1:1

konec (0:1)

29.01.2017, 17:30 • Opel Arena, Mohuč • 18. kolo • Martin Švejkar

Tipsport: 5.55 4.55 1.57 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas mezi Mohučí a Borussií Dortmund končí remízou 1:1! Hosté si dlouho mysleli, že mají utkání pod kontrolou, jenže svou optickou převahu nedokázali zúročit v uklidňující druhou branku, takže následoval trest. Domácí se v 83. minutě prosadili svou první střelou na bránu, když po krásném centru Öztunaliho neomylně zakončil hlavou Danny Latza. Mohuč vyrovnání povzbudilo a Dortmund nakonec mohl odjet úplně s prázdnou, jenže De Blasis v závěru nastaveného času těsně minul bránu. (19:23:56)

90+3

90+2

Öztunali dokázal zády k bráně podržet míč ve vápně Dortmundu a počkal si na De Blasise, který z první těsně míjí bránu v samém závěru nastavení!

90+2

Dortmund se snažil zaútočit, ale Öztunali odklidil míč do autu a času už moc nezbývá.

90+1

Seydel vypálil z hranice šestnáctky, ale jeho střela postrádala přesnost, takže Bürki nemusel zasahovat.

90+1

Nastavují se pouhé dvě minuty, takže remíza začíná získávat hodně reálné obrysy.

90

Jairo táhl míč k šestnáctce Dortmundu a chtěl najít přihrávkou volného spoluhráče, jenže Ginter skvěle přečetl hru a přihrávku vystihl.

88

Papastathopoulos se snažil dostat k centrovanému míči, ale podle rozhodčího si ve vápně Mohuče počínal nedovoleně.

86

Střídání v týmu Borussia Dortmund: ze hřiště odchází Gonzalo Castro, přichází Christian Pulisic.

85

Donati poslal do šestnáctky podobný centr, jako před dvěma minutami Öztunali, ale tentokrát se nikdo z domácích nedostal na zadní tyči do zakončení.

85

Castrův centr z přímého kopu bez potíží zneškodnila obrana domácí Mohuče.

83

83. Danny LATZA - 1:1

83

Mainz právě vstřelil branku!
Tak tohle je pro Borussii velký šok! První střela na bránu v podání Mohuče končí vyrovnávací brankou. Öztunali poslal z pravé strany parádní centr na vzdálenější tyč, kam si naběhl DANNY LATZA, který hlavou uklidil míč za Bürkiho. Asistence: Levin Öztunali.

82

Schmelzerova střela však mířila přímo do náruče připraveného brankáře.

81

Brosinski fauloval u vlastní šestnáctky Schürrleho, takže hosté získávají k dispozici nebezpečnou standardku.

80

Čas rychle běží a Dortmund je blízko posunu na třetí místo tabulky Bundesligy. V případě výhry by však nadále ztrácel devět bodů na druhé Lipsko a dvanáct na vedoucí Bayern.

78

Schürrle se v šestnáctce Mohuče dostal k balónu a zkusil vystřelit z otočky, ale jeho pokus mířící na bližší tyč dokázal Lössl zneškodnit.

77

Hostující Borussia má navíc stále útočné choutky. Reus byl ovšem tentokrát nachytán v ofsajdovém postavení.

76

Po faulu Dembélého budou rozehrávat domácí, kteří si však stále nejsou schopni vytvořit herní převahu a zatlačit svého soupeře.