FK Kladno – FK Boca Chotěboř

6:2

konec (1:0)

22.01.2017, 18:00 • SH BIOS Kladno • 15. kolo • Viktor Sandev

Dnešní duel je u konce. Po nepříliš zajímavém prvním poločase vedli domácí, ovšem hosté dokázali během krátké chvíle utkání otočit. Kladno v závěrečné polovině druhého poločasu přidalo a došlo si pro snadnou výhru o čtyři branky. Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního večera. (19:25:26)

39:30

Střelu Jarába odvrací na rohový kop brankář Benc.

38:58

Hosté se ještě sympaticky snaží alespoň snížit.

38:05

Veselý se snažil na pravé straně uvolnit Jarába, ten ale na míč nedosáhl.

37:43

Střela Tomáše Novotného přesná nebyla.

36:44

Kladno právě vstřelilo branku!
Po křižné přihrávce od Jiřího Veselého vypálil tvrdě z mírného úhlu JOSEF FUJDIAR a brankář Benc nedokázal udržet míč před brankovou čarou. Asistence: Jiří Veselý.

36:20

Hosté zkoušejí power-play.

35:53

Chotěboř si bere oddechový čas.

35:51

Po dlouhém nákopu brankáře Pavla Dvořáka přehodil ŠIMON PROCHÁZKA hostujícího strážce a vracející se obránce Chotěboře už nezabránil míči v cestě do sítě. Asistence Pavel Dvořák.

35:19

Hosté mají na kontě už pátý akumulovaný faul!

35:04

Dvořák bude odkopávat od vlastní branky.

34:18

Domácí zvyšují náskok a jsou blízko ke třem bodům. PAVEL CAIZL napoprvé nepropálil Bence, ovšem poté zamířil do sítě krásným obloučkem. Bez asistence.

33:58

Caizl čekal před brankou a nezakončil, na druhé straně hosté zazdili brejk dva na jednoho.

33:30

Střelu Klimeše zlikvidoval Koubek, poté se neprosadil kapitán hostů Tomáš Novotný.

33:13

Domácí kombinují na vlastní polovině.

32:22

Po nepřesné rozehrávce domácích rozehrává Chotěboř.

31:50

Jan Novotný kulhá na střídačku, domácí mají na kontě tři fauly.

31:50

Caizl fauluje Jana Novotného a po zásluze dostává žlutou kartu.

30:36

Koubek vzápětí vrátil balón před branku a kapitán MILOŠ MORAVEC nešťastně zamířil do vlastní branky. Bez asistence.

30:31

Po přihrávce Koubka napálil Junek v tisíciprocentní šanci jen bližší tyčku!

30:01

Na brankáře Chotěboře si nyní nepřišel ani Koubek.

29:50

Junek napálil u úhlu brankáře Bence.

29:31

Faulován byl Procházka, Chotěboř má na kontě už čtyři fauly.

29:09

Domácí mají na kontě dva akumulované fauly.

28:49

Domácí zužitkovali svůj tlak po hezké přihrávce Jarába a následné pěkné střele MARTINA KOUBKA ke vzdálenější tyči. Asistence: Michal Jaráb

28:25

Caizl pálí z dálky nepřesně.

27:49

Fujdiar nejprve neprocpal míč přes obránce, následně přihrával před branku Caizlovi a ten v jasné pozici minul.

27:26

Dvořák vzápětí zlikvidoval i pokus Tomáše Novotného.

26:39

V samostatném úniku neuspěl Klimeš proti Dvořákovi!

26:16

Chotěboř právě vstřelila branku!
Chotěboř z ničeho nic otáčí vývoj, po nahrávce Jana Novotného se trefil ze střední vzdálenosti naprosto přesně opět JIŘÍ KRATOCHVÍL. Asistence: Jan Novotný

25:40

Hosté srovnávají! Po hezké akci nejrpve napálil Jan Novotný před sebou stojícího Fujdiara, poté vrátil míč před branku a JÍŘÍ KRATOCHVÍL a už byl přesný. Asistence: Jan Novotný

25:19

Po kombinacI Chotěboře končí balón za brankou Kladna.

24:58

Z pravé strany vypálil Koubek, ale prostor tří tyčí netrefil.

24:13

Chotěboři se stále nedaří vystřelit, u míče jsou častěji domácí.

23:32

Hosté mají na kontě už tři fauly.

23:01

Chotěboř má na kontě dva akumulované fauly, domácí stále tlačí.

22:41

Domácí Vašák trefil v náběhu vzdálenější tyč!

22:29

Přihrávat se snažil Čapek, jenže nikoho ze spoluhráčů nenašel.

22:05

Po nepřesné rozehrávce domácích bude rozehrávat Chotěboř.

21:35

Nepřesnosti na obou stranách, u míče jsou domácí.

20:39

Na druhé straně zahrozil Novotný, ale míč nakonec získává Junek a odkopává pryč od své branky.

20:19

Domácí se hned dostali ke střele, ovšem defenzíva hostů si poradila.

20:01

První poločas je za námi, ve vedení jsou domácí, kteří po vyrovnaném průběhu skórovali minutu a půl před koncem. Druhý poločas začne přibližně v 18:50.

20:00

19:53

Chotěboř si ještě v závěru bere oddechový čas.

19:45

První půle se dohrává u míče jsou hosté.

18:36

Po přihrávce od Petra Junka vystřelil přesně MICHAL JARÁB a balón nakonec skončil v síti, domácí se ujímají vedeni. Asistence: Petr Junek

18:31

Hosté si také vytvořili pátý akumulovaný faul.

18:18

Fujdiar po těžkém zpracování neudržel míč na hrací ploše.

