FbŠ E.P. Bohemians – K1 Florbal Židenice

2:5

konec (1:1, 1:1, 0:3)

19.02.2017, 16:00 • 20. kolo • Jan Prošek

Domácí hráčky dokázaly se soupeřkami držet krok dvě třetiny. Po čtyřiceti minutách platil stav 2:2. Ve třetí periodě dokázaly hostující florbalistky vstřelit tři branky, díky čemuž vyhrály tento duel. (17:59:13)

59:38

Židenice právě vstřelily branku!
V poslední minutě hry navyšují hostující hráčky své vedení, prosazuje se po pěkné kombinaci ANETA FEDERSELOVÁ. Asistence: Linda Hyksová.

58:27

Domácí hráčky hrají v šesti, brankářka odchází ze hry.

58:27

Oddechový čas pro domácí.

57:00

K1 Florbal Židenice míří za výhrou v tomto zápasu, hostující hráčky hrají takticky velmi dobře.

55:10

Linda Hyksová mohla přidat další gól svého týmu, v brejku však nedokázala překonat domácí brankářku.

55:00

Pět minut zbývá do konce zápasu, hostující hráčky vedou o dva góly a taktickou hru míří za výhrou.

54:24

V samotném závěru přesilové hry se prosazují hostující hráčky. Aneta Federselová našla přesným pasem MARTINU INDROVOU, jejíž rána pravděpodobně potvrzuje výhru hostů. Asistence: Aneta Federselová.

52:58

Vyloučení v týmu FbŠ E.P. Bohemians (Hana Poláková – 2 minuty, Nedovolené vrážení).

51:50

Domácí hráčky se pokoušejí vyrovnat, ale nemohou se stabilněji propracovat na útočnou polovinu.

50:21

Hostující hráčky se dostávají do vedení, po pěkné přihrávce se do míčku opřela LINDA HYKSOVÁ, která překonala brankářku Bohemians. Asistence: Aneta Federselová.

49:59

Podle dostupných informací sledují finální část zápasu také florbalistky týmu Elite, kterým by výhra domácích výrazně pomohla.

48:59

V poklidném tempu se dostává zápas do své poslední desetiminutovky.

47:40

Timea Patakyová se napřáhla na polovině hrací plochy, její tvrdá rána končí na brankové konstrukci. Nechybělo mnoho a domácí hráčky šly do vedení.

45:50

Sledujeme hru zejména na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene. Diváci však neúnavně povzbuzují domácí hráčky.

45:00

První pětiminutovku třetí třetiny zakončuje Veronika Rybíčková tvrdým osobním soubojem, ve kterém si počínala na hraně pravidel.

44:25

Domácí útočnice Adéla Bočanová se probojovala do střelecké pozice, ale její pokus byl zablokovaný mimo hrací plochu.

2:5

Branky a nahrávky: 14. Poláková (Hyršlová), 22. Poláková (Bočanová) – 2. Hyksová, 25. Drápalová, 51. Hyksová (Federselová), 55. Indrová (Federselová), 60. Federselová (Hyksová)

FbŠ E.P. Bohemians: Kreisingerová (Omelková) – Nguyenová, Šindelářová, N. Havlíková, Rybíčková, Nová, Patakyová – Preisslerová, Kašparová, Slavíková – Poláková, A. Šmídová, Jarešová – Semeráková, Bočanová, Zittová – Hyršlová.

K1 Florbal Židenice: Příleská – Pravcová, Drápalová, Pospíšilová – Finková, Hyksová, Babáčková – Svobodová, Brošová, Přibylová – Sejáková, Federselová, Vývodová – Indrová, Dernerová.

01:04 BRO 0:1 Hyksová
12:03 BRO 2 2min Babáčková, Blokování soupeřovy hole
13:55 BHS 1:1 Poláková (Hyršlová)
21:50 BHS 2:1 Poláková (Bočanová)
24:45 BRO 2:2 Drápalová
26:08 BHS 2 2min Patakyová, Hrubost