19.02.2017, 23:00 • Canadian Tire Centre, Ottawa • Martin Penker

Tipsport: 2.23 3.8 2.85 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji dobrou noc a někdy příště opět na shledanou. (01:45:17)

2. Mark Stone (OTT) 1+0
3. Mark Scheifele (WPG) 0+2
Československá stopa

V dnešním utkání nefiguroval žádný Čech ani Slovák.
Dnešní utkání je za námi. Hosté nakonec ubojovali jednogólový náskok a zvítězili 3:2! Za domácí se dnes střelecky prosadili Stone a Smith. Za hosty se dnes trefili Byfuglien, Perreault a Morrissey. Domácí to v samotném závěru utkání zkoušeli v šesti, ale anito jim nepomohlo a vyrovnat nedokázali.

Střely na branku: 34 – 20 (v této třetině 15 – 7)

59:49

Domácí se nemohou s kotoučem usadit v útočném pásmu.

59:27

Oddechový čas pro domácí.

59:25

Domácí to zkoušejí v šesti!

58:28

Condon se už hlásí o střídání. Zatím to ale nepůjde, neboť jsou hosté usazeni s kotoučem v útočném pásmu.

58:00

Poslední dvě minutky třetí třetiny!

57:27

Byfuglien slabou střelou od modré nijak neohrozil branku soupeře.

56:47

Pageau ohrozil branku soupeře bekhendovou střelou z levého kruhu. Hellebuyck ale jeho pokus pohodlně vyrazil mimo tři tyče.

56:33

Komerční přestávka.

56:30

Domácí se teď vůbec nemohou s kotoučem dostat do útočného pásma.

56:06

Jeden z hostujících hráčů jen nahodil kotouč do útočného pásma a následně odjel se svými spoluhráči střídat.

55:05

Perreault si teď pohrál s obránci v útočném pásmu, ale místo střely volil přihrávku, která se mu příliš nepovedla.

54:25

Phaneuf střelou od modré nijak nevyděsil Hellebuycka.

53:43

Karlsson napřáhl ke střele od modré, ale svým pokusem trefil pouze jednoho ze svých spoluhráčů.

53:38

Střelu Turrise z pravého kruhu srazil jeden z obránců do ochranné sítě.

53:25

Hra se momentálně pohybuje převážně ve středním pásmu.

52:51

Ceciho střelu od modré vyrazil Hellebuyck do ochranné sítě.

52:02

Ceci vyslal na branku střelu z pravého kruhu, kterou vyrazil Hellebuyck jen před sebe, kam si sjel osamocený Pageau. Jeho následný střelecký pokus ale neskončil v síti, neboť Hellebuyck předvedl proti jeho střele skvělý zákrok.

51:42

Jeden z hostujících hráčů vyslal na branku střelu od modré, kterou ale zablokoval jeden z obránců.

51:17

Zakázané uvolnění hostů. Hra se tak přesune před Hellebuycka.

51:05

50:57

Smith napřáhl ke střele od modré, ale branku soupeře netrefil.

50:04

Další zakázané uvolnění hostů. Vhazovat se tak bude opět před Hellebuyckem.

49:35

Morrissey jen nahodil kotouč do útočného pásma, kde se ho ujal jeden z obránců.

49:04

48:42

48:08

Nepřesnost domácích v útočném pásmu a hosté opět vyhazují kotouč z vlastní třetiny.

47:50

Hosté opět vyhazují a mohou tak jít pohodlně vystřídat.

47:42

Phaneuf dostal nabito do pravého kruhu, odkud tvrdou střelou nedokázal prostřelit Hellebuycka.

47:15

Hosté dokázali vyhodit a domácí tak musejí začít od znova.

46:42

Stone po úderu do hlavy odchází do kabiny.

46:42

Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Jacob Trouba – 2 min., zásah do hlavy nebo krku).

46:40

Karlsson střelou z vrcholu pravého kruhu trefil pouze jednoho z protihráčů.

45:55

45:05

45:05 Zack SMITH - 2:3

45:05

Ottawa právě vstřelila branku!
Domácí opět snižují! Hosté chybovali ve vlastní třetině a ke kotouči se tak dostal Karlsson. Ten svým nahozením od modré našel Brassarda, který kotouč trefil do bruslí ZACKA SMITHE, od kterých se odrazil do sítě. Asistence: Derick Brassard a Erik Karlsson.

44:08

Wingels střelou z velkého úhlu nedokázal prostřelit hostujícího brankáře.

43:21

Ceci tvrdou střelou z pravého kruhu provětral levý beton Hellebuycka.

