBC Liberec.

52:07

A je srovnáno! Míčku se ujal JIŘÍ STROBACH a skvělým výběhem zakončil za Levínského. Bez asistence

45:12

PAVEL HŮZA se ujal míčku a samostatnou akcí snižuje náskok hostů. Bez asistence

40:28

Kluchova střela z poloviny hřiště orazítkovala tyčku!

39:07

Vyloučení v týmu Sokol Pardubice (Dominik Bartoš – 2 minuty, Nedovolené vrážení).

36:16

Pokus Veselého orazítkoval tyčku hostí.

32:00

Pardubice právě vstřelily branku!
Kourek od mantinelu našel před brankou TOMÁŠE DLESKA, jenž zakončuje a zvyšuje náskok hostí. Asistence: Jan Kourek

21:56

Po přečíslení 2 na 1 poslal Janeček balónek na nabíhajícího LUKÁŠE GREGORA, který střelou do horní části zařízení dostává Pardubice do vedení. Asistence: Michal Janeček

17:31

Vyloučení v týmu FBC Liberec (Radek Valeš – 2 minuty, Zdržování hry).

17:26

Ďopan v nebezpečné situaci trefuje tyčku domácího zařízení!

16:35

Vyloučení v týmu FBC Liberec (Vít Vaníček – 2 minuty, Hrubost). Trest odpyká Dominik Hiadlovský.

07:54

Domácí opět srovnávají! A to zásluhou JIŘÍHO STROBACHA. Asistence: Daniel Kroupa

07:06

Burianovu přihrávku skvěle zužitkoval po náběhu ONDŘEJ KUNST. Asistence: Jakub Burian

06:05

Standardní situaci domácích rozehrál z rohu Marek, který za brankou našel Ferdana. Ten ihned poslal na volného MATĚJE KLUCHA, který dalekou střelou překonal gólmana hostí. Asistence: Prokop Ferdan

02:10

Janeček od mantinelu našel volného LUKÁŠE GREGORA, který svou střelou otevírá dnešní skóre. Asistence: Michal Janeček

5:4

Branky a nahrávky: 7. Klucho (Ferdan), 8. Strobach (Kroupa), 46. Hůza, 53. Strobach, 59. Ferdan (Valeš) – 3. Gregor (Janeček), 8. Kunt (Burian), 22. Gregor (Janeček), 32. Dlesk (Kourek)

FBC Liberec: Vaníček (Janota) – Klucho, Bitman, Veselý, Strobach – Procházka, Valeš, Salát – Hůza, Marek, Böhm – Baudish, Ferdan, Šoltys – Hiadlovský, Kořínek, Kroupa.

Sokoli Pardubice: Levinský (Musil) – Oubrecht, Kunt, Brychta, Mědílek, Bartoš, Ďopan – Janeček, Zozulák, Pakosta – Junek, Kourek, Teichman – Dlesk, Gregor, Formánek – Burian, Němeček, Krigovský.

Rozhodčí: Dolanský Jiří, Sýkora Vojtěch