HC Baník Sokolov – HC Děčín

0:6

konec (0:1, 0:3, 0:2)

15.02.2017, 18:00 • 25. kolo • Rostislav Králik

Dnešní dohrávka končí stejným poměrem jako utkání hrané v sobotu 6:0 pro Děčín. Hezký zbytek dnešního večera. (20:06:29)

59:58

Hrstka hostujících fans se začíná radovat z vítězství svého týmu.

59:31

Čejkova střela nalezla pouze Lavingerův rozklek.

59:02

Gombárova střela z mezikruží.

58:29

Petr Vodička (Sokolov) – 2 minuty za nedovolené bránění.

58:22

Račanský kouzlí s pukem za brankou soupeře.

58:00

Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:36

Nepřesnou střelu Zdvořáčka ještě v útočném pásmu stihl Ondřej Hříbal.

56:45

Řezníček neuspěl individuálně proti 4 protihráčům.

55:52

Zajan místo střely až moc myslel na kombinační krásu a tak hosté přišli o kotouč.

55:18

Drobná rozmíška mezi Romanem Kašparem a Romanem Navarrou.

54:53

Lavinger při zákroku posunul svou branku.

54:04

Puk končí u Hrušky.

53:32

Kaltenböck zakládá útok hostí.

52:48

Traplův střelecký pokus končí na hostující obraně.

51:54

Ofsajd Děčína.

51:08

Ležící Lavinger nebyl překonán ani z několika dorážek.

50:21

Kašpar díky své střele získal útočné pásmo.

49:32

Michálek zakládá útok.

48:40

Račanského vyhození není posouzeno jako icing.

47:52

Děčín právě vstřelil branku!
Rána LUKÁŠE ZIKY končí až v síti domácí branky – 0:6! Asistence: Michal Oliverius.

46:42

Nepřesná bomba Čejky.

45:55

Slámova lajna si vytvořila platonický tlak v třetině Děčína.

45:06

Trapl střílí těsně vedle levé tyče.

44:22

Střela Lukáše Ziky končí pouze v ochranné síti.

43:38

Nepřesná bomba Ondřeje Hříbala.

42:58

Na druhé straně zasahuje Hruška.

42:15

Gombár nahrál Romanovi Kašparovi jeho střela byla sražena.

41:23

Roman Navarra předložil jak na podnose skvělou přihrávku MARKU MACKOVI, který nezaváhal zavěsil puk do odkryté branky 0:5! Asistence: Roman Navarra, Martin Zdvořáček.

40:47

Gombárovu střelu si Lavinger pohlídal.

40:01

Děčín ve druhé části hry navýšil své vedení již na 4:0! Poslední třetina začne cca v 19:40 hodin.

40:00

39:44

Co se nepovedlo Oliveriusovi, napravuje Lukáš Zika – 0:4! Asistence: Michal Oliverius!

39:25

Michal Oliverius v sólovém nájezdu minul domácí branku!

39:00

Poslední minuta druhé třetiny.

38:53

Řezníček pálí mimo, hned po střele byl dohrán u mantinelu.

38:28

Akci 2 na 1 Faigl střelecky nezakončil.

37:40

Hbitá lapačka Hrušky v akci.

37:02

Puk byl tečován do hlediště, vhazuje se před Petrem Hruškou.

36:37

Nepřesná střela Molnára.

35:50

Vacek zakončil do míst které měl pohlídané Hruška.

35:17

35:02

Hosté se osvobozují.

34:38

Děčín je ve čtyřech.

34:20

Při odpalu puku spadla helma domácímu brankáři. Hra je přerušena. Vhazuje se ve středním pásmu.

33:17

Daniel Volráb (Děčín) – 2 minuty za podražení. Sokolov má 81 vteřin k dispozici přesilovku 5 na 3.

32:38

Ve středním pásmu to s důrazem přehnal Lukáš Zika (Děčín) – a dostává 2 minuty za nedovolené bránění.

32:23

U mantinelu na ledě si chvíli poležel Tomáš Faigl, aby následně po svých odjel na svou střídačku.

31:14

Střela na zadní tyč MARKA MACKA se ujmula a tak Děčín vede již 0:3! Asistence: Jaromír Chmel.

31:02

Kašparovu střelu Lavinger vyrazil.

30:40

Ofsajd domácího celku.

30:10

Děčín sice zaznamenal po pěkné kombinaci třetí branku ta však není uznána pro postavení útočícího hráče v brankovišti. Vhazuje se ve středním pásmu.

29:15

Lavinger bez problémů rychle rozehrál puk svým spoluhráčům.

28:38

Chmel výborně zpacifikoval Suse jenž jel na hostující branku.

27:55

Michael Čejka neprorval kotouč za záda ležícího Lavingera!

27:22

Velmi ostrá střela Račanského pořádně štípla Lavingera!

25:03

Roman Kašpar velmi dobře defenzivně zasáhl.

24:47

Puk skončil v kalhotech jednoho z hráčů na ledě. Vhazuje se v útočné třetině Děčína.

