ELIOD extraliga mladšího dorostu

HC Dukla Jihlava – HC Oceláři Třinec

5:4

konec (0:0, 3:4, 2:0)

16.02.2017, 15:45 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Info o změnách stavu (Tomáš Lysý (@tomaslysy86))

59:53

Ještě jedno vyloučení na obou stranách v témže čase. Domácí Daniel Piskač jde ven na dvě minuty za hrubost, stejně jako Ocelář Pavel Matěj.

Na vyloučení: 4-7.

53:29

Nyní se již vylučovat bude, na straně Třince. Ondrej Rybnikár, který se dnes podílel na dvou gólech svého týmu, dostává dvě minuty za vražení na hrazení.

Na vyloučení: 3-6

43:32

Podruhé v utkání se bude vylučovat v jednom okamžiku na obou stranách. Domácí Vítězslav Brož obdržel dvě minuty za hrubost, stejně tak jako jeho třinecký protějšek Lukáš Dulava. Celá situace vznikla strkanicí před brankou Kučery.

Na vyloučení: 3-5

41:27

Hosté si zahrají vůbec první přesilovou hru po tom, co se Ondřej Svoboda provinil podražením.

Na vyloučení: 2-4.

28:32

Jihlavští budou mít znovu možnost utéct soupeři do vedení, protože dvě minuty za faul kolenem obdržel obránce Patrik Konderla.

Na vyloučení: 1-4.

24:29

Jihlava si zahraje přesilovou hru, Daniel Chovaniak podrazil soupeře a již putuje na trestnou lavici.

Na vyloučení: 1-3.

07:11

Ondrej Rybnikár je dalším vyloučeným hráčem hostí, jde ven za podražení, kterého se dopustil za svojí brankou. Jihlava tak bude mít přesilovku pět na tři.

Na vyloučení: 1-2.

05:56

Vyloučení na obou stranách. Hostující Štěpán Macháček a domácí Daniel Piskač si nyní nemusí zhola nic vyčítat. První z nich dostává dvě minuty za napadení, druhý za podražení.

Na vyloučení: 1-1.

5:4

Branky a nahrávky: 24. Zadražil (V. Brož), 26. Juda (Chlubna), 36. V. Brož (Menšík), 43. Piskač, 47. V. Brož (Zadražil, Smolko) – 21. Matěj, 26. Rybnikár (Mikler, Srníček), 36. Králík (Chovaniak, Marguš), 37. Marguš (Rybnikár, Králík)

HC Dukla Jihlava: Chaloupek (Krejčí) – P. Brož, Piskač, Winkler, Smolko, Chvátal, Barák – Chlubna, Juda, Pigl – Svoboda, Dýcková, Krajíček – V. Brož, Zadražil, Menšík – Mihulka. Trenér: Petr Svoboda

HC Oceláři Třinec: Kučera (Švancara) – Chovaniak, Bulava, Mituchovič, Konderla, Wantulok, Srníček, Weber – Králík, Rybnikár, Marguš – Kašpárek, Macháček, Matěj – Mikler, Wardas, Stročka – Jurzyca. Trenér: Jiří Raszka

Rozhodčí: Pilný – Vepřovský, Holeček

05:56 TRI 2 Macháček, napadení