04.03.2017, 02:00 • MTS Centre, Winnipeg • Milan Šplíchal

Tipsport: 2.3 3.77 2.77 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Marko Daňo (WPG) 0+0, 2 střely, čas na ledě 13:14 (04:52:01)
1. Connor Hellebuyck (WPG) 29 zákroků; 100%
2. Carter Hutton (STL) 37 zákroků; 97,4%
3. Jacob Trouba (WPG) 0+1
Je konec. Hokejisté Jets to zvládli, přestože se ve třetí třetině do útočných akcí tolik nehrnuli, dokázali duel ovládnou. Vítězství se urodilo již v první periodě, když poslal do vedení Winnipeg Wheeler, a to v 11. minutě. Poté padly ještě dvě branky, v samotném závěru se do prázdné klece trefili Little a Wheeler. Domácí zaslouženě získávají dva body do tabulky.

Střely: 40 – 29

59:46

Domácí drží kotouč a snaží se o to, aby Hellebuyck vychytal čisté konto.

59:00

Hraje se poslední minuta třetí třetiny.

58:51

58:51 Blake WHEELER - 3:0

58:51

Winnipeg právě vstřelil branku!
A je rozhodnuto. Prázdnou branku soupeře trefil také BLAKE WHEELER, domácí vedou o tři branky a zaslouženě dnešní utkání vyhrají – 3:0! Asistence: Bryan Little, Jacob Trouba.

58:30

Hosté to znovu zkouší v šesti, Hutton na střídačce!

57:44

57:44 Bryan LITTLE - 2:0

57:44

Domácí hokejisté se dostávají do trháku, BRYAN LITTLE zvládl sprinterský souboj s obránci hostů a pohodlně dovezl puk do branky – 2:0! Asistence: Blake Wheeler, Dustin Byfuglien.

57:27

Tarasenko to zkoušel od modré čáry, ale Hellebuyck jej vychytal. Vhazovat se bude po pravici brankáře Jets.

57:10

Hutton míří na střídačku, hokejisté St. Louis hrají v šesti!

57:00

Ehlers (WPG) a Perron (STL) jsou vyloučeni za hrubost na dvě minuty.

57:00

Další potyčka, Ehlers se do sebe pustil s Perronem, ale než došlo k něčemu vážnějšímu, roztrhli je od sebe rozhodčí.

56:36

Hellebuyck si poradil s další ošemetnou situací, Steenovi se nepovedlo bekhendem prosadit na bližší tyčku.

56:21

Steen byl přistižen v ofsajdu. Po krátké reklamní pauze se bude vhazovat ve středním pásmu.

55:29

Armia drží puk ve vlastním pásmu. Hokejisté Winnipegu už nikam nespěchají a snaží se hlavně poctivě bránit.

55:00

Střela Tarasenka byla sražená Hellebuyckem mimo kluziště.

3:0

Branky a nahrávky: 11. Wheeler (Byfuglien, Perreault), 58. Little (Wheeler, Byfuglien), 59. Wheeler (Little, Trouba)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Hutchinson) – Byfuglien, Enström, Trouba, Morrissey, Chiarot, Postma – Wheeler, Little, Ehlers – Laine, Scheifele, Perreault – Armia, Lowry, Matthias – Thorburn, Copp, Daňo.

St. Louis Blues: C. Hutton (Allen) – Pietrangelo, Bouwmeester, Parayko, Gunnarsson, Bortuzzo, Edmundson – Perron, Stastny, Steen – Tarasenko, Lehterä, Schwartz – Pääjärvi, Berglund, Sanford – Reaves, Barbašev, Upshall.

09:45 STL 2 Lehterä, hákování
10:50 WPG 1:0 Wheeler (Byfuglien, Perreault)
11:00 WPG 2 Little, podražení
14:42 STL 2 Tarasenko, vysoká hůl
30:13 STL 2 Reaves, hrubost
35:00 STL 2 Edmundson, podražení