Španělský pohár

Deportivo Alavés – Celta de Vigo

1:0

konec (0:0)

08.02.2017, 21:00 • Estadio de Mendizorroza, Vitoria-Gasteiz • Semifinále • Martin Dvořák

Tipsport: 2.7 3.0 2.94 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:55:32)
V dnešní odvetě to byl hodně dlouho urputný boj, až zhruba v posledních dvaceti minutách se konečně něco začalo na hřišti odehrávat a bylo patrné, že domácí se dostávají více do šancí a jsou aktivnější. Svou aktivitu Deportivo vyjádřilo i jediným gólem v 82. minutě, který vstřelil čerstvý muž na hřišti, Edgar Méndez. Právě tato branka rozhodla o postupu Deportiva do finále.

Deportivo Alavés dnes píše historii! Domácí se totiž probojovali přes Celtu Vigo do finále národního poháru a nad Estadio de Mendizorroza je k vidění ohňostroj!

90+7

90+7

Žlutou kartu dostává T. Hernández (Real Club Celta de Vigo).

90+6

90+6. Camarasa (DAL) ve velké šanci neprostřelil vracejícího se Álvareze

90+6

Camarasa se dostal do úniku po levé strany, vracející Álvarez to stihl a pak dokonce i parádně vychytal domácího záložníka, který mohl definitivně rozhodnout.

90+6

Domácí se ubránili, míč skončil v autu.

90+5

Roh pro Celtu Vigo, do vápna Deportiva jde i gólman Álvarez!

90+4

Dlouhý odkop Pacheca od vlastní branky, míč končí v autu, hosté budou vhazovat.

90+3

Sudí se rozhodl nastavit šest minut, jsme tak v polovině nastaveného času.

90+2

Již se opět hraje, závar ve vápně Deportiva vyřešil vyboxováním míče ven z vápna gólman Pacheco.

90

Domácí gólman Fernando Pacheco nyní šetří čas, svalil se na trávník a předstírá nějaký svalový problém.

89

Mauricio Pellegrinu posiluje defenzivu, za ofenzivního Gómeze přišel Vigaray, domácí se již budou soustředit hlavně na ubránění výsledku.

88

Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Ibai Gómez, přichází Carlos Vigaray.