Berani Zlín – SKLH Žďár nad Sázavou

2:0

konec (1:0, 1:0, 0:0)

16.02.2017, 17:45 • PSG aréna • Vojtěch Ryšavý

S přáním hezkého zbytku dnešního večera se s Vámi loučím a u dalšího zápasu ELIOD Extraligy mladšího dorostu zase někdy na počtenou. (19:51:48)
Domácí hokejisté vítězí zaslouženě v tomto utkání, poté co v poslední třetině pokračovali v dobrém výkonu a hosty k ničemu moc nepustili. Třetí gól se Ševcům vstřelit nepodařilo i přesto, že měli ke konci utkání, kdy byli žďárští hokejisté nuceni otevřít hru vyložené šance. Každopádně to domácí mrzet nemusí, protože si z tohoto klání odnášejí tři body, když potřetí za sebou na domácím ledě svého soupeře přemohli.

60:00

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Puczek – 2 min., napadení).

59:32

Domácí zasypali hostujícího gólmana několika střelami, ale gól se jim již vstřelit nepodařilo.

59:04

Kozubík v samostatném úniku Nedvěda nepřekonal.

58:52

Vhazuje se před Horákem.

58:00

Hosté se ještě snaží se zápasem něco udělat, ale domácí dobře brání.

57:24

Vhazuje se po pravici Nedvěda.

56:38

Bachánek teď měl před sebou odkrytou klec, protože brankář hostů se po zákroku dostal mimo brankoviště, ale domácímu hráči nedovolil skórovat jeden z obránců hostů.

56:05

Holíkova střela příklepem minula branku Nedvěda.

55:12

Hra je teď na obou stranách nepřesná.

53:40

Oba týmy hrají v plném počtu.

53:05

Hra přerušena pro přihrávku rukou jednoho z domácích obránců. Vhazovat se bude po pravici Horáka.

51:38

Vyloučení v týmu PSG Zlín (Dvořáček – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Černohorský – 2 min., hrubost).

51:38

Prchalovo nahození od modré čáry kryje hostující gólman.

51:00

Tečovaná střela od modré čáry směřovala vedle branky, kterou hájí Nedvěd.

49:47

Domácí byli na návštěvě v útočném pásmu jen na chvíli.

48:42

Puk se teď pro změnu ocitl na střídačce hostů.

48:20

Puk končí na střídačce domácích, bude se vhazovat středním pásmu.

47:45

47:22

Černohorského průnik zastavil až svým zákrokem Horák.

46:45

45:42

Vyloučení v týmu PSG Zlín (Jaroněk – 2 min., podražení).

44:45

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Pachl – 2 min., podražení).

44:35

Domácí se sami vyhnali z útočného pásma.

43:30

Teď oba si oba týmy nedávají moc prostoru k nějaké kloudné akci.

42:25

Nedvěd přerušuje hru po nahození jednoho z domácích útočníků.

41:50

Domácí pokračují v dobrém napadání hostujících obránců jako po celý dosavadní průběh zápasu.

40:31

Hosté vlétli do poslední třetiny velmi aktivně. Horák si připisuje první zákrok v této části hry.

40:01

Týmy už jsou na hřišti připraveny na začátek třetího dějství.
Hosté byli na úvodu druhé třetiny lepším týmem. Ševci se ale vzchopili a hru vyrovnali. Herně byli domácí lepším týmem a jejich převahu zužitkoval v 35. minutě Dominik Luža, který překonal Martina Nedvěda, jenž nahradil v brance hostů Jiřího Novotného. Zlínští hokejisté si zahráli před koncem druhé třetiny přesilovou hru, kterou však nevyužili. Další třetina začne přibližně v 19:16.

40:00

39:50

Domácí měli ještě před koncem třetiny vyloženou šanci, ale třetí branku se jim vstřelit nepodařilo.

39:28

38:30

Dřímal byl teď v dobré pozici, ale hostujícího gólmana z prostoru pravého kruhu nepřekonal.

38:10

Hosté vyhazují puk z vlastní třetiny.

37:58

Podešvovo nahození od modré čáry likviduje lapačkou hostující brankář.

37:23

Vyloučení v týmu Žďár nad Sázavou (Vlk – 2 min., vražení na hrazení).

37:09

Jaroňkovi se střela nepovedla a mezírku mezi betony si Nedvěd pokryl.

36:50

Domácí hokejisty druhá branka výrazně povzbudila, další střelu Lužy kryje Nedvěd.

34:32

Zlín právě vstřelil branku!
DOMINIK LUŽA se dostal po Dřímalově přihrávce do dobré pozice a střelou mezi lapačku a beton překonal nově příchozího Martina Nedvěda v brance hostů. Asistence: Tadeáš Dřímal, Jiří Suhrada.

34:07

Jindra měl teď dobrou šanci, ale z bezprostřední blízkosti Horáka nepřekonal.

33:50

Postavení mimo hru domácích.

33:25

Na druhé straně hru přerušuje Horák.

32:25

Lužovu dobrou střelu od modré čáry vyrazil lapačkou Nedvěd.

31:59

Jindrův pokus od levého mantinelu zastavuje Horák.

30:15

Střídání v týmu SKLH Žďár nad Sázavou: ze hřiště odchází Jiří Novotný, přichází Martin Nedvěd.

30:15

Trejbalův bekhendový pokus zastavuje Horák pravým betonem.

29:59

Zakázané uvolnění hostů.

29:36

Postavení zlínského hráče v brankovišti, hra se přesunuje do středního pásma.

