2:5

konec (0:3, 0:2, 2:0) Stav série: 0:1

22.02.2017, 15:00 • Traktor Arena • Martin Švejkar

Tipsport: 1.85 4.1 3.58 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u dalšího online přenosu! (17:55:35)
Československá stopa

Jiří Novotný (CLJ) 0+0, 4 střely, čas na ledě 18:31
Pavel Francouz (CLJ) 71,5% úspěšnost, 4 obdrž. góly, čas na ledě 21:57
Příležitost k odplatě bude mít Čeljabinsk pozítří, kdy se s Astanou opět utká před vlastními fanoušky. Poté se série přesune do Kazachstánu.
Kazašský Barys Astana vítězí v prvním zápase v Čeljabinsku 5:2 a ujímá se vedení 1:0 v sérii! Zápas se vůbec nevydařil Pavlu Francouzovi, který poprvé inkasoval již v 11. sekundě a ve 22. minutě ho po čtvrté obdržené brance vystřídal náhradník Děmčenko. Hosté se dostali až do pětigólového vedení, které jim dodalo klid pro zbytek zápasu a dvě branky domácích ve třetí třetině na tom nic nezměnily.

59:43

Vyloučení v týmu Barys Astana (Roman Savčenko – 2 min., nedovolené bránění).

59:25

Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Nikita Žuldikov – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Alexej Petrov – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Barys Astana (Roman Starčenko – 2 min., hrubost).

59:11

Děmčenko skočil po kotouči a přerušuje hru. Probíhá již poslední minuta zápasu.

58:37

Trivino je zpátky ve hře a začíná zkrácená přesilovka Astany.

58:00

Vyloučení Szczechury definitivně ukončuje naděje domácího týmu. Hosté už si závěr zápasu pohlídají.

57:24

Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Paul Szczechura – 2 min., podražení).

57:06

Domácí se usídlili v útočném pásmu, ale nezkouší odvolat brankáře.

56:37

Vyloučení v týmu Barys Astana (Corey Trivino – 2 min., vysoká hůl).

56:10

Barys dobře brání ve středním pásmu a nepouští soupeře do své obranné třetiny.

55:12

Branka nakonec platí! Osobně jsem neviděl důvod pro opačné rozhodnutí. Stav utkání je tedy 2:5 a do konce základní hrací doby zbývají 4 minuty a 48 sekund.

55:12

Branku však ještě zkoumá videorozhodčí. Tomu to u videa trvá hodně dlouho. Těžko říct, co se takovou dobu řeší. Počkejme si na verdikt.

55:12

Čeljabinsk právě vstřelil branku!
Traktor se přeci jen ještě prosazuje. Kručinin našel před brankou volného JURIJE PETROVA, který zblízka procedil kotouč přes padajícího Karlssona. Asistence: Alexej Kručinin a Kirill Kolcov.

54:30

Hostům se daří vyvážet kotouč do útočné třetiny. Astana se snaží rychle prostřídávat své formace a šetřit síly. Hře už chybí vyšší tempo.

53:27

Zakázané uvolnění hostujícího Barysu.

2:5

Branky a nahrávky: 44. Kravcov (Černikov), 56. J. Petrov (Kručinin, Kolcov) – 1. Puškarjov, 7. Dawes, 10. Boyd (Dallman, St. Pierre), 22. Shinnimin, 33. Markelov (Trivino, Paňukov)

Traktor Čeljabinsk: Francouz (Děmčenko) – Borodkin, Kolcov, Šinin (C), N. Bělov, A. Petrov (A), Žuldikov, Mamajev, Klimontov – Jakuceňa, Szczechura, Kručinin – Pestunov (A), Šarov, Peňkovskij – Roy, Novotný, Tridčikov – J. Petrov, Černikov, Kravcov.

Barys Nur-Sultan: H. Karlsson (Poulin) – M. Semjonov, Dallman (A), Šalapov, Barker, Savčenko, Lipin, Trjasunov – Dawes (C), Boyd, Puškarjov – Shinnimin, R. Starčenko (A), St. Pierre – Markelov, Trivino, Paňukov – Chudjakov, Kučin, N. Ivanov – Gurkov.

Rozhodčí: Sergej Kulakov, Artur Kuljov – Jakov Palej, Alexandr Sysujev

00:11 AST 0:1 Puškarjov
04:31 CLJ 2 J. Petrov, nedovolené bránění