Kvalifikace mistrovství Evropy do 19 let

Česko – Rakousko

3:0

konec (1:0)

27.03.2017, 19:00 • Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty seniora, Uherské Hradiště • Skupina 6 • Tomáš Kučera

Tipsport: 2.22 3.74 2.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Česká republika vyhrála šestou skupinu elitní kvalifikace ME a tím pádem postoupila ME do Gruzie. Český tým poprávu postupuje, jelikož zvládl všechny tři zápasy, postupně porazil Maďarsko (2:1), Skotsko (1:0) v poslední řadě Rakousko 3:0. Ve druhém poločase ovlivnilo výsledek vyloučení Augustina, poté Češi přidali ještě druhou branku Marečkem a bylo s největší pravděpodobností o postupujícím rozhodnuto, výsledek 3:0 dokrášlil krásnou střelou ze standardní situace Sadílek. Češi si tak vychutnávají postup na šampionát do Gruzie. (20:56:30)

90+3

90+3

Zápas pomalu končí za skandovaného pokřiku: "Češi..!..Češi!"

90+2

Český výběr si vychutnává konec zápasu, není divu, za vítězstvím šel od první minuty.

90+1

Češi z rohového kopu branku Rakouska neohrozili, to je však nemusí mrzet, jelikož svého soka zatížli již třemi brankami.

90

Libor Holík také mohl přidat další branku, když v pokutovém území zasehl a vystřelil na zadní tyč, nastřelil však nohy jednoho z bránících hráčů.

89

89. Michal SADÍLEK - 3:0

89

Česko právě vstřelilo branku!
MICHAL SADÍLEK korunoval svůj výkon v dnešním utkání! SADÍLEK krásně obstřelil zeď a míč přesně skončil u levé tyče. Ehmann neměl na ránu šanci.

87

Utkání se blíží do svého konce. Češi drží dvoubrankové vedení. Havelka vystřelil ze střední vzdálenosti a jeho pokus zastavila záda bránícího hráče Rakouska.

86

Hra je nyní přerušená, jelikož na hřišti ležel Jakupovič.

85

Lovrič dlouhým pasem hledal u postranní čáry Filipa, který však těžký míč na autové čáře nezpracoval.

83

83. Dvě šance na zvýšení náskoku zmařil Ehmann

83

Brankář Ehmann se teď blízkl proti Kašiarovi, kterého zblízka vychytal, a poté i následné střele Rezka.

81

Třetí střídání Čechů. Ondřeje Lingra na poslední minuty vyměnil Jakub Rezek.

80

Zbývá dokonce deset minut., Češi jsou stále při chuti a moc "čuchnout" míč Rakousku nenechávají.

77

77. Daniel MAREČEK - 2:0

77

Postup Čechů je pravděpodobně definitivně stvrzen! DANIEL MAREČEK měl v pokutovém území dostatek času, aby si přehodil míč na levou nohu a střelou na vzdálenější tyč obstřelil Ehmanna.