29:22

Reidlovu nebezpečnou střelu kryje Novotný.

28:41

Vyloučení v týmu PSG Zlín (Sebera – 2 min., napadení).

28:36

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Tomín – 2 min., podražení).

28:17

Vhazuje se po Horákově pravé ruce.

26:59

Prchalovo nahození od modré čáry kryje Novotný.

26:31

Posunutá klec hostů poté co šel jeden z domácích hokejistů tvrdě do branky.

25:45

Trejbalovu střelu vyráží bez problémů Horák vyrážečkou.

25:08

Novotný přerušuje hru a bude se vhazovat po jeho levici.

24:30

Horák kryje další nahození žďárského útočníka, teď ovšem od levého mantinelu.

23:37

Vlk teď od pravého mantinelu nahodil na Horáka, který si ale s jeho pokusem poradil.

23:00

Další zakázané uvolnění hostů po nepřesné rozehrávce.

22:19

21:50

Jeden z hostujících hráčů teď zůstal ležet na ledě a dožaduje se vyloučení zlínského hráče.

21:20

Novotný zasahuje po nahození od modré čáry.

20:35

Hosté začali třetinu aktivním napadáním domácích obránců.

20:01

Druhá třetina za malou chvíli začne, týmy jsou zpět na ledě.
Domácí měli v první části nad hokejisty ze Žďáru nad Sázavou uzemní převahu, dobře soupeře napadali v jeho obranném pásmu a nakonec zužitkovali přesilovou hru, když se nad lapačku hostujícího brankáře Novotného trefil Matěj Sebera. Hosté sice prověřili několika pokusy také zlínského gólmana Horáka, ale jednalo se spíše o střely, které nebyly příliš nebezpečné. Další třetina začne přibližně v 18:30.

20:00

19:40

Domácí dobře napadají rozehrávku hostů a hlavně drží hru daleko od své branky.

17:58

Štola se dostal do samostatného úniku, zkusil bekhendovou kličku, ale Horák jeho pokus zmařil dobrým zákrokem.

16:55

Hosté se snaží usadit v útočném pásmu, ale to se jim nedaří.

15:45

Luža tvrdým, ale čistým hitem poslal k zemi jednoho z obránců Žďáru nad Sázavou.

14:45

Domácí teď posílají na Novotného jeden střelecký pokus za druhým.

14:17

Novotný přerušuje hru a bude se vhazovat po jeho levé ruce.

13:54

13:40

Posunutá branka hostů.

12:54

MATĚJ SEBERA teď zužitkoval přihrávku Dominika Lužy a střelou zápěstím nad lapačku Novotného z prostoru mezi kruhy překonal hostujícího brankáře. Asistence: Dominik Luža, Jiří Suhrada

11:58

Vyloučení v týmu Žďár nad Sázavou (Tomek – 2 min., krosček).

11:40

Prchalova střela od modré byla těsně před Novotným tečována, ale hostující gólman zareagoval včas.

10:50

Další zákrok Novotného po střele jednoho z domácích hráčů

10:15

Domácí mají nad hosty uzemní převahu, ale jejich snaha zatím ke gólu nevede.

08:57

Sebera udělal kličku do středu hřiště a prodral se až před Novotného, ten byl ale připraven.

08:24

Horák raději teď přikryl puk lapačkou, aby jeho spoluhráči mohli vystřídat.

07:25

Tomek teď tečoval střelu od modré čáry, ale Horák zareagoval včas.

07:00

06:25

První vyloučený hráč Ševců je zpět na ledě.

05:35

Domácí se dobře brání a vyhazují puk až k brance hostů.

04:54

Vyloučení v týmu PSG Zlín (Bachánek – 2 min., příliš mnoho hráčů).

04:40

Domácí teď komplikují rozehrávku hostů a těm se vůbec nedaří založit útočnou akci.

04:11

Vyloučení v týmu PSG Zlín (Jaroněk – 2 min., hákování).

03:25

Handl teď tečoval nahození od modré čáry, avšak Novotný si poradil

01:40

Dřímal byl v šanci, ale jeho akci překazil hostující obránce.

01:15

Talafovu střelu od modré čáry likviduje Novotný pravým betonem.

00:15

První nahození na domácího gólmana, který přerušuje hru.

00:01

Oba týmy už jsou připraveny na ledové ploše a utkání za několik málo okamžiků začne.

PSG Zlín: Horák (Lekeš) – Suhrada (A), Uhříček, Holík, Talafa, Jaroněk (A), Reidl, Prchal, Prokeš – Sebera, Bachánek, Podešva, Handl, Kozubík, Dřímal (C), Luža, Baďura, Weintritt, Dvořáček.

SKLH Žďár nad Sázavou: Novotný (31. Nedvěd) – Černohorský (C), Pachl, Pytlíková, Čermák, Tomín – Jindra (A), Vlk, Štola, Tomek, Malenovský, Trejbal, Puczek, Hromádka.

Rozhodčí: Netopil – Maťašovský, Hubáček.

Česká sedmnáctka obsadila na domácím Turnaji pěti zemí třetí místo

Přeji hezký čtvrteční podvečer ze zlínské PSG arény, kde se v 15. kole ELIOD Extraligy mladšího dorostu utkají domácí PSG Zlín s hráči SKLH Žďáru nad Sázavou. Domácí hokejisté se v tabulce skupiny B nacházejí s 67 body na druhé příčce, zatímco hosté se s 51 body drží na místě pátém.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:45.