09.03.2017, 21:05 • Stade de Lyon, Lyon, Francie • Osmifinále • Martin Dvořák

Tipsport: 2.2 3.55 3.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (23:02:02)
Střely mimo: 5:3.
Rohy: 8:4.
Ofsajdy: 2:1.
Fauly: 15:14.
Utkání končí vítězstvím Lyonu, který ve druhém poločase přetlačil svého soupeře, kterému nakonec nasázel tři góly. Kdo by to byl řekl po první půli, která patřila italskému soupeři...? Ve druhém poločase ale hrálo AS hodně defenzivní fotbal, dopředu se v podstatě nedostávalo, úplně ze hry byl například Edin Džeko a nakonec se hosté vrací z Lyonu s porážkou 2:4.

90+4

90+3

Zákroky brankáře AS Řím Alissona – 7.

90+3

Zákroky brankáře Lyonu Lopese – 7.

90+3

Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Edin Džeko, přichází Stephan El Shaarawy.

90+2

90+2. Alexandre LACAZETTE - 4:2

90+2

Lyon právě vstřelil branku!
Bouře nadšení v hledišti! ALEXANDRE LACAZETTE dostal od Valbueny míč před vápnem soupeře, napřáhl a jeho dělovka zaplula k tyči.

90+2

Parádní zákrok Alissona, po střele Fekira, který byl blízko svému druhému gólu!

90+1

Nastavují se čtyři minuty, hosté tak čas alespoň na vyrovnání stále mají.

89

Akci Lyonu končí střelou vedle branky Corentin Tolisso, Alisson vykopává od branky AS.

88

Mathieu Valbuena rozehrál z pravé strany, hosté odvrací, u míče ale zůstávají domácí fotbalisté, kteří se rychle vrací zpět na polovinu AS.

87

Mathieu Valbuena (Lyon) rozehrál, ale znovu trefil jen hráče ve zdi, tentokrát je z toho roh pro Lyon.

86

Lyon ale zůstává u míče a domácí nakonec vybojovali volný kop, což trochu s obavami sleduje v hledišti i legenda AS Francesco Totti.

86

Lyon měl nyní dobře rozehranou akci, kterou ale nezvládl Lacazette, který sice udělal kličku Alissonovi, ale míč si příliš předkopl.

85

Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Radja Nainggolan, přichází Diego Perotti.

84

Valbuena s míčem na levé straně, vykličkoval Perese, poté ale poslal míč do míst, kde nestál nikdo v bílém.

83

Hosté rozehrávali rohový kop, ale ten domácí s přehledem ubránili a sami jdou nyní do útoku.

4:2

konec (1:2)

Branky: 8. Diakhaby (Rafael), 47. Tolisso (A. Lacazette), 74. Fékir, 90+2. A. Lacazette (Valbuena) – 20. M. Salah, 33. Fazio (De Rossi)

Karty:   62. Tousart (LYO) – 41. Emerson (ASR), 66. Manolas (ASR)

Střely na branku: 11:9. Střely mimo: 5:3. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 15:14.

Olympique Lyon: A. Lopes – Rafael (46. Jallet), Mammana (71. Fékir), Diakhaby, Morel – Tolisso, Gonalons (C), Tousart – Ghezzal (75. Cornet), A. Lacazette, Valbuena.
Náhradníci: Gorgelin – Yanga-Mbiwa, Ferri, Jallet, Darder, Fékir, Cornet.

AS Řím: Alisson – Manolas, Fazio, Juan Jesus – Peres, De Rossi (C) (82. Paredes), Strootman, Emerson – Nainggolan (85. Perotti), Džeko (90+3. El Shaarawy), M. Salah.
Náhradníci: Szczęsny – Paredes, Perotti, Totti, Vermaelen, Rui, El Shaarawy.

Rozhodčí: Taylor – Collin, Bennett (vš. ENG)

Odveta: AS Řím - Lyon 2:1