5:12

konec (2:4, 1:3, 2:5) Stav série: 0:4

02.04.2017, 16:00 • ČPP Aréna Ostrava • Semifinále • Jan Prošek

Díky této výhře postupují hráčky hostujícího celku dál, naopak Ostravě skončila sezóna. (17:59:37)
Hostující hráčky vyhrávají tento zápas poměrně jednoznačně, výborně jim vyšla třetí třetina, kterou vyhrály 5:2. Celkově se radují hráčky Vítkovic z výhry 12:5.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry.

57:10

Oddechový čas pro hosty.

56:20

V poklidném tempu se zápas dohrává, o výhře hostujícího celku je pravděpodobně rozhodnuto.

54:21

Vítkovice právě vstřelily branku!
Autorem branky je NATÁLIE MARTINÁKOVÁ. Asistence: Nikola Černá.

53:19

Ostrava právě vstřelila branku!
Domácí hráčky se znovu prosazují, po pohledné akci zamířila mimo dosah brankářky ROMANA SKÁCELOVÁ. Asistence: Veronika Káčová.

51:42

Domácí hráčky se prosazují, ujala se dalekonosná střela VERONIKY KÁČOVÉ. Asistence: Eliška Jurečková.

50:00

Deset minut hry zbývá do konce zápasu, hostující hráčky jsou jednoznačně lepší a vedou výrazně.

48:50

Lenka Kubíčková špatně rozehrála, míček se dostal přes polovinu hrací plochy, a tak hned přerušuje sudí.

47:30

Lenka Kubíčková se nyní výborně dokázala přemístit a dvakrát skvěle zasáhla proti domácím střelám.

47:08

Domácí hráčky hrají nyní v šesti, snaží se něco vymyslet.

46:45

Oddechový čas pro domácí.

46:45

Velmi rychle dávají hostující hráčky další branku, tentokrát se přesnou střelou prosazuje NIKOLA ČERNÁ. Asistence: Romana Kiecková.

46:21

Autorem branky je KATARINA KLAPITOVÁ. Asistence: Anna Niemcová.

45:28

Veronika Tomšová drží své spoluhráčky a mnoho střel hostujícího celku dokázala výbornými zákroky zastavit.

44:24

Vyloučení v týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (Radana Kahánková – 2 minuty, Nedovolené vrážení).

42:20

Další střelecký pokus hostující hráčky končí mimo mantinely.

41:53

Po krásné akci se povedenou rychlou střelou prosazuje ZUZANA HALFAROVÁ. Hostující hráčky jsou jednoznačně lepší. Asistence: Katarina Klapitová.

40:43

Autorem branky je ROMANA KIECKOVÁ. Asistence: Adéla Pantělejevová.

40:01

40:00

39:00

Probíhá poslední minuta hry ve druhé třetině.

38:15

Klára Kociánová výborně přihrála do míst, kde byla Denisa Ferenčíková. Její pokus ale končí vysoko nad brankou.

37:00

Tři minuty zbývají do konce druhé třetiny, další pokus soupeřek likviduje domácí brankářka.

35:44

Míček po střele spoluhráčky výborně tečovala šikovná ANDREA PASTUŠKOVÁ. Asistence: Zuzana Šuranyiová.

35:30

Domácí obránkyně Pavla Kajfoszová leží na hrací ploše, snad to nebude nic vážného.

34:03

Autorem branky je IVANA ŠUPÁKOVÁ. Asistence: Madeleine Ellilä.

32:40

Pavla Kajfoszová také velmi dobře vystřelila, ale hostující brankářka si dokázala poradit.

31:19

Michaela Šponiarová se výborně uvolnila, dostala přihrávku a z první přestřelila branku. Pěkná akce hostující hráčky.

30:08

Po skrumáži před domácí brankou se k míčku dostala a prosazuje se DENISA FERENČÍKOVÁ. Asistence: Zuzana Halfarová.

29:41

Hostující hráčky hrají lépe, stabilně se usadili na polovině soupeře, kde kombinují. Zatím se ale nemohou protlačit k zakončení.

28:18

Do zajímavé pozice se probojovala KATARINA KLAPITOVÁ. Sama před brankou si dokázala poradit, překonala brankářku, a tak navyšuje vedení Vítkovic. Asistence: Denisa Ferenčíková.

27:15

Ivana Šupáková se probojovala do výborné střelecké pozice, velkou část branky měla odkrytou, míček ale nezpracovala.

25:00

Pět minut hry z druhé třetiny je pryč, mnoho šancí k vidění není. Sledujeme spíše hodně nepřesností. Míček nyní poskakuje hodně neposedně, ani jeden tým se nemůže probojovat do šance.

22:39

Hodně nepřehledná situace před brankou domácích, ale hostující hráčky nedokázaly míček dostat do branky.

20:40

Veronika Tomšová měla se střelou velké problémy, míček jí sice propadl, ale dokázala jej zastavit před brankovou čárou.