17:56

Nicméně hosté nabídnutou šanci nevyužili, střelu Doležala vyráží do autu kladenský brankář.

17:54

Je tu šestý akumulovaný faul po zákroku Caizla, hosté budou zahrávat desetimetrový kop!

17:30

Sraženou přihrávku Caizla sbírá brankář Chotěboře.

17:09

Junek to udělal skvěle, ale Caizl nezakončil.

16:18

Svého čtvrtého faulu se vzápětí dopouští Chotěboř.

15:59

Domácí si musí dát pozor, nyní mají na kontě pátý faul!

15:49

Střílenou přihrávku Junka nikdo nezachytil.

15:18

Kladno znovu krouží kolem obrany soupeře.

14:52

Po krásné kolmici se objevil ve stoprocentní možnosti Fujdiar, ale brankáře Chotěboře nepropálil.

13:56

Po pohledné akci hostí zasáhl na poslední chvíli bránící Jaráb.

13:22

Po dlouhém pasu Fujdiara nedosáhl na balón Junek.

13:15

Máme tu první oddechový čas v tomto utkání.

13:06

Chotěboř zatím odolává a sama se snaží soupeře překvapit rychlou rozehrávkou.

12:36

Domácí mají na kontě už čtvrtý akumulovaný faul po zákroku na Moravce.

11:58

Junek přihrával na levou stranu, ale skluzující Vokoun na míč nedosáhl.

11:23

Jaráb nezachytil přihrávku od Junka, u míče jsou hosté.

10:54

I v těchto chvílích se hraje opatrně, ani jeden celek nemá výraznější tlak.

10:19

Po střele z pravé strany opět zasahuje gólman domácího výběru a vyráží míč do strany.

09:50

Na pravé straně se uvolnil Hromádka, ovšem na kladenského brankáře si nepřišel.

09:26

Hosté kombinují na útočné polovině.

08:41

Utkání rozhodně není nijak pohledné pro oko diváka, oba výběry opět přiřšly o balón po nepřesné rozehrávce.

07:57

Kladno rozehrává z půlky, hosté vyrobili také třetí faul.

07:40

Tvrdou střelu Jarába zkrotil brankář hostů, následně domácí přicházejí o míč po nepřesné rozehrávce.

07:15

Hezkou akci na jeden dotek založil Vokoun, následně hosté podruhé faulují a je tu opět zajímavý přímý volný kop.

06:47

Junkovu střelu vyrazil gólman Chotěboře na roh, následně domácí hráč pálí nepřesně.

06:44

Po faulu na Junka budou domucí zahrávat nebezpečnou standardní situaci.

06:28

Domácí krouží kolem obrany Chotěboře, ale ke střele se nedostali.

05:48

Kladenští už mají na kontě třetí akumulovaný faul.

05:22

Chotěboř se po další akci nedostala k zakončení, přišel nepřesný centr.

04:58

Ke střele z úhlu se probojoval Fujdiar, nicméně ani on nezamířil mezi tři tyče.

04:15

Nepřesnosti na obou stranách, rozehrávat bude domácí výběr.

03:58

Po střele z deseti metrů od Moravce jistě zasahuje kladenský gólman.

03:33

Jaráb se prosmýkl na pravé straně, následně však pálil hodně mimo.

03:05

Prvního faulu dnešního utkání se dopustil Jaráb.

02:36

Po dobré práci na levé straně vystřelil Vokoun, ovšem jeho střela byla zablokována do autu.

01:58

Boca se snažila prosadit dvakrát vzduchem, defenzíva Kladna dobře zapracovala.

01:15

Chyby jsou k vidění na obou stranách, více ze hry má domácí tým.

00:48

Zatím sledujeme opatrnou hru z obou stran, u míče jsou hosté z Chotěboře.

00:27

Domácí mají v držení balón a kombinují s ním na útočné polovině.

00:01

Trenér: Jakub Jiránek

Trenér: Miloš Moravec

Rozhodčí: Vaněk – Říha, delegát: Švagr.
Já Vás ke sledování tohoto přenosu srdečně zvu a přeji příjemnou zábavu.
Domácí na konci minulého roku senzačně přehráli vedoucí Mělník 3:1, ovšem poté prohráli kontumačně 0:5 s Wizards DDM Praha a naposledy nestačili na Jablonec po velkém boji v poměru 6:8. V prvním vzájemném utkání v Chotěboři uspěli po výsledku 5:3.
Futsalisté Kladna po svém pádu do druhé ligy předvádějí nevyrovnané výkony, proto za nejlepšími zaostávají. Momentálně jim patří šestá pozice s dvaceti body a play-off rozhodně nemají jisté. Nyní v domácím prostředí budou plnit úlohu mírného favorita proti Chotěboři, která je předposlední jedenáctá s dvanácti body.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

6:2

konec (1:0)

Branky: 19. Jaráb (Junek), 29. Koubek (Jaráb), 31. Moravec (vla.), 35. Caizl, 36. Procházka (Dvořák), 37. Fujdiar (Veselý) – 26. Kratochvíl (Novotný), 27. Kratochvíl (Novotný)

Karty:   32. Caizl (KLA)

FK Kladno: Dvořák – Koubek, Veselý, Jaráb, Fujdiar, Vokoun, Caizl, Junek, Procházka, Vašák Trenér: Jakub Jiránek

FK Boca Chotěboř: Benc – Čapek, Moravec "C", Odvářka, Kratochvíl, T. Novotný, Klimeš, J. Novotný Trenér: Miloš Moravec

Rozhodčí: Vaněk – Říha, delegát: Švagr