Tenis

WTA Budapešť (antuka)

Barbora Štefková (Q) – Irina Falconiová

1:2 6:4, 5:7, 4:6

22.02.2017, 13:34 • The BOK Event Hall - Temesvári Court, Budapešť (HUN) • 1. kolo • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 1.63 2.16 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

4:6

Barbora Štefková se vydala k síti, jenže u ní uspět nedokázala a Irina Falconiová po skvělém obratu v zápase vítězí! Americká tenistka se raduje v Budapešti z postupu do osmifinále!

4:5

Barbora Štefková podání udržela a snížila na 4:5!

3:5

Irina Falconiová gembol využila a ujala se vedení 5:3.

3:4

Barbora Štefková zkutečně podržela podání po skvělém servisu čistou hrou a Irina Falconiová vede 4:3.

2:4

Irina Falconiová odvrátila brejkbol a po potvrzení předchozího brejku vede již 4:2!

2:3

Barbora Štefková předvedla další nevynucenou chybu, po které Irina Falconiová vede s brejkem v zádech 3:2!

2:2

Irina Falconiová si pomohla dobrým podáním přes druhý servis a vyrovnala stav třetího setu na 2:2.

2:1

Barbora Štefková s problémy dokázala podání udržet a vede v rozhodujícím setu nad Američankou 2:1!

1:1

Irina Falconiová na druhý pokus dobře podala a nakonec s mírnými problémy dokázala vyrovnat na 1:1.

1:0

Barbora Štefková si pomohla dobrým podáním a nakonec gem s mírnými problémy uhrála.

5:7

Irina Falconiová čistou hrou podržela své podání a hned první setbol využila! Před námi je rozhodující třetí set!

5:6

Irina Falconiová hned první brejkbol využívá a jde podávat na výhru ve druhém setu. Dokáže ho dopodávat?

5:5

Irina Falconiová předvedla dvojchybu a Barbora Štefková ji čistou hrou připravila o podání.

4:5

Barbora Štefková skvěle podala a následný return Iriny Falconiové z forhendu skončil za základní čárou.

3:5

Barbora Štefková hned první brejkbol využívá poté, co předvedl další krásný return a Irina Falconiová chybovala!

2:5

Barbora Štefková se po sérii forhendu zbytečně vyhodila a darovala své soupeřce své podání!

2:4

Barbora Štefková doběhla dva drop shoty, mezitím obranný lob, a vzala si jeden ze ztracených servisů zpět!

1:4

Irina Falconiová hned první brejkbol využila poté,co se Barbora Štefková zbytečně vyhodila z forhendu, a vede 4:1! Američanka dominuje.

1:3

Irina Falconiová skvěle podala z pravé strany ven z kurtu a Barbora Strýcová returnovala pouze do autu.

1:2

Barbora Štefková zahrála v rychlém sledu čtyři údery z forhendu, z nichž poslední zastavila páska. Irina Falconiová jako první ve druhém setu prolamuje své soupeřce podání a vede 2:1!

1:1

To je škoda a Barbora Štefková to dobře ví! Česká tenistka chtěla zahrát vítězný bekhend podél levé postranní čáry, jenže ji minula a její úder byl navíc příliš dlouhý.

1:0

Barbora Štefková z levé strany dobře podala ven z kurtu a Irina Falconiová returnovala do autu.

6:4

Tři brejkboly zaznamenaly hned tři setboly a hned první Barbora Štefková využila poté, co se Irina Falconiová opět zbytečně vyhodila!

5:4

Irina Falconiová z bekhendu zahrála míč příliš silně a Barbora Štefková po udržení podání vede 5:4.

4:4

Irina Falconiová nakonec bez problému podržela své podání a vyrovnala stav prvního setu na 4:4.

4:3

Dlouhou přetahovanou nakonec neustála Irina Falconiová, která na pravé straně chtěla zahrát pod ostrým úhlem diagonální vítězný bekhend, jenže minula vzdálenější levou postranní čáru.

3:3

Irina Falconiová z levé strany podávala na druhý pokus, vůbec jí to ale nevadilo, protože její servis byl velice prudký a Barbora Štefková returnovala do autu. Stav je vyrovnaný 3:3!

3:2

Barbora Štefková oběhala několik míčů, vzápětí ale přišla chyba, když míč z bekhendu poslala do sítě. Irina Falconiová si vzala ztracené podání rychle zpět a půjde podávat na vyrovnání!

3:1

Irina Falconiová si nyní pohrála s českou hráčkou, když z forhendu zahrála do vzdálenějšího pravého rohu a její soupeřka míč doběhla, jenže vzápětí tam zahrála znovu a míč z její rakety dopadl přesně na pravou boční čáru. Američanka získala svůj první gem!

3:0

Irina Falconiová neuspěla na síti a Barbora Štefková po potvrzení předchozí brejku vede 3:0! Začátek jako hrom, jen tak dál!

2:0

Barbora Štefková zahrála nádherný forhend do pravého rohu kurtu, který se Irina Falconiová marně snažila doběhnout. Česká tenistka připravila svou soupeřku o podání a po skvělém vstupu do utkání vede s brejkem v zádech 2:0!