Kajfoszová si počkala na nahrávku, zakončit se jí ale nepodařilo.

57:49

Ferenčíková si vydobyla dobrou pozici, ale zařízení netrefila.

57:03

Ellilä si prokličkovala své soupeřky a střílí. Tomšová stihla vytáhnout zákrok a míček zastavila.

56:04

Individuální akci zakončuje Martináková svým bekhendem na tyčku.

55:07

Domácí kombinaci skvěle zastavila Šrotová. Do protiútoku se jí však nedaří dostat.

54:05

Přihrávka Ellilä neprošla na Poloncyovou.

53:02

Tomšová si připisuje další zákrok proti pokusu Theimerové.

52:38

Hra se mírně uklidnila.

51:43

Škopková pálí pouze do Vávrové.

50:47

Střelu Theimerové bravurně zastavuje gólmanka Tomšová.

49:45

Standardní situace Ostravy se nevyvedla podle očekávání.

48:54

Ostrava právě vstřelila branku!
A přesně jednu minutu na to snižuje svou ránou po individuální akci PAVLA KAJFOSZOVÁ. Bez asistence

47:54

Vítkovice právě vstřelily branku!
O jedenáctý gól svého celku se postarala MADELEINE ELLILÄ, která tak kompletuje svůj hattrick. Asistence: Ivana Šupáková

46:29

Další nahození Paloncyové sklepla do branky MICHAELA ŠPONIAROVÁ. Asistence: Kamila Paloncyová

44:41

Ellilä si doběhla pro nabídku, ale balónek netrefila přesně.

43:04

Pastušková zkusila štěstí po zemi, Vávrová ale zasahuje.

42:58

Ostrava kombinuje na vlastní polovině a zakládá útok.

41:54

Střelu Paloncyové před brankou tečovala pohotová MICHAELA ŠPONIAROVÁ. Asistence: Kamila Paloncyová

41:26

Ve slibné pozici pálila Režnarová mimo branku.

40:39

Domácí gólmanka Vávrová nyní dvakrát úspěšná.

39:59

Ferenčíková ze standardní situace pálí nad zařízení hostí.

39:30

Vítkovice kombinují na útočné polovině. Ke střelám se ale zatím nedostávají.

39:01

Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:27

V utkání nyní přibývá více nepřesností. A to na obou stranách.

37:10

Povedenou střelu Šrotové se podařilo vítkovické obraně zablokovat.

36:14

Čtyřbrankové vedení si zpět bere pěknou trefou NATÁLIE MARTINÁKOVÁ. Asistence: Nikola Černá

35:16

Obrana Ostravy na poslední chvíli zastavila rozběhnutou Ferenčíkovou.

34:37

Ellilä v útočné akci fauluje, vylučovat se ale nebude.

33:10

Chybu domácí obrany po nahrávce Režnarové trestá VERONIKA KÁČOVÁ. Asistence: Markéta Režnarová

32:48

Parádní zadovkou poslala Šponiarová na MADELEINE ELLILÄ, jenž se střelou nemýlila. Asistence: Michaela Šponiarová

31:53

Oba celky začínají chybovat a dávají soupeřům šance.

30:42

Obrana Ostravy nyní skvěle zasáhla proti akci Vítkovic.

29:54

A VERONIKA SZCZUROVÁ si nyní napravuje chuť a snižuje domácí náskok. Asistence: Eliška Jurečková

29:46

V dobré pozici ujel balónek Szczurové, která tak nedokázala vystřelit.

29:26

Oddechový čas pro hosty.

29:26

Pěknou domácí kombinaci zakončuje do zařízení ZUZANA HALFAROVÁ. Vítkovice tak odskakují do čtyřgólového náskoku. Asistence: Zuzana Šponiarová

29:05

Přízemní ránu Černé před brankou tečuje MADELEINE ELLILÄ rovnou do síťky. Asistence: Nikola Černá

28:53

Vítkovice obklopují polovinu hostí a tlačí se do branky.

27:45

Následně šla branku Skácelová. Ale ani ona netrefuje.

27:40

Ferenčíková dvakrát po sobě neúspěšná.

26:56

Tvrdá rána Šupákové jde mimo zařízení Ostravy.

25:54

Nahození na Martinákovou byl moc daleký a tak nedokázala míček zpracovat.

24:35

Paloncyová poslala na nabíhající ANNU NIEMCOVOU, která svou dobře umístěnou ránou posílá domácí do dvoubrankového vedení. Asistence: Kamila Paloncyová

23:59

Tomšová si připisuje zákrok proti střele Šupákové.

22:36

Šponiarová našla DENISU FERENČÍKOVOU, která svou střelou po zemi překonala gólmanku hostí. Asistence: Zuzana Šponiarová

21:18

Po domácí chybě se ke střele odhodlala Kapcová, nicméně rána šla nad branku.

21:05

Ostrava se usadila na útočné polovině.

20:25

Pokus Vrlíkové zablokovala domácí obrana.

19:48

Šponiarová to ještě zkouší na zařízení hostů, ale je neúspěšná.

19:15

Do samostatného úniku se dostala Szczurová, domácí gólmanku ale nepřekonala.

19:01

Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:13

Ferenčíková už slavila gól! Balónek však nakonec trefil jen břevno.

16:55

Bystroňky přešly do útoku. Tam se jim ale nedařilo podle představ a míčku se opět zmocnily domácí.

15:17

Klapitová využila chyby v obraně hostí a nahrála ZUZANĚ HALFAROVÉ, která se v zakončení nemýlila. Asistence: Katarína Klapitová

14:18

Nahození Ferenčíkové tečovala Halfarová, gólmanka hostí ale vyráží.

13:49

Šponiarová poslala na Šupákovou, ta ale zařízení netrefuje.

12:39

Ferenčíková ve výhodné pozici střílí mimo branku.

11:24

Šponiarová chtěla přechytračit Tomšovou blafákem. To se ji ale nepovedlo, na míček už nedosáhla.

10:20

Na hřišti stále dominují Vítkovice. Nicméně hosté se k balónku dostávají častěji než v předchozích minutách.

09:49

Halfarová mohla jít do úniku, míše se jí však nepodařilo zpracovat.

09:18

Šponiarová jsou ránou trefuje pouze blok hostí.

08:24

Chybu v rozehrávce domácích skvěle využila LUCIE ŠROTOVÁ, jenž posílá svůj celek do vedení. Bez asistence

07:44

Ferenčíková chybuje a Režnarová se tak dostává k míčku. Svou chybu však vzápětí napravuje.

07:02

A je srovnáno! MARKÉTA VRLÍKOVÁ svou střelou za blok skvěle zužitkovala nabídku Kajfoszové. Asistence: Pavla Kajfoszová

05:28

Pantělejevová s Vavrečkovou bojují u mantinelu.

04:46

Domácí hráčky jsou aktivnější, nedávají Ostravě moc prostoru.

03:21

Pěknou kombinací našla Šponiarová před brankou PETRU HLOŽÁNKOVOU, jenž bezchybně zakončuje. Asistence: Zuzana Šponiarová

02:28

Káčová to zkouší z otočky. Ale i teď si Vávrová dala pozor.

01:49

Kapcová nedokázala správně zpracovat balónek a její nepovedenou střelu chytá Vávrová.

01:27

Vyloučení v týmu 1. SC TEMPISH Vítkovice (Kamila Paloncyová – 2 minuty, Nedovolené vrážení).

01:18

Ďuríková se dopouští chyby a Režnarová se tak dostává do úniku. To si první jmenovaná nenechává líbit a rychle ji zastavuje.

00:25

Ke střele se jako první dostává Klapitová, ale gólmanka Tomšová je pozorná.

00:05

První úvodní buly patří domácím.

00:01

Oba celky již nastupují na hrací plochu.

1. SC TEMPISH Vítkovice: Kubíčková (Š. Vávrová) – Hložánková, Halfarová, Niemcová, Klapitová, Mandátová, Černá, Ďuríková, Theimerová – M. Šponiarová, Pantělejevová, Ferenčíková – Z. Šponiarová, Ellilä, K. Kociánová – Šupáková, Paloncyová, Martináková – Hanzlíková.

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Tomšová (Holubová) – Kahánková, Vavrečková, Kotzurová, Skácelová, Jurečková, Zuzaníková, Kajfoszová – Vrlíková, Wolfová, Šuranyiová – Šrotová, Nikol Škopková, Pastušková – Lichnová, Káčová, Režnarová – Kapcová, Szczurová.

Rozhodčí: Both Martin, Černín Vladimír.
Včerejším utkáním se otevřela série semifinále.

V úvodu utkání se do dvoubrankového náskoku dostala Ostrava. Vítkovice si to však nenechaly líbit a ještě do konce první třetiny otočily. Do druhé třetiny se vstupovalo za stavu 3:2. Tu však naprosto ovládly domácí pěti vstřelenými brankami. Ve třetí třetině Ostrava ještě zabojovala, ale na Vítkovice to nestačilo. Ty tak zvítězily vysoko 14:6 a získaly první výhru do série.
Krásné nedělní odpoledne všem fanouškům ženského florbalu! Dnes je na programu druhé utkání semifinále play-off Extraligy žen. V tom se opět utká 1. SC TEMPISH Vítkovice a FBC ČPP Bystroň Group Ostrava. Celým textovým přenosem vás provede Týna Zíková.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

11:5

Branky a nahrávky: 4. Hložánková (Z. Šponiarová), 16. Halfarová (Klapitová), 23. Ferenčíková (Z. Šponiarová), 25. Niemcová (Paloncyová), 30. Ellilä (Černá), 30. Halfarová (Z. Šponiarová), 33. Ellilä (M. Šponiarová), 37. Martináková (Černá), 42. M. Šponiarová (Paloncyová), 47. M. Šponiarová (Paloncyová), 48. Ellilä (Šupáková) – 8. Vrlíková (Kajfoszová), 9. Šrotová, 30. Szczurová (Jurečková), 34. Káčová (Režnarová), 49. Kajfoszová

Rozhodčí: Both Martin, Černín Vladimír