Tipsport: 1.45 4.8 6.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Vladimír Sobotka (OMS) 0+0, 3 střely, čas na ledě 17:13
Dominik Furch (OMS) 59 minut, 27 zákroků, 3 góly, 90,0%

Tomáš Zohorna (CHA) 0+1, 3 střely, čas na ledě 18:55 (16:37:28)

Střely na branku – 35:31 (13:11, 10:12, 12:8)
Zblokované střely – 6:5
Vyhraná vhazování – 31:28
Trestné minuty – 18:10
Hity – 8:4
Hokejisté Avangardu Omsk podlehli Chabarovsku 2:4 a připsali si už čtvrtou porážku v řadě! Ve třetí třetině se nejprve podruhé v zápase prosadil Maxim Kondratěv, jenž zvýšil už na 0:3. Domácí zápas nezabalili a jeho závěr ještě dokázali zdramatizovat. Ve 49. minutě nejprve korigoval Erik Gustafsson a v čase 57:39 snížil Anton Burdasov na rozdíl jediného zásahu. 15 sekund před koncem ale definitivně rozhodl střelou do prázdné branky Vladislav Ušenin.

59:45

59:45 Vladislav UŠENIN - 2:4

59:45

Chabarovsk právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! V přečíslení 2 na 1 předložil Anton Krysanov puk VLADISLAVOVI UŠENINOVI a ten už něměl problém trefit prázdnou domácí klec. Asistence: Vjačeslav Ušenin a Anton Krysanov.

59:15

Hostující vyhození skončilo těsně vedle prázdné domácí branky!

Avangard právě vstřelil branku!
Domácí vsadili na power-play a využili ji ke vstřelení kontaktní branky! První střelu ANTONA BURDASOVA ještě hosté zblokovali, ale právě Burdasov dojel odražený kotouč jako první a zblízka nedal Metsolovi šanci – 2:3. Bez asistence.

57:07

Mohlo být sníženo! Valentin Pjanov objel hostující branku a jeho přihrávka se odrazila od brusle obránce těsně vedle tyčky!

56:56

Odpískán zásah hostující střídačky. Bude se vhazovat v útočném pásmu Avangardu.

56:15

V plném počtu jsou už i hosté.

55:49

Sobotka je na ledě, začala krátká přesilovka domácích.

55:24

Hosté dobře forčekují a drží Avangard v bezpečné vzdálenosti od své branky.

54:32

Dominik Furch musel rychle vyjet ze své branky, ale schoval kotouč před sprintujícím Vladislavem Ušeninem.

2:4

Branky a nahrávky: 49. Gustafsson (Pěrežogin, Ahnelöv), 58. Burdasov – 5. O. Li (Ruděnkov, Vj. Ušenin), 10. Kondratěv (Gorochov, T. Zohorna), 45. Kondratěv (Vl. Ušenin, Vj. Ušenin), 60. Vl. Ušenin (Vj. Ušenin, Krysanov)

Avangard Omsk: Furch (D. Kostin) – J. Medveděv (C), Martynov, Nikitin, Meňšikov, Gustafsson, Ahnelöv, Lisov – Pestuško, Sobotka, I. Michejev – Pěrežogin (A), Zubov (A), Pjanov – Burdasov, Kučerjavenko, Chochrjakov – Machanovskij, Juňkov, Lauta – Kovaljov.

Amur Chabarovsk: Metsola (Pečurskij) – Gorochov, Kondratěv (A), Aťušov (C), Malevič, J. Kolář (A), Kamalov, Jelesin – Litovčenko, Byvalcev, T. Zohorna – Vl. Ušenin, Vj. Ušenin, O. Li – Kapustin, Krysanov, Ruděnkov – Dědunov, V. Popov, Nazarov.

Rozhodčí: Beljajev, Bondar – Berseňov, Judin