Tipsport: 3.6 3.6 1.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90

Konec zápasu. (12:16:36)

84

Příbram právě vstřelila branku!
Prvoligový klub si brzy bere zpět dvoubrankové vedení, podruhé v utkání se prosadil TOMÁŠ PILÍK.

79

Žižkov právě vstřelil branku!
Pražský celek se dočkal jedenáct minut před koncem zápasu snížení a ještě zabojuje o vyrovnání. Po přihrávce střídajícího Čapka se prosadil DAVID SIXTA.

60

Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov: ze hřiště odchází Engelmann, přichází Trýzna.
Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov: ze hřiště odchází Pavlata, přichází Eliáš.

46

Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov: ze hřiště odchází Opluštil, přichází Egert.
Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov: ze hřiště odchází Urbanec, přichází Čapek.
Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov: ze hřiště odchází Dočekal, přichází Telnar.

46

45

43

Středočeši vedou už o dvě branky. Druhý gól přidala jedna ze zimních posil Příbrami ZDENĚK LINHART.

40

Pět minut před koncem úvodního dějství stále vede Příbram 1:0, nicméně sledujeme utkání, v němž vidíme hodně zakončení. Druhý gól ovšem zatím nepadl.

15

Pražský celek v úvodních minutách držel míč více na svých kopačkách, jeho tři střely však neskončily v síti Příbrami. Ta tak díky proměněnému brejku stále vede 1:0.

7

Nedáš – dostaneš. Žižkovský Dočekal nedokázal v souboji jeden na jednoho překonat brankáře Příbrami, ta se krátce nato po rychlém protiútoku dostala do vedení. Na konci kontru středočeského celku byl TOMÁŠ PILÍK.

1

Z utkání přineseme pouze info o důležitých momentech.
To Žižkov odehrál už devět zápasů a bilanci má lehce pozitivní – 4 výhry, 2 remízy a 3 porážky. Fortuna národní liga však startuje až v březnu, a tak svěřence trenéra Davida Vavrušky čekají v přípravě, kromě toho dnešního, další dva zápasy.
Příbram se připravuje na jarní záchranu v nejvyšší české fotbalové lize a zatím odehrála šest přípravných duelů, v nichž zatím pouze dvakrát vyhrála a zbylé zápasy prohrála. Pro středočeský celek bude dnešní klání s druholigovým soupeřem generálkou před startem jarní části ePojisteni.cz ligy!

Žižkov před zápasem s Příbramí oznámil druhou posilu: Klub posílil talentovaný střelec Mario Telnar (18)

Příjemné sobotní dopoledne. Za několik málo okamžiků bude zahájeno přípravné utkání mezi druholigovou Viktorií Žižkov a prvoligovou Příbramí.