20:01

20:00

19:33

První rána Káčové se zastavila o tyčku, následně se VERONIKA KÁČOVÁ dostala do šance, kterou proměnila. Asistence: Karin Vavrečková.

17:18

Lenka Kubíčková se může spolehnout na hráčky před sebou. Hostující hráčky blokují mnoho střel, brankářka tak zasahovat nemusí.

15:50

Hostující hráčky po rychlé akci navyšují své vedení. Denisa Ferenčíková vyslala do brejku ZUZANAU HALFAROVOU, která pro zakončení zvolila blafákovou kličku. Asistence: Denisa Ferenčíková.

14:30

Ostrava se probojovala na útočnou polovinu, snaží se něco vymyslet před brankou, zatím ale marně.

12:50

Domácí fanoušci podporují své oblíbenkyně, které prohrávají o dvě branky.

12:22

Domácí hráčky sice snížiy na rozdíl jediné branky, ale tento stav příliš dlouho neplatil. Andrea Pastušková nepříliš povedeně rozehrávala, následně se do šance dostala NATÁLIE MARTINÁKOVÁ a uspěla. Asistence: Petra Mandátová.

11:11

K velké radosti domácích fanoušků se prosazují také hráčky Ostravy. Romana Skácelová výborně vyslala do šance MARKÉTU REŽNAROVOU, která se nemýlila. Asistence: Romana Skácelová.

09:40

Obrovská chyba domácí obrany zkoušela potrestat Zuzana Šponiarová, ale míček nedokázala přesněji trefit.

09:14

Tlak hostujícího celku přinesl druhou branku. Výborně se před brankou zorientovala MADELEINE ELLILÄ, která překonala brankářku Ostravy. Asistence: Anna Niemcová.

08:20

Ostrava se nyní musí bránit tlaku soupeře, domácí defenziva má plno práce, ale zatím situaci zvládá.

06:40

Veronika Tomšová musela být pozorná, hostující hráčky se usadily před její brankou. Domácí obrana si dokázala poradit.

05:40

Hostující hráčky se dostávají do vedení, povedenou střelou se prezentuje MICHAELA ŠPONIAROVÁ. Asistence: Kamila Paloncyová.

04:20

Domácí Markéta Režnarová vystřelila z dobré pozice, branku jen o malý kousek minula.

03:00

Veronika Szczurová velmi dobře vystřelila z poloviny hrací plochy, hostující brankářka dokázala snadno míček zastavit.

01:40

Nela Kapcová velmi dobře uvolnila Markétu Vrlíkovou, která ovšem na míček o malý kousek nedosáhla.

00:50

Lenka Kubíčková si připisuje zákrok na druhé straně, zajímavá akce končí povedeným zásahem gólmanky.

00:35

Domácí brankářka nyní musela zasahovat proti střele hráčky Vítkovic.

00:01

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Tomšová (Holubová) – Kahánková, Vavrečková, Kotzurová, Skácelová, Jurečková, Kajfoszová – Vrlíková, Šuranyiová, Šrotová – Nikol Škopková, Pastušková, Lichnová – Káčová, Režnarová, Kapcová – Szczurová.

1. SC TEMPISH Vítkovice: Kubíčková (Š. Vávrová) – Hložánková, Halfarová, Niemcová, Klapitová, Mandátová, Černá, Theimerová, Ďuríková – M. Šponiarová, Pantělejevová, Kiecková – Ferenčíková, Z. Šponiarová, K. Kociánová – Šupáková, Paloncyová, Ellilä – Martináková.

Rozhodčí: Sýkora Radim, Tkáč Miroslav.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

5:12

Branky a nahrávky: 12. Režnarová (Skácelová), 20. Káčová (Vavrečková), 36. Pastušková (Šuranyiová), 52. Káčová (Jurečková), 54. Skácelová (Káčová) – 6. M. Šponiarová (Paloncyová), 10. Ellilä (Niemcová), 13. Martináková (Mandátová), 16. Halfarová (Ferenčíková), 29. Klapitová (Ferenčíková), 31. Ferenčíková (Halfarová), 35. Šupáková (Ellilä), 41. Kiecková (Pantělejevová), 42. Halfarová (Klapitová), 47. Klapitová (Niemcová), 47. Černá (Kiecková), 55. Martináková (Černá)

Rozhodčí: Sýkora Radim, Tkáč Miroslav

05:40 VIT 0:1 M. Šponiarová (Paloncyová)
09:14 VIT 0:2 Ellilä (Niemcová)
11:11 BGR 1:2 Režnarová (Skácelová)
12:22 VIT 1:3 Martináková (Mandátová)
15:50 VIT 1:4 Halfarová (Ferenčíková)
19:33 BGR 2:4 Káčová (Vavrečková)
28:18 VIT 2:5 Klapitová (Ferenčíková)