05.02.2017, 15:00 • 23. kolo • Martin Penker

Tipsport: 3.4 3.5 2.17 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (16:57:05)
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 8:1. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 5:4. Fauly: 17:23.
Dnešní utkání je za námi. Ve druhém poločase jsme prakticky nezaznamenali vážnější, až na penaltu, kterou ale bohužel pro hosty neproměnil Falqué. Oba týmy si tak za remízu 1:1 připisují do tabulky po jednom bodu.

90+5

90+4

Už nám běží poslední nastavená minutka utkání a vypadá to, že oba týmy si přípíší do tabulky po jednom bodu za remízu 1:1.

90+3

Žlutou kartu dostává Federico Dimarco (Empoli FC).

90+3

Domácí kombinují s míčem na polovině soupeře.

90+2

Belotti se dopustil faulu na polovině soupeře a hrát tak mohou domácí.

90+1

Rozhodčí nastavuje ještě 4 minuty!

90

Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Manuel Pasqual, přichází Federico Dimarco.

90

Právě se nám rozeběhla poslední minutka zápasu.

88

Centr do vápna ale skončil jen na hlavě jednoho z domácích hráčů, který ho následně poslal mimo vápno.

87

Hosté budou zahrávat zajímavý přímý kop zhruba z dvaceti metrů.

86

Žlutou kartu dostává Joel Obi (Turín FC).

85

Hra se momentálně pohybuje převážně ve středu hřiště.

83

Barreca se snažil poslat do vápna centr z levé strany, který ale zablokoval jeden z obránců.

82

Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Mirko Valdifiori, přichází Saša Lukić.

81

Domácí zahrávali přímý kop zhruba ze třiceti metrů, který ale nenadělal hostům větší potíže.