Celostátní liga staršího dorostu

FC Zbrojovka Brno – SK Dynamo Č. Budějovice

3:1

konec (1:1)

25.03.2017, 14:00 • Brněnské Ivanovice-UMT • 22. kolo • Info o změnách stavu (Jan Číhal)

89

Domácí lodivod bude také střídat. Ze hřiště odchází Jiří Tulaydan, přichází Jakub Březina.

85

Popáté bude střídat hostující Dynamo. Ze hřiště odchází Jakub Pařízek, na závěrečné minuty se na hřiště podívá Šimon Štifter.

84

Budějovice přichystali i další střídání. Ze hřiště odchází Rostislav Tomek, přichází Dominik Collin. Pásku po kapitánovi následně přebírá Jakub Pařízek.

79

Zbrojovka provede další střídání. Ze hřiště odchází Josef Obůrka, přichází Jan Sedlmajer.

76

Třetí střídání přichystalo Dynamo. Své poslední vteřiny odkroutil Jan Chylík, místo něj přichází Martin Vlk.

74

Hostující trenér sahá i k dalšímu střídání. Ze hřiště odchází Marek Kalousek, přichází Petr Dolejšek.

60

Ve stejné minutě poprvé střídají i hosté. Ze hřiště odchází Martin Lindák, místo něj na hřiště přichází Jakub Rauscher.

60

Zbrojovka přichystala třetí střídání. Ze hřiště odchází Dan Jambor, nahrazuje ho Ondřej Doubravský.

55

Domácí střídají i podruhé. Konečná v dnešním zápase je pro Filipa Krula, kterého nahrazuje Martin Zikl.

46

Domácí kormidelník o poločase zavelel k prvnímu střídání. Ze hřiště odešel Tom Ulbrich, nahradil ho Jakub Černín.