5:4

konec (1:3, 2:0, 2:1)

04.02.2017, 12:00 • ČEZ stadion, Kladno • 40. kolo • Lukáš Ureš

Tipsport: 1.67 5.0 3.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnešní utkání mělo všechno. Emoce, góly, vyloučení, rvačky. V jednu chvíli to i vypadalo, že se střídačky přesouvají na trestné lavice.

Po velmi vyrovnaném utkání vítězí Rytíři Kladno 5:4 a udržují si pozici v tabulce.

Střely na branku: 40:41
Tresty: 66:88
Využití: 3:0 (14:43:41)

59:53

Pokus o trefu do odkryté branky končí zakázaným uvolnění.

59:30

Kladenským se nepodařilo protlačit puk ven z obranné třetiny a hosté stále tlačí!

59:18

Důležité buly vyhrál Litvínov a okamžitě pálí od modré.

59:14

Oddechový čas pro hosty.

58:45

Hosté vytvořili zámek v útočné třetině a Havlík vyjíždí z branky. Litvínov to zkouší se šesti hráči!

57:56

Josef Jícha se málem dostal do úniku, ale pas na modrou mu přeskočil čepel hole.

57:30

Cibák teď vystihl úmysl litvínovského křídla a rychlým přístupem zablokoval střelu do ochranné sítě.

56:47

Hosté se po usazení v obranné třetině Kladna pokusili o střelu, ale ta skončila zblokovaná těly před Stahlem.

55:53

David Stahl teď nadvakrát dostával kotouč pod kontrolu. Po střele z kruhu vyrazil puk před sebe, který se litvínovský centr pokoušel dorážet.

55:30

Pavel Husarik vystartoval ze středního pásma a s dotírajícím se obráncem se pokusil vystřelit. Havlík si ale tyčku pohlídal.

55:00

Litvínov zakládá další útočnou akci a zatím bojují o kotouč za kladenskou brankou.

54:20

Hosté se po rychlé kombinaci dostali až do útočného pásma odkud vyzkoušeli Stahlovu pozornost.

53:45

Kladenské nahození zpracovává Havlík svou lapačkou.

53:35

Hra se uklidnila a oba týmy se teď soustředí na obranu.

50:43

Vyloučení v týmu HC Litvínov (Schmidmayer – 2 min., podražení).

50:27

Schildhabel čekal na přihrávku za litvínovskou obranou. Ti si ho ale pohlídali.

50:00

Litvínovští vytvořili zámek a udržují Rytíře pod tlakem.

5:4

Branky a nahrávky: 13. Cibák (Kalaj), 32. Patyk (Kučera), 37. Bláha (Schildhabel), 46. Bláha (Cibák), 47. Kučera (Řepka) – 8. Bárdoš (Havlík, Macháč), 10. Jícha (Macháč), 20. Franc (Kučera, Horák), 45. Schmidmayer

Rytíři Kladno: Stahl (Svoboda) – Havelka (A), Veber, Kiml, Cibák, Chládek, J. Kučera, Malý – Vach, Patyk (C), Bláha, Okegawa, Schildhabel (A), Řepka, Husarik, Keszi, M. Kučera, Kalaj, Čermák.

HC Litvínov: Havlík (Kožnar) – Urbánek, Macháč, Franc (A), Havlík, Březák (C), Brejžek, Myšák, Dvořák, Kučera, Schmidmayer, Bárdoš, Fencl, Pecka, Horák, Jícha, Havelka.

Rozhodčí: Barek – Svobodová, Špringl ml..