konec (1:0)

04.03.2017, 20:00 • Le Cannonier, Mouscron • 29. kolo • Tomáš Brož

Tipsport: 2.5 3.3 2.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tímto se s vámi loučím a přeji hezký zbytek víkendu! (22:17:04)
Mouscron dnes byl dle statistik aktivnějším týmem a zaslouženě bere tři body. Infarktový zápas však byl k vidění u jejich největšího konkurenta z Westerlo. Ten vedl až do třetí minuty nastavení, avšak nakonec dostal z poslední akce zápasu gól a pouze remizoval. Domácí tak stále mohou živit naději na udržení, jelikož se k němu přiblížili na dva body. Poslední kolo zkrátka rozhodne o všem a je jasné, že se je na co těšit.

90+3

90+1

Běží první minuta nastavení a je velmi pravděpodobné, že už se skóre nijak nepohne a Mouscron výsledek ubrání.

82

Do konce zbývá posledních pár minut a hosté z Lutychu stále nemohou najít recept na poslední belgický celek. Ten se však musí modlit alespoň v remízu týmu z Westerlo, který stále vede o jedinou branku a navíc hraje proti deseti.

78

Střídání v týmu Royal Mouscron-Péruwelz: ze hřiště odchází Kabasele, přichází Gulan.

75

Střídání v týmu Royal Mouscron-Péruwelz: ze hřiště odchází Markovic, přichází Nkaka.

69

Střídání v týmu Royal Mouscron-Péruwelz: ze hřiště odchází Mohamed, přichází Trezeguet.

65

Mouscron zatím drží osud utkání pevně ve svých rukou a obrana v čele s českým stoperem Simičem stále nepustila Lutych ke gólové střele. Ani vítězství však nemusí znamenat přiblížení k místu, které by zajistilo setrvání v lize. Domácí jsou závislí na výsledku KVC Westerlo, které musí ztratit, aby hráči Mouscronu mohli vůbec pomýšlet na udržení. Westerlo však zatím vede 2:1, což by znamenalo definitivní potvrzení sestupu domácího celku!

60

Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Raman, přichází Junior.

59

Žlutou kartu dostává Beldofil (Standard Lutych).

59

Žlutou kartu dostává Tirpan (Royal Mouscron-Péruwelz).

47

Žlutou kartu dostává Delac (Royal Mouscron-Péruwelz).

46

Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Legear, přichází Bolingi.

Žluté karty 0 – 3
Polovina zápasu je za námi a Mouscron nečekaně vede! Ke konci poločasu vstřelil prozatím jedinou branku utkání Simon Diedhiou, na jehož střelu byl brankář Gillet krátký!