konec (0:1, 0:1, 1:0)

06.03.2017, 02:00 • Honda Center, Anaheim • Milan Šplíchal

Tipsport: 1.7 4.1 4.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já se s vámi loučím, děkuji za sledování přenosu a přeji úspěšný týden! (04:47:09)

Devětadvacetiletý brankář Richard Bachman nastoupil do prvního utkání v NHL od 31. října 2015 a výrazně se podepsal pod vítězstvím Vancouveru Canucks.
Česká stopa v utkání:
Ondřej Kaše (ANA) 0+0, 2 střely, čas na ledě 10:02
1. Richard Bachman (VAN) 43 zákroků; 97,7%
2. Patrick Eaves (ANA) 1+0
3. Ondřej Kaše (ANA) 0+0
Je konec, hosté ubránili těsné vedení 2:1 až do závěrečné sirény. Vítězství se nerodilo lehce, zvlášť, když byli Ducks po celé utkání aktivnějším týmem. Skóre otevřel v 15. minutě Bo Horvat. Do dvoubrankového vedení poslal hosty Markus Granlund. Domácím se povedlo snížit, zásluhu na tom měl Patrick Eaves, jenž mířil přesně ve 47. minutě. Obrovský tlak měli domácí v závěru, ale Bachman další gól ve své kleci nedopustil. Canucks si z Honda Center odváží dva body.

Střely: 44:27 (13:11, 12:12, 19:4)

59:33

O puk se bojuje v rohu kluziště, tohle asi hokejisté Canucks zvládnou.

59:00

Hraje se poslední minuta třetí třetiny.

58:45

Silfverberg tečoval střelu od modré čáry, puk prošel těsně vedle pravé tyče branky, kterou střeží Bachman!

58:35

Bernier míří na střídačku, domácí hrají v šesti v poli!

58:26

Oddechový čas pro domácí. Vypadá to, že domácí budou hrát v šesti v poli.

57:49

Megna se dostal do samostatného úniku, mohl rozhodnout, ale trefil tyčku! Naděje hokejistů Ducks stále žijí!

57:41

Ritchie zachytil mezi kruhy vyhozený puk, tvrdou střelu ale zblokovali obránci Canucks!

57:13

Fowler vjel do útočného pásma, nad ničím nepřemýšlel. Jeho střela mířila vedle.

57:00

Obrovská smůla domácích hráčů. Opět se s pukem vyhnali do středního pásma, hosté se zatím drží.

56:42

56:05

Opět je puk mimo pásmo Vancouveru, hokejisté Ducks si přesto vypracovali zajímavé příležitosti.

55:35

Hosté se znovu dokázali osvobodit. Domácí mají puk ve své třetině a opět jim bude chvilku trvat, než se dostanou do útočného pásma.

1:2

Branky a nahrávky: 47. Eaves (Getzlaf, Bieksa) – 15. Horvat (B. Hutton, Biega), 27. M. Granlund

Anaheim Ducks: Bernier (Enroth) – Bieksa, Fowler, Manson, H. Lindholm, Vatanen, Montour – Silfverberg, Kesler (A), Cogliano – Eaves, Getzlaf (C), O. Kaše – Perry (A), Rakell, N. Ritchie – Wagner, N. Thompson, L. Shaw.

Vancouver Canucks: Bachman (R. Miller) – Stecher, Edler, Ch. Tanev (A), Sbisa, Larsen, B. Hutton, Biega – M. Granlund (C), H. Sedin (A), D. Sedin – Eriksson, Horvat, Bärtschi – Megna, B. Sutter, Goldobin – Cramarossa, Chaput, B. Gaunce.

14:09 VAN 0:1 Horvat (B. Hutton, Biega)
19:23 ANA 2 L. Shaw, sekání
26:35 VAN 0:2 M. Granlund
30:58 ANA 2 Manson, podražení
40:36 VAN 2 Sbisa, podražení
46:12 ANA 1:2 Eaves (Getzlaf, Bieksa)