27.03.2017, 03:00 • Honda Center, Anaheim • Jan Prošek

Tipsport: 2.3 3.7 2.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

1. Ryan Getzlaf (ANA) 0+4
2. Cam Fowler (ANA) 0+2
3. Patrick Eaves (ANA) 2+0 (05:50:46)
Domácí hokejisté o své výhře rozhodli ve třetí třetině, kterou díky výbornému taktickému výkonu vyhráli 3:0. Hosté si několik šancí vypracovat dokázali, s jejich proměněním to už bylo horší.

59:50

Ještě jedna střela Ducks a následný zákrok brankáře.

59:20

Už se pravděpodobně v tomto zápase nic nestane. Domácí vyhrají tento duel.

59:06

Vyloučení v týmu New York Rangers (Brendan Smith – 2 min., podražení).

58:22

58:22 Nick RITCHIE - 6:3

58:22

Anaheim právě vstřelil branku!
Domácí hokejisté se dokázali osvobodit, Corey Perry našel NICKA RITCHIEHO, který se dostal do útočného pásma a nebyl pro něho problém poslat kotouč do prázdné branky. Asistence: Corey Perry.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:50

Zkušeně se domácí celek brání tlaku soupeře, Ducks jsou sice nastěhovaní před vlastní brankou, ale zatím v pohodě brání.

57:30

Zakázané uvolnění domácích, ti se tak musí bránit šesti hráčům soupeře.

57:10

Josh Manson vyhodil kotouč do středního pásma, Henrik Lundqvist zůstává na střídačce.

56:42

Ryan McDonagh má puk ve svém obranném pásmu, lehce přes tři minuty zbývá do konce. Hosté hrají v šesti.

56:10

Zakázané uvolnění se nepíská, obránce Hampus Lindholm musí kotouč hrát. Čas momentálně hraje v neprospěch hostujícího týmu.

55:40

Ryan Kesler se zbytečně zamotal do situace před vlastní brankou, nechybělo mnoho a hosté se dostali do střelecké pozice.

55:01

Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny, Ducks stále vedou o dvě branky a hrají zodpovědně před svou brankou. Hosté z New Yorku se nedostávají do vyložených střeleckých pozic.

53:30

32:26, tak aktuálně vypadá statistika střel na branku. Do další obrovské pozice se dostal Chris Kreider, ale brankáře Berniera překonat nedokázal.

52:35

New York Rangers nehraje tak aktivně, jak by si fanoušci Jezdců představovali. Hosté prohrávají o dva góly a neženou se do útočného pásma. Naopak se musí bránit tlaku domácích hokejistů.

51:02

Zakázané uvolnění vrací hru do domácího obranného pásma, Jonathan Bernier musí být pozorný.

6:3

Branky a nahrávky: 9. Eaves (Fowler, Getzlaf), 18. Kesler (Getzlaf, Fowler), 30. Manson (Getzlaf), 43. Cogliano (Kesler), 45. Eaves (Rakell, Getzlaf), 59. N. Ritchie (Perry) – 6. Rick Nash (M. Staal, Zibanejad), 15. Stepan (Kreider, Zuccarello), 34. Skjei (Vesey, Zibanejad)

Anaheim Ducks: Bernier (Enroth) – Fowler, Montour, H. Lindholm, Manson, Holzer, Vatanen – Rakell, Getzlaf, Eaves – Cogliano, Kesler, Silfverberg – N. Ritchie, Vermette, Perry – L. Shaw, N. Thompson, Wagner.

New York Rangers: Lundqvist (Raanta) – McDonagh, Br. Smith, M. Staal, Holden, Skjei, Klein – Vesey, Zibanejad, Rick Nash – Grabner, K. Hayes, J. T. Miller – Bučněvič, Lindberg, Fast – Kreider, Stepan, Zuccarello.

Rozhodčí: Rooney, Kowal – Murchison, Knor

Diváci: 17 174

02:07 ANA 5+2 Perry, bitka+držení hole