23:25

23:21

Děčínu dnes velmi svědčí herní situace 4 na 4 a již podruhé se gólově prosazují tentokráte po střele JAROMÍRA CHMELA – 0:2! Asistence: Roman Navarra.

23:16

Martin Trapl (Sokolov) – 2 minuty za hákování. Hraje se 4 na 4.

22:40

Děčín i ve čtyřech operuje v útočném pásmu.

21:58

Macek vyhazuje puk co nejdále od své branky.

21:25

Pavel Zajan (Děčín) – 2 minuty za hru vysokou holí.

21:05

20:52

Domácí vyhodili touš do středního pásma.

20:29

Hruška vytěsnil hostující střelu.

20:01

Hráč Děčína Ondřej Sýkora si zřejmě myslí, že je místo na ligovém utkání na veřejném bruslení a díky jeho přítomnosti na ledové ploše nemůže být provedena její úprava. Tento hráč zřejmě domů nespěchá.
Děčín vede po první třetině 1:0 jelikož Tomáš Faigl skóroval ve hře 4 na 4 a Martin Trapl na straně druhé nevyužil výhodu trestného střílení. Druhá třetina začne cca v 18:45 hodin.

20:00

19:52

Gombár blokuje střelu.

19:05

Roman Kašpar (Sokolov) – 2 minuty za hákování.

19:00

Poslední minuta první třetiny.

18:25

17:41

Martin Trapl své trestné střílení zakončuje pouze do vyrážečky Lavingera!

17:41

Martin Trapl v sólo úniku netrefuje hostující branku jen proto, že byl seknut Zdvořáčkem. Je nařízeno trestné střílení!

17:07

Martin Trapl skvěle našel přesnou přihrávkou Michaela Čejku, který svou koncovkou končí na betonu Lavingera!

16:44

Lavinger vyjel daleko z branky a přerušuje tak hru.

16:02

Přihrávka rukou. Vhazuje se ve středním pásmu.

15:37

Lavingerův rozklek krotí černou gumovou pryž.

11:24

Michael Čejka (Sokolov) – 2 minuty za hákování.

10:35

TOMÁŠ FAIGL při hře 4 na 4 posílá svou střelou hosty do vedení 0:1! Asistence: Radim Vacek.

10:20

Lukáš Procházka (Sokolov) – 2 minuty sekání.
Jaromír Vaněk (Děčín) – 2 minuty nedovolené bránění.

10:00

Teč Ziky před brankou se nevešla mezi tři tyče.

09:20

Puk končí v Hruškově lapačce.

08:42

Říha zastavil Zajanův únik podél mantinelu.

07:54

Vacek vymyslel pěknou kombinaci, ale jeho spoluhráči toho nedokázali gólově využít.

07:25

Volráb se neprobil proti početní přesile ve žlutých dresech.

07:12

06:49

Říha svým nahozením zaměstnal na chvíli Lavingera.

06:14

Zakázané uvolnění Sokolova.

05:51

Kotouč mezi diváky vhazuje se ve středním pásmu.

05:06

Lukáš Procházka nahodil puk, aby mohl odejít střídat.

04:25

Sláma vyvezl kotouč přes celé hřiště až do útočného pásma.

03:44

02:53

Lavinger před Susem raději zasahuje.

02:07

Pfister nahazuje kotouč do útočného pásma.

01:25

Pěknou přihrávku do prostoru mezikruží dostal Jaromír Chmel jeho střelu však skvěle vylapal Petr Hruška!

00:38

První lajna hostí zaměstnala na delší dobu domácí obranu.

00:01

Rolba žehlí led což znamená, že právě skončilo rozbruslení obou týmů před utkáním.
Sokolov nastoupí ve žlutočerných dresech, Děčín hájí modré barvy.

HC Baník Sokolov: Hruška – Gombár, Šik (C), Vodička, Říha, Michálek, Binias, Váňa – Račanský (A), Trapl, Čejka, Řezníček, Kašpar (A), Sláma, Musil, Sus, Pfister, L. Procházka. Trenér: Jiří Parkmann.

HC Děčín: Lavinger (Kácha) – Hříbal, Molnár (A), Chmel, Zdvořáček, Kaltenböck, Vaněk, J. Procházka, Hucek – Volráb, Zajan, Navarra, Oliverius (C), Zika, Vacek, Faigl, Kopta, Macek, Vykouk, Sýkora. Trenér: Jaromír Carvan.

Rozhodčí: Ing. Tomáš Battěk (Praha) – Petr Fiala (Sokolov), Daniel Horažďovský (Písek).
Partnerem utkání 2.ligy mezi HC Baník Sokolov a HC Děčín, které se hraje ve středu 15.02. od 18.00 hodin, je skupina fanoušků MAFIE FANS.

Po výsledcích odehráno 34. kola je zřejmé, že se případné baráže o udržení v II. lize střetnou celky HC BANÍK SOKOLOV, KLH Vajgar Jindřichův Hradec a HC Technika Brno. Baráž by se měla odehrát dvoukolově každý s každým (tj. 4 zápasy) a poslední celek z těchto týmů by měl spadnout do příslušné krajské ligy mužů (krajský přebor).