43:05

Kotouč skončil po střele jednoho z hostujících hráčů v ochranné síti. Vhazovat se tak bude před Condonem.

42:33

42:33 Josh MORRISSEY - 1:3

42:33

Winnipeg právě vstřelil branku!
Hosté opět odskakují svému soupeři na rozdíl dvou branek! JOSH MORRISSEY vyslal na branku střelu od modré, kterou si do vlastní branky srazil jeden z bránících hráčů. Asistence: Bez asistence.

42:10

41:31

Turris se z ničeho nic dostal ke kotouči těsně před Hellebuyckem. Ten však jeho následný bekhendový pokus dokázal vyrazit nad branku.

40:31

Zakázané uvolnění domácích. Vhazovat se tak bude před Condonem.

40:05

Domácí vyhráli úvodní buly třetí třetiny, ale vzápětí kotouč ztratili.

40:01

Další třetina začne přibližně v 0:55.
Druhá třetina je za námi. Ve druhé třetině se podařilo domácím snížit zásluhou přesilovkové trefy Stonea, ale vyrovnat se jim zatím nepodařilo. Hosté se ve druhé třetině dostali prakticky do dvou vážnějších šancí, ale ani jednu z nich nedokázali přetavit v gól a stav utkání je tak po dvou třetinách 1:2.

Střely na branku: 19 – 13 (v této třetině: 9 – 6)

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:27

Phaneuf svou slabou střelou z levého kruhu nijak nevyděsil Hellebuycka.

39:00

Poslední minutka druhé třetiny.

38:36

Karlsson střelou od modré trefil pouze jednoho z obránců.

38:02

Wheeler tvrdou střelou z levého kruhu branku soupeře netrefil.

37:18

37:18

Hra vysokou holí jednoho z hostujících hráčů. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

36:13

Little se dostal ke kotouči v útočném pásmu. Byl tam ale úplně sám a vzápětí tak o něj přišel.

35:25

Petan jen nahodil kotouč do útočného pásma a následně odjel střídat.

34:23

Stone hledal přihrávkou od zadního mantinelu před brankou někoho ze svých spoluhráčů, našel ale pouze hůl jednoho z protihráčů.

33:40

Scheifele se dostal ke střele z bezprostřední blízkosti. Jeho střelecký pokus ale skončil jen těsně vedle pravé tyče Condonovy branky.

33:28

Ofsajd domácích. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

33:20

32:48

Phaneuf vyslal na branku bombu od modré, kterou ale dokázal Hellebuyck vyrazit do rohu kluziště.

32:09

Brassard tvrdou střelou z mezikruží trefil jen dobře postaveného Hellebuycka.

31:40

Domácí si mezi sebou neporozuměli v útočném pásmu a hosté tak dokázali vyhodit.

31:20

Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Dustin Byfuglien – 2 min., podražení).

30:55

Wheeler se dostal zcela osamocen ke střele z mezikruží. Jeho střelecký pokus ale dokázal Condon skvěle vyrazit do rohu kluziště.

30:49

30:34

Thorburn tak dlouho držel kotouč v útočném pásmu, až o něj přišel.

29:38

Hosté přišli o kotouč v útočném pásmu a dopředu se tak ženou domácí.

28:50

Laine dostal příliš těžkou přihrávku před branku od levého mantinelu a kotouč tak nedokázal zpracovat.

28:02

Turris svou slabou střelou od modré příliš nevyděsil Hellebuycka.

27:33

Byfuglien vyslal na branku tvrdou střelu od modré, kterou ale branku soupeře minul.

26:52

Borowiecki při předešlé akci dostal kotoučem do nechráněných míst a za pomoci klubových lékařů míří do kabiny.

26:45

26:29

Domácí chybovali ve vlastním pásmu a ke střele z pravého kruhu se tak dostal Perreault. Jeho tvrdý pokus však dokázal Condon vyrazit mimo tři tyče.

25:10

25:10 Mark STONE - 1:2

25:10

Domácí využívají přesilovou hru a snižují na rozdíl jediné branky! Karlsson našel přihrávkou od pravého mantinelu v mezikruží volného MARKA STONEA, který se následně střelou do levého horního růžku nemýlil. Asistence: Erik Karlsson a Dion Phaneuf.

24:58

Turris opět dostal nabito do levého kruhu. Tentokrát ale svou tvrdou střelou trefil tyč!

24:36

Turris tvrdou střelou z levého kruhu soupeřovu branku minul.

24:13

24:02

Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Ben Chiarot – 2 min., podražení).

