Portugalská Primeira Liga

CF OS Belenenses – CD Feirense

1:2

konec (1:0)

02.04.2017, 17:00 • Estádio do Restelo, Lisabon (kapacita: 25.000 diváků) • 27. kolo • Ondřej Klos

Tipsport: 2.0 3.04 4.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na viděnou. (19:00:28)
Domácí Belenenses nedokázalo udržet jednobrankové vedení 1:0, když v druhém poločase dostali dva góly. Feirense tedy vyhrává 1:2 a připisuje si velmi důležité tři body do tabulky. Domácí klesají na dvanácté místo, hosté stoupají na deváté.

90+5

90+4

Žlutou kartu dostává Vana (CD Feirense).

90+3

Nepřesná kombinace Domácích, kteří jsou šokováni, že nedokázali udržet jednobrankové vedení.

90+2

Střídání v týmu CD Feirense: ze hřiště odchází Fabinho, přichází Monteiro.

90+1

Střídání v týmu CF OS Belenenses: ze hřiště odchází Maurides, přichází Caiero.

90

Rozhodčí Ferreira se rozhodl, že nastaví pět minut nad rámec základní hrací doby.

89

89. ETEBO - 1:2

89

Feirense právě vstřelilo branku! EGHENEKARO ETEBO se postavil k penaltovému puntíku. Vyslal dobrou střelu k levé tyči. Cristiano skákal k druhé tyči.