STUPNĚ VÍTĚZŮ
1. Francie
2. Slovensko
3. Švédsko
FINÁLE
Francie - Slovensko 2:2 (Francie vítězí na čas)
SOUBOJ O TŘETÍ MÍSTO
Švédsko - Švýcarsko 3:1
SEMIFINÁLOVÉ DVOJICE
Švédsko - Francie 2:2 (Francie postupuje na čas)
Švýcarsko - Slovensko 2:2 (Slovensko postupuje na čas)
ČTVRTFINÁLOVÉ DVOJICE
Rakousko - Švédsko 1:4
Norsko - Francie 1:3
Švýcarsko - Kanada 2:2 (Švýcarsko postupuje na čas)
Slovensko - Itálie 3:1
OSMIFINÁLOVÉ DVOJICE
Rakousko – Belgie 3:1
Švédsko – Slovinsko 4:0
Norsko –
ČR 3:1
Francie – Rusko 3:1
Švýcarsko – Chorvatsko 4:0
USA – Kanada 2:2 (Kanada postup na čas)
Německo –
Slovensko 1:3
Itálie – Argentina 4:0
NOMINACE TÝMŮ
Rakousko
Stephanie Brunnerová, Ricarda Haaserová, Katharina Truppeová, Manuel Feller, Marcel Hirscher, Michael Matt
Itálie
Federica Brignoneová, Chiara Costazzová, Irene Curtoniová, Dominik Paris, Giuliano Razzoli, Riccardo Tonetti
Švýcarsko
Wendy Holdenerová, Mélanie Meillardová, Camille Rastová, Luca Aerni, Reto Schmidiger, Daniel Yule
Francie
Adeline Baudová Mugnierová, Nastasia Noensová Tessa Worleyová, Mathieu Faivre, Julien Lizeroux, Alexis Pinturault
Norsko
Kristin Lysdahlová, Ragnhild Mowinckelová, Maren Skjøldová, Leif Kristian Haugen, Aleksander Aamodt Kilde, Bjørnar Neteland
USA
Megan McJamesová, Laurenne Rossová, Resi Stieglerová, Michael Ankeny, Mark Engel,
AJ Ginnis
Německo
Lena Dürrová, Christina Geigerová, Viktoria Rebensburgová, Stefan Luitz, Felix Neureuther, Linus Strasser
Švédsko
Frida Hansdotterová, Maria Pietiläová Holmnerová, Emelie Wikströmová, Mattias Hargin, Gustav Lundbäck, André Myhrer
Slovinsko
Saša Brezovniková, Ana Buciková, Maruša Ferková, Stefan Hadalin, Miha Hrobat, Žan Kranjec
Slovensko
Tereza Jančová, Veronika Velez-Zuzulová, Petra Vlhová, Matej Falat, Adam Žampa, Andreas Žampa
Kanada
Candace Crawfordová, Erin Mielzynská, Ali Nullmeyerová, Phil Brown, Trevor Philp, Erik Read
ČR
Martina Dubovská, Ester Ledecká, Kateřina Pauláthová, Ondřej Berndt, Kryštof Krýzl, Jan Zabystřan
Rusko
Ksenija Alopinová, Kristina Krjukovová, Aleksandra Prokopjevová, Aleksandr Andrijenko, Ivan Kuzněcov, Pavel Trichičev
Chorvatsko
Andrea Komšićová, Leona Popovićová, Elias Kolega, Istok Rodeš, Matej Vidović, Filip Zubčić
Argentina
Salomé Báncorová, Francesca Baruzziová Farriolová, Tomas Birkner de Miguel, Sebastiano Gastaldi
Belgie
Mathilde Nellesová, Kim Vanreuselová, Dries van den Bröcke, Tom Verbeke
TOP 20 V HODNOCENÍ NÁRODŮ
1. Rakousko
6319 b.
2. Itálie
5600 b.
3. Švýcarsko
4783 b.
4. Francie
4171 b.
5. Norsko
3814 b.
6. USA
3151 b.
7. Německo
2164 b.
8. Švédsko
1728 b.
9. Slovinsko
1710 b.
10. Slovensko 1006 b.
11. Kanada
997 b.
12. Lichtenštejnsko
590 b.
13. ČR 433 b.
14. Rusko
342 b.
15. Velká Británie
325 b.
16. Japonsko
142 b.
17. Maďarsko
131 b.
18. Chorvatsko
100 b.
19. Finsko
52 b.
20. Srbsko
30 b.
VÝSLEDKY Z MINULÝCH MS
10. února 2015 - Vail/Beaver Creak (USA)
1. Rakousko
2. Kanada
3. Švédsko
---
ČR
- konec v osmifinále
12. února 2013 - Schladming (AUT)
1. Rakousko
2. Švédsko
3. Německo
---
ČR
- konec ve čtvrtfinále
16. února 2011 - Ga-Pa (GER)
1. Francie
2. Rakousko
3. Švédsko
---
ČR
- konec v předkole
1. Francie
2. Slovensko
3. Švédsko
FIN
FIN
FIN
FIN
FIN
FIN
FIN
FIN
FIN
O 3.m.
O 3.m.
ŠVÉDSKO OBHAJUJE BRONZOVÉ MEDAILE!
O 3.m.
O 3.m.
O 3.m.
SOUBOJ O TŘETÍ MÍSTO
Švédsko – Švýcarsko
Hansdotterová – Holdenerová
Hargin – Aerni
Pietiläová Holmnerová – Rastová
Myhrer – Schmidiger
FINÁLE
Francie – Slovensko
Worleyová – Vlhová
Pinturault – Žampa
Baudová Mugnierová – Velez-Zuzulová
Faivre – Falat
Francie – Slovensko
SOUBOJ O TŘETÍ MÍSTO
Švédsko – Švýcarsko