23:22

Petan se snažil překvapit Condona střelou z velkého úhlu. Condon se ale překvapit nenechal a jeho střelecký pokus v pohodě chytil.

22:31

Hosté přišli o kotouč v útočném pásmu a dopředu tak mohou domácí.

21:34

Smith dostal skvělou přihrávku zpoza branky. Jeho následný střelecký pokus ale dokázal Hellebuyck fantasticky vyrazit mimo tři tyče.

21:12

Ofsajd hostů. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

20:54

20:05

Domácí vyhráli úvodní buly druhé třetiny a s kotoučem se ihned ženou do útočného pásma.

20:01

Další třetina začne přibližně v 00:02.
První třetina je za námi. Hosté vstoupili do zápasu velice aktivně a už po minutě hry vedli 0:1! Krásnou střelou z pravého kruhu otevřel skóre utkání Byfuglien. Hosté byli poté i nadále velice aktivní, ale další branky se dočkali až ve třinácté minutě, kdy se trefil Perreault. Domácí zahrozili až v samotném závěru první třetiny, ale Hellebuycka překonat nedokázali.

Střely na branku: 10 – 7

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:31

Karlsson tvrdou střelou z vrcholu pravého kruhu poslal kotouč jen do lapačky připraveného Hellebuycka.

19:04

Wideman se dostal zcela osamocen ke střele z pravého kruhu. Jeho tvrdý pokus ale dokázal Hellebuyck vyrazit mimo tři tyče!

19:00

Právě se nám rozeběhla poslední minutka první třetiny.

18:54

Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Dustin Byfuglien – 2 min., sekání).

18:41

Perreault se snažil vystřelit z pravého kruhu. Do jeho střeleckého pokusu ale vložil hůl jeden z protihráčů a kotouč zblokoval do ochranné sítě.

18:27

Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Mark Stone – 2 min., podražení).

17:35

Stuart vyslal na branku střelu, kterou ale poslal jen nad domácí svatyni.

17:29

16:51

Zajímavou přihrávkou přes celé kluziště se prezentoval Morrissey. Kotouč ale skončil po jeho přihrávce jen u Borowieckiho.

16:07

Byfuglien se s kotoučem obtočil kolem pravé tyče soupeřovy svatyně, ale kotouč nedokázal zasunout za brankovou čáru.

15:39

15:21

Smith nedostal přesnou přihrávku před branku od zadního mantinelu a u kotouče jsou tak hosté.

14:47

13:26

Postma jen nahodil kotouč do útočného pásma a následně odjel se svými spoluhráči střídat.

12:28

12:28 Mathieu PERREAULT - 0:2

12:28

Hosté se dostávají do dvoubrankového vedení! Scheifele našel přihrávkou od modré těsně před brankářem stojícího MATHIEUA PERREAULTA, který následně objel brankáře a zasunul kotouč za brankovou čáru. Asistence: Mark Scheifele a Patrik Laine.

12:08

Ehlers svou střelou z levého kruhu soupeřovu branku přestřelil.

11:33

11:09

Wheeler dostal nabito do pravého kruhu, odkud ale svým střeleckým pokusem trefi pouze brusle jednoho z protihráčů.

10:38

Thorburn nahodil kotouč za branku soupeře, kde se ho ujal jeden z obránců.

09:37

Laine vyslal na branku dělovku z pravého kruhu. Jeho tvrdý pokus mířený ke vzdálenější tyči ale dokázal Condon skvěle vyrazit mimo tři tyče.

09:09

Lowry přišel o kotouč v útočném pásmu a hrát tak mohou domácí.

08:20

Wingels se spolu s Kellym dostal do přečíslení dva na jednoho. Prvně jmenovaný ale nedokázal přetavit skvělou přihrávku od svého spoluhráče v gól. Kotouč poslal jen do boční sítě!

07:57

07:50

Armia pohotovou střelou z pravého kruhu trefil pouze jednoho z protihráčů.

06:41

Laine nepřesně přihrál ve vlastním pásmu, ale naštěstí kotouč skončil v pásmu středním.

05:17

Tanev byl tvrdě naražen na mantinel v útočném pásmu, ale rozhodčí faul nepíská a hra tak pokračuje dále.

04:34

Lowry se ocitl u kotouče zcela osamocen v levém kruhu. Místo střely ale volil ještě přihrávku, kterou ale nezachytil jeden z jeho spoluhráčů.

04:14

Hoffman vyslal na branku střelu z pravého kruhu, kterou ale branku soupeře minul.

03:28

Domácí si mezi sebou špatně přihráli v útočném pásmu a o kotouč tak přišli.

02:37

Domácí se s kotoučem dostali do útočného pásma, ale nevydrželi tam s ním příliš dlouho, neboť o něj za brankou přišel Kelly.

02:11

01:54

Hosté jsou i nadále velmi aktivní.

01:09

01:09 Dustin BYFUGLIEN - 0:1

01:09

Hosté se dostávají do vedení! DUSTIN BYFUGLIEN dostal nabito do pravého kruhu, odkud nechytatelnou střelou pod horní tyčku nedal Condonovi sebemenší šanci zasáhnout. Asistence: Mark Scheifele a Patrik Laine.

00:35

Hosté si mezi sebou neporozuměli ve středním pásmu a kotouč tak doslova darovali svému soupeři.

00:05

Hosté vyhráli úvodní buly první třetiny a kotouč ihned nahazují do útočného pásma.

00:01

Oba týmy jsou již na ledové ploše. Domácí dnes nastupují v červených dresech, hosté dnes oblékli bílé dresy.

Ottawa Senators: Condon (C. Anderson) – E. Karlsson (C), Methot, Ceci, Phaneuf (A), Ch. Wideman, Borowiecki, Claesson – Dzingel, Brassard, Mark Stone – Z. Smith (A), Turris, Hoffman – Kelly, Pageau, Pyatt – Lazar, Wingels.

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Hutchinson) – Byfuglien (A), Chiarot, Trouba, Morrissey, Postma, Stuart – Wheeler (C), Little, Ehlers – Laine, Scheifele (A), Perreault – Armia, Lowry, Matthias – Stafford, Petan, Thorburn.

Rozhodčí: Pochmara, Charron – Cormier, Murray.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

x

Poslední 3 vzájemná utkání

Winnipeg Jets – Ottawa Senators 4:2
Winnipeg Jets – Ottawa Senators 1:2
Ottawa Senators – Winnipeg Jets 3:2 po nájezdech

Winnipeg Jets

Winnipeg se momentálně nachází v tabulce Západní konference na desáté příčce s devětapadesáti body. Po jednašedesáti odehraných zápasech má na svém kontě 22 výher řádné hrací době, 5 výher po prodloužení či nájezdech, 5 proher prodloužení či nájezdech a 29 proher řádné hrací době. Venku zatím Winnipeg odehrál dvaatřicet zápasů, ze kterých 12x vyhrál v řádné hrací době, 1x vyhrál po prodloužení, 4x prohrál po prodloužení či nájezdech a 15x prohrál v řádné hrací době.

Ottawa Senators

Ottawa se momentálně nachází v tabulce Východní konference na šesté příčce s osmašedesáti body. Po šestapadesáti odehraných zápasech má na svém kontě 24 výher v řádné hrací době, 7 výher po prodloužení či nájezdech, 6 proher po prodloužení či nájezdech a 19 proher v řádné hrací době. Doma zatím Ottawa odehrála jednatřicet zápasů, ze kterých 12x vyhrála v řádné hrací době, 4x vyhrála po prodloužení či nájezdech, 6x prohrála po prodloužení či nájezdech a 9x prohrála v řádné hrací době.

Toronto Maple Leafs – Ottawa Senators 3:6
New Jersey Devils – Ottawa Senators 0:3
Ottawa Senators – Buffalo Sabres 2:3
Ottawa Senators – New York Islanders 3:0
Ottawa Senators – Dallas Stars 3:2
Zdravím všechny hokejové fanynky a fanoušky. Vítejte u dnešního zápasu nejprestižnější hokejové soutěže NHL mezi Ottawou Senators a Winnipegem Jets.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 23:00.

2:3

Branky a nahrávky: 26. Mark Stone (E. Karlsson, Phaneuf), 46. Z. Smith (Brassard, E. Karlsson) – 2. Byfuglien (Scheifele, Laine), 13. Perreault (Scheifele, Laine), 43. Morrissey

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Hutchinson) – Byfuglien (A), Chiarot, Trouba, Morrissey, Postma, Stuart – Wheeler (C), Little, Ehlers – Laine, Scheifele (A), Perreault – Armia, Lowry, Matthias – Stafford, B. Tanev, Thorburn.

Rozhodčí: Pochmara, Charron – Cormier, Murray

01:09 WPG 0:1 Byfuglien (Scheifele, Laine)
12:28 WPG 0:2 Perreault (Scheifele, Laine)
18:27 OTT 2 Mark Stone, podražení
18:54 WPG 2 Byfuglien, sekání
24:02 WPG 2 Chiarot, podražení
25:10 OTT 1:2 Mark Stone (E. Karlsson, Phaneuf)