Celostátní liga staršího dorostu

FC Baník Ostrava – 1.FC Slovácko

1:0

konec (1:0)

19.03.2017, 11:00 • Městský stadion Ostrava-Vítkovice • 21. kolo • Info o změnách stavu (MCh)

FC Baník Ostrava udolal 1.FC Slovácko tím nejtěsnějším možným rozdílem. Jediným úspěšným střelcem zápasu se ve 12. minutě stal Ondřej Kubík. (12:58:45)

90

87

Žlutou kartu dostává Kubík (FC Baník Ostrava).

85

Žlutou kartu dostává Kaloč (FC Baník Ostrava).

79

Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Smékal, přichází Tůma.

79

Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Jamný, přichází Furmánek.

75

Žlutou kartu dostává Řihák (1.FC Slovácko).

71

Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Šánek, přichází Hani.

68

Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Freit, přichází Mooc.

64

Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Vrána, přichází Hrabina.

63

Žlutou kartu dostává Freit (FC Baník Ostrava).

49

Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Ptáček, přichází Bolf.

46

45

12

Baník právě vstřelil branku!
Ostravané se po deseti minutách ujímají vedení, do kterého je střelou z malého vápna poslal ONDŘEJ KUBÍK.

10

Žlutou kartu dostává Blejchař (FC Baník Ostrava).

1

FC Baník Ostrava: Murin – Kubík, Smékal, Blejchař, Lehnert (K), Buchta, Ptáček, Kaloč, Freit, Russmann, Fárek
Náhradníci: Lapeš – Mooc, Dolba, Bolf, Kusyn, Tůma, Hejl

1.FC Slovácko: Trmal (K) – Miklík, Olšanský, Jamný, Chytil, Vrána, Šánek, Kubala, Krejčík, Leskovjan, Řihák
Náhradníci: Horáček – Pavlíček, Vlček, Hani, Hrabina, Furmánek

Rozhodčí: Macrineanu – Richtár, Podhajský.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.