konec (0:0)

03.02.2017, 20:30 • Daknam • 25. kolo • Ondřej Klos

Tipsport: 4.7 3.8 1.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na viděnou. (22:23:44)
Ani v druhém poločase jsme se nedočkali branky a tak zápas končí bezbrankovou remízou. Domácí jsou nejspíš s jedním bodem spokojeni, zato Anderlecht je ve hře o titul a takhle ztráta může hodně mrzet. Anderlecht navázal na minulé kolo, kde remizoval také 0:0, tentokrát s St. Lutychem.

90+3

90+3

Ofsajdové postavení Hanniho nejspíš ukončuje dnešní zápas.

90+2

Standardní situaci domácí bez problému odvrátili.

90+1

Rozhodčí Lardot se rozhodl, že nastaví dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

90

Rohový kop pro Anderlecht. Ten nepřinesl žádné nebezpečí. Barry bude odkopávat od brány.

89

89. Hupperts pálil v obrovské šanci těsně nad břevno!

89

Obrovská šance domácího Huppertse. Dostal přihrávku do druhé vlny a ihned vystřelil. Rána končí těsně nad horní tyčí.

88

Střídání v týmu KSC Lokeren: ze hřiště odchází Ticinovic, přichází Rassoul.

87

87. Střídající Bruno byl blízko vstřelení vítězné branky!

87

Brunova rána končí ve vnější síti. Jeden z domácích hráčů dostává křeče.

86

Do velké šance se mohl řítit Mirič, jenže přihrávka byla na paty.

85

Teodorczyk si v pokutovém území vůbec nevěděl rady s míčem. Pokusil se o centr, jenže ten byl zblokovaný.

84

Tielemans obdržel míč na hranici vápna. Posunul míč více do osy hřiště a vyslal razantní střelu. Ta končí uprostřed brány a tak brankář Barry nemá žádný problém.

83

Ofsajdové postavení Miriče.

82

Střídání v týmu KSC Lokeren: ze hřiště odchází Straetman, přichází Bolbat.

81

Další zbytečná ztráta Anderlechtu.

80

Hanniho přihrávka do pokutového území nebyla příliš přesná. Vhazovat budou domácí , kteří se nikam neženou.