25.01.2017, 20:30 • Staaienveld • 23. kolo • Adam Dořák

Tipsport: 2.13 3.26 3.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 10:4. Střely mimo: 7:5. Rohy: 5:0. (22:26:08)
Druhý poločas nám již nenabídl tolik fotbalové krásy jako poločas první. Branku jsme již žádnou neviděli a šancí taktéž tolik nebylo. St. Truiden nakonec hubený náskok proti deseti hráčům Mechelenu ubránil a vítězí poměrem 2:1.
To je ode mě vše a přeji hezký zbytek večera.

90+3

90+3

Domácí nyní byli na polovině soupeře, kde se snažili zdržovat hru u rohového praporku.

90+1

Jaadi se dostal ke střele, ale bránu přestřelil.

89

Hostům již moc času nezbývá a nemohou získat míč pevně pod svou kontrolu a tak se dostat do tlaku.

88

Žlutou kartu dostává Vanlerberghe (YR KV Mechelen).

86

Nyní potenciální šanci na navýšení skóre zastavuje praporek pomezního.

85

Domácí drží míč a snaží se dohrát zápas. No, jen aby se jim to ještě nevymstilo.

84

Boli má pravděpodobně poraněné rameno a je nucen střídat. Střídá ho Janssens.

83

Domácí hráč potřebuje po faulu ošetření a nyní se nehraje.

82

Hosté se dopouští útočného faulu a domácí budou ze své poloviny moci rozehrát.

80

Boli se dostal ke střele, brankář vyrazil a míč se opět dostal k Bolimu, jeho druhá střela ale letěla nad bránu. Po dlouhé době vážnější šance, která volala po brance.

79

Střídání v týmu Sint-Truiden VV: ze hřiště odchází Dussaut, přichází Ceballos.

79

Míč ze vzduchu sbírá Pirard.

78

Standardní situace hostů...

77

Nebezpečně v pokutovém území si počínal Cobbaut.

77

Nebezpečně nyní operovali hosté v pokutovém území, ale nepodařilo se jim míč procpat směrem k brankáři a tím ho případně ohrozit.