European University Hockey League

ČVUT Engineers Prague – UMB Banská Bystrica

1:3

konec (0:1, 0:1, 1:1)

21.02.2017, 18:30 • Zimní stadion Hvězda, Praha. • 11. kolo • Jiří Kosejk (@Jiří Kosejk)

56:13

Domácí si ještě před koncem utkání zahrají přesilovou hru, když Kováčik dostává dvě minuty za faul kolenem.

53:54

Tým Banská Bystrica právě vstřelil branku! Domácí se dopustili za vlastní brankou hrubé chyby, které využil Šeliga, jenž přihrával před branku na DENISE BRNČÁLA, jenž střelou z první vrací svému týmu dvoubrankové vedení.

50:12

Tým Technika Praha právě vstřelil branku! Zlepšený pohyb přinesl první branku. Tobolova střela vypadla brankáři z chráničů a dorážející OLDŘICH HEŽA, neměl už problémy dostal puk do branky. Asistence Dominik Tobola a Vítězslav Pálka.

46:43

Techniku čeká za další nedovolený zákrok dvou minutové oslabení.

36:14

Bystřica jde na dvacet vteřin do třech, když sudí viděl nedovolený zákrok Mančáka.

34:35

Slovenský celek špatně střídal, čehož si všiml čárový sudí a hlavní dává domácímu celku šanci na vstřelení kontaktní branky. Trest odsedí Primus.

31:35

Domácí si zahrají další oslabení kvůli špatnému střídání.

28:30

Bánská Bystřica si zahraje dvou minutovou přesilovou hru 5na3, když sudí viděl faul domácího Klementa a Heži.

20:42

Tým Banská Bystrica právě vstřelil branku! Žáčik zachytil nepřesnou přihrávku od Ujfalušiho a postupoval s MARTINEM INDRICHEM sami na branku a svou příležitost proměnili v druhý gól. Asistence Michal Žáčik.

15:39

Technika bude mít první výhodu přesilové hry v utkání. Janák je vyloučen za podražení.

12:15

Technika se hnala do další šance, která ani tentokrát nekončí zakončením, nýbrž další potyčkou, jenž opět končí vzájemným vyloučením.

09:58

Ani tentokrát se domácím nepodařilo nic vymyslet a tak hosté byli opět na tahu a došli si pro faul, kterého se dopustil Kordík.

04:40

Hosté se opět usadili v útočném pásmu, kde si Vostracký přidržel protihráče a dostává menší trest za držení.

03:09

Tým Banská Bystrica právě vstřelil branku! Hosté se dostali do rychlého protiútoku, po kterém slaví první úspěch. Mendel založil celou akci a přihrávku před branku našel ADAMA KASANICKÉHO, jehož střela končí v brance. Asistence Róbert Mendel.

01:42

Tenkel se pustil do slovní potyčky s jedním z domácích hráčů. Oba dostávají dvě trestné minuty.

1:3

Branky a nahrávky: 51. Heža (Tobola, Pálka) – 4. Kasanický (Mendel), 21. Indrych (Žáčik), 54. Brnčal (Šeliga)

ČVUT Engineers Prague: Příhoda ( Cvrček) – Klement, Vostracký, Dulovec, Kratochvíl, Ujfaluši – Žáček, Pálka, Heža, Hyršl, Tobola – Kordík, Kuruc, Hlaváč, Babický, Fiala – Pála, Potocký,

UMB Banská Bystrica: Malatinec (Korytár) – Koch, Mendel, Janák, Kasanický, Kováčik, Studený, Nociar, Indrych, Tenkel, Žáčik, Primus, Mančák, Kandra, Brnčal, Kamzík, Málus, Šeliga, Ferletjak, Bednarčík, Janečko,

01:42 UMB 2 Tenkel, podražení