09.02.2017, 16:00 • Veronika Pancuráková (@PancurakovaVer) sk

Prinášame vám súťaž o tričko Onlajny.eu!

Najlepší hráči zápasu:
Slovensko: Alex František Kupka
Dánsko: Christoffer Åkesson (17:59:11)
Záverečná tretina rozhodla o tom, že Slovensko svoj prvý zápas na turnaji s rovesníkmi Dánska prehralo 1:3. S týmto konštatovaním sa s vami pre dnešok lúčime. Ďakujeme za pozornosť a želáme vám príjemný zvyšok večera.

59:10

Začala sa posledná minúta riadnej hracej doby tohto zápasu. Slovensko bude zakladať útočnú akciu z vlastnej obrannej tretiny.

58:56

Na ľadovej ploche sa stále nič nemení. Puk majú v moci Dáni a Slovensko kvôli tomu ani nemôže pomýšľať nad odvolaním brankára.

58:19

Našim chlapcom bojovnosť uprieť rozhodne nemžeme, ale Dánsko sa výborne bráni a puk drží iba v strednom pásme.

58:00

Hlásateľ oznámil, že do konca riadnej hracej doby ostávajú už iba dve minúty. Slovensko sa stále tlačí do útoku.

57:20

Slováci sa z pravej strany nahrnuli priamo pred Jansena. Ten najskôr vyrazil strelu a potom čelil aj dorážkam, ale vo všetkých zákrokoch výborne uspel.

56:19

Na modrej čiare si puk pýtal Rudy, ale jeho spoluhráči oň za bránkou prišli a žiadnu prihrávku sme napokon nevideli. Dánis a pozorne bránia.

55:50

Na ľadovej ploche sa stále nič nemení. V tretej tretine sa veľa korčuľuje, po dvoch góloch ale získali kontrolu nad zápasom Dáni a Slovensko sa nevie nadlhšie udržať v pásme súpera.

55:15

Slovensko sa muselo opäť stiahnuť do svojej obrany, kde bude nasledovať vhadzovanie po pravici Lackoviča.

54:46

Slovensko prešlo do útoku a ešte bojuje. Patlevič chcel strieľať od modrej čiary, no na dvakrát bol jeho pokus zblokovaný.

54:00

Začína sa posledná šesťminútovka riadnej hracej doby.

53:42

53:42 Christoffer ÅKESSON - 1:3

53:42

Dánsko dalo gól!
CHRISTOFFER ÅKESSON si počkal na kolmicu na modrej čiare, dostal sa do samostatného úniku a zoči-voči Lackovičovi sa nemýlil. Asistencia: Oliver Kjær.

52:06

Puk teraz vyletel mimo hracej plochy a rozhodcovia si od časomeračov musia vziať nový. Vhadzovať sa bude v strednom pásme.

51:41

Napokon sme sa ale museli aj brániť! Dánsko to skúsilo nenápadným nahodením, po ktorom musel zasahovať Lackovič. Stále sledujeme rýchly hokej s viacerými zaončeniami.

51:21

Dáni vytlačili puk zo svojej obrannej tretiny do tej našej. Slovensko bude musieť zakladať novú útočnú akciu.

1:3

Branky a nahrávky: 26. Kupka (Muráň, Rudy) – 11. Berlin (Nistrup), 44. Bertelsen, 54. Åkesson (Kjær)

Slovensko: Lackovič (Gábriš) – Rudy, Muráň, Chatrnúch, Ligas, Martiška, Patlevič, Senko, Lačný, Nespala, Kupka, Komloš, Straka, Čederle, Mojžiš, Ďurina, Ferényi, Maniaček, Frič, Baran, Zúbek (podľa čísel)

Dánsko: Jansen (Kölln) – Olesen, Møller, Dichow, Koch, Petersen, Benjaminsen, Jelert, Bertelsen, Bredvig, Nistrup, Åkesson, Bønløkke, Jacobsen, Bach, Kjær, Berlin, Sørensen, Pedersen, Cubars, Simonsen (podľa čísel)

Rozhodčí: Fischer – Schneider, Wagner

04:53 SVK 2 Ligas, držení protihráče
10:06 DEN 0:1 Berlin (Nistrup)
18:05 SVK 2 Nespala, podražení
24:35 DEN 2 Pedersen, vysoká hůl