2. Futsal liga západ

Gold Combix Ústí nad Labem – FK GMM Jablonec nad Nisou

1:8

konec (0:4)

19.02.2017, 15:30 • Sportovní hala Spartak Krásné Březno, Keplerova 800/56, Ústí nad Labem 7 (Krásné Březno) • 18. kolo • Tereza Košťálová

Utkání skončilo jasnou výhrou hostujícího celku, který měl od začátku jasnou převahu. Tým FK GMM Jablonec nad Nisou byl od začátku favoritem, neboť lepší umístění v tabulce než Combix. Domácí snížili až ve třicáté osmé minutě díky JANU ČISÁROVI, který proměnil desetimetrový kop.

Z Ústí nad Labem je to ode mě vše a těším se na počtenou u dalších online přenosů. Tereza Košťálová (16:53:20)

39:25

Zápas už se spíše jen dohrává v téměř poklidném tempu, Combix se smiřuje s porážkou.

37:05

COMBIX Ústí nad Labem právě vstřelil branku!
JAN ČISÁR se z desetimetrového kopu naprosto přesně trefil k levé tyči a snižuje zpět na sedmibrankový rozdíl. Bez asistence.

37:05

Hosté pošesté ve druhém poločase faulují, a proto následuje desetimetrový kop, který provede Jan Čisár.

36:48

Jablonec nad Nisou právě vstřelil branku!
JIŘÍ HAUNOLD neponechává nic náhodě a po devatenácti vteřinách také překonává za pomoci od Pavla Burzy Ondřeje Reischela. Asistence: Pavel Burza.

36:29

Pavel Burza společně s PETREM MEČÍŘEM zkoušel různé kombinace, kdy jedna vyšla podle představ a rozdíl je už sedm branek. Asistence: Pavel Burza.

35:48

Hostům se načítá pátý faul, při dalším bude následovat desetimetrový kop.

34:57

Valta z přímého volného kopu Vykoukala neprostřelil.

34:33

Reischel Haunoldovu střelu skvěle vyrazil.

33:41

Bláha si vynucuje faul téměř na středové lajně.

32:54

Čisár byl proti Vykoukalovi neúspěšný.

32:03

Stukheil z akce gól nevykouzlil.

31:11

Valta si proti Vykoukalovi neporadil a jeho pokus gólem nekončí.

29:42

Haunold z dálky těsně míjí domácí bránu.

28:43

Ondřej Holický asistuje při gólu PETRU MEČÍŘOVI, který si poradil s ústeckou obranou s díky němu vede FK GMM Jablonec nad Nisou už o šest gólů. Asistence: Ondřej Holický.

28:30

Jákl skvěle zastaven při pokusu Schmiedem.

26:03

PAVEL BURZA se trefuje do černého po skvělé nahrávce od Jiřího Haunolda, který se do brány strefit nedokázal. Asistence: Jiří Haunold.

24:54

Mečířova střela přes Reischla neprošla.

1:8

konec (0:4)

Branky: 38. Čisár (10 m kop) – 1. Měčíř (Holický), 11. Jákl (Burza), 17. Mečíř (Hypius), 19. Holický (Haunold), 27. Burza (Haunold), 29. Mečíř (Holický), 37. Mečíř (Burza), 37. Haunold (Burza)

Gold Combix Ústí nad Labem: Marek (od 21. Reischel) – Valta, Lédl, Kubala, Slepčík, Schmied, Čisár, Stukheil, Urbanszky. Z technických důvodů není k dispozici sestava podle čtyřek.

FK GMM Jablonec nad Nisou: Vykoukal – Bláha, Haunold, Jákl, Hipius – Holický, Mečíř, Burza.

Rozhodčí: Chadima, Říha; delegát: Švagr