2. Futsal liga západ

Oxyworld Baník Chomutov – FC Betis Kadaň

10:6

konec (3:3)

21.01.2017, 19:15 • MSH Chomutov, Mánesova 4980, Chomutov • 15. kolo • Info o změnách stavu (Tereza Košťálová)

Domácí vyhráli nad Betisem po čtyřiceti minutách 10:6. Chomutovští převzali na konci zápasu otěže a jasně si výhru zasloužili.

Z Chomutova je to ode mě vše a těším se na početnou u dalších online přenosů. Tereza Košťálová (19:11:52)

36

Baník Chomutov právě vstřelil branku!
Autorem branky je ŠPICAR. Asistence: Hůla.

36

Autorem branky je KASAL.

34

Autorem branky je NOBST.

33

Autorem branky je NOBST. Asistence: Nový.

30

Kadaň právě vstřelila branku!
Autorem branky je MEZERA. Asistence: Novák.

27

Autorem branky je KASAL. Asistence: Špicar.

26

Autorem branky je CHMELAN. Asistence: Klíma.

25

Autorem branky je MEZERA. Asistence: Hrdinka.

24

Autorem branky je ŠPICAR. Asistence: Rajnyš.

24

Autorem branky je SÜSSMILCH. Asistence: Mezera.

21

V prvním poločase sice měli navrch nejprve domácí hráči z Chomutova, ale Kadaň je dokázala dohnat a nakonec vyrovnat na 3:3.

20

20

Autorem branky je NOVÁK. Asistence: Süