05.03.2017, 11:00 • SK Horní Měcholupy • 19. kolo

Tipsport: 1.85 4.0 2.79 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90

Konec zápasu. (12:50:49)

90

A Severočeši nebyli vůbec daleko, Dařina musel proti ráně z hranice pokutového území zasahovat, ale ve své zkoušce obstál.

88

Z rohu se domácí neprosadili, Jablonec míří rychle dopředu.

87

Na druhé straně se naopak do další možnost dostali Pražané, brankář Bárta ale v důležité chvíli podržel svůj celek a vyrazil míč na rohový kop!

85

Ta se ale příliš nezdařila, prudká rána skončila jen na zdi.

84

Nyní ale bude mít Jablonec k dispozici rozehrávku nebezpečného volného přímého kopu.

83

Hostům z Jablonce se čas na případné vyrovnání neskutečně rychle krátí, jsou ale v těchto chvílích usazeni na polovině soupeře.

80

Deset minut do konce a Bohemka je od vstřelené branky výrazně aktivnější a nepouští hosty prakticky k ničemu.

78

Domácí se snaží co nejrychleji přidat i třetí a nejspíše také rozhodující trefu, ale zatím jim není střelecky přáno.

76

Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Soukup, přichází Jelínek.

76

Po něm se dostali Pražané znovu do zakončení, Bárta ale tentokrát udržel pokus v rukavicích a rychle rozehrál.

75

Další šance domácích! Po rohu hlavičkoval jeden z obránců, ale brankář Bárta jeho pokus vyrazil na další rohový kop.

74

Rohový kop pro Bohemians.

72

Bohemians právě vstřelili branku!
Nakonec ji ale našli a otáčejí vývoj celého utkání. Autorem druhé branky Bohemians je OLAREWAJU HADI MOHAMMED – 2:1!

71

Domácí stupňují obrátky a jsou nyní usazeni na polovině svého soupeře, nicméně zatím marně hledají cestu k zakončení.

69

Po dlouhé době se připomněli také domácí, ale Bárta udržel míč v náručí a navíc velmi rychle rozehrál.

67

Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Artemuk, přichází Hadi Mohammed.

67

Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Kuchta, přichází Fotr.

66

Severočeši jsou aktivnější, nicméně domácí předvádějí ve druhém poločase velmi dobrou obranu a nepouští soupeře do větších šancí.