Play-off 2. ligy, skupina Sever

BK Havlíčkův Brod – HC Řisuty

7:2

konec (2:0, 4:1, 1:1) Stav série: 2:1

01.03.2017, 18:00 • Zimní stadion Kotlina • Osmifinále • Ladislav Vácha (@LadislavVacha)

Havlíčkův Brod vítězí zaslouženě a vysoko 7:2, čímž dokonává obrat v sérii a vede 2:1 na zápasy. Další utkání je na programu v pátek, kdy se hraje ve Slaném, kde hrají Buldoci své domácí zápasy. Ode mě je to pro dnešek vše, děkuji vám za pozornost. Na shledanou! (20:20:50)

59:45

Tomáš Ludvík předvedl hezkou kombinaci s Filipem Benešem, který se mu snažil po nahrávce kotouč ještě vrátit, jenže bez úspěchu.

59:15

Hosté se snaží rozehrát zpoza brány, ale už vyhlížejí závěrečnou sirénu.

58:48

Hosté to ještě zkoušejí, ale vypadá to, že domácí už je k ničemu nepustí.

58:25

David Michálek hezky vykličkoval z obležení protihráčů ve středním pásmu a adresoval přesný pas do jízdy Luboši Voříškovi, jenž z kruhu vypálil do Chabrovy náruče.

58:00

Řisuty mají puk a rozehrávají od své brány.

57:43

Utkání už se jen dohrává, na ledě se neděje v těchto chvílích nic zajímavého.

57:14

Brankář Novák schoval puk v náruči po střele od modré čáry. Jakub Lacina odkulhal na střídačku, snad nepůjde o nic vážného, to by byla pro Bruslaře další velká ztráta.

56:49

Petr Kuchta z obranného pásma poslal puk dopředu tak, aby nešlo o icjng. Jeho spoluhráči střídají a pouštějí na led čerstvé síly.

56:34

Domácí se dostali u své brány do úzkých a tak raději odpálili hrací předmět přes celou délku hřiště na zakázané uvolnění.

56:09

David Kozlík dostal nepřesnou nahrávku a už potřeboval střídat, Dokázal se ale po puku dobře natáhnout holí a protečovat ho do útočného pásma, čímž zamezil icingu.

55:49

Řisuty kombinují v útočném pásmu.

55:30

Brankář Chabr vyrazil prudkou ránu z levého kruhu a zdviženou paží signalizuje, že byl zasažen pukem do masky. Hra je přerušena.

55:09

Havlíčkův Brod drží kotouč ve své moci a snaží se s ním projít do blízkosti gólmana Chabra.

54:47

Středočeši se ještě snaží alespoň trochu zmírnit svou vysokou porážku, jíž už se s nejvyšší pravděpodobností dnes nevyhnou. Domácí jsou proti a zodpovědně brání.

54:17

Hosté na chvilku vyvezli pukl, ale potom ho opět ztratili a už jsou opět schouleni do své obranné ulity v blízkosti gólmana Chabra.

53:43

David Michálek předvedl odvážný průnik, ale nepovedlo se mu zblízka zakončit, když předtím obešel hned dva protihráče. Puk je v rohu pásma.

53:26

Hosté se ještě snaží rozehrát ze svého pásma, ale je vidět, že puk je dnes vůbec neposlouchá. Hosté jsou hodně nejistí a už by si přáli konec.

7:2

Branky a nahrávky: 4. Endál (Třetina, Lacina), 17. Chlubna (Ludvík), 21. Lacina (Endál), 27. Endál (Přidal, Třetina), 31. Endál (Kulhánek, Lacina), 34. M. Semrád, 41. Třetina – 35. Kolařík (Borovanský, Keller), 42. Záleský (Vyskočil)

BK Havlíčkův Brod: Novák (Panec) – Vala, Kulhánek, Duben "A", Lacina, Kříž, M. Semrád – Přidal, Třetina "C", Endál "A" – Voříšek, Kozlík, Michálek – Kuchta, Ludvík, Chlubna – Navrátil, Křížek, Beneš

HC Řisuty: Ilašenko (21. Chabr) – Babický "A", Sedláček, Matula, Kolařík, Keller, Bílek, Kulich – Krpata, Kos "C", Borovanský, Záleský, Čurilla, Hegenbart "A", Slavíček, Janeček, Havlůj,. Náprstek, Fortelka, Vyskočil

Rozhodčí: František Held – Pavel Mikšík, Marek Čelechovský

00:23 HBR 2 Vala, nedovolené bránění
00:47 RIS 2+10 Náprstek, zásah do hlavy nebo krku+zásah do hlavy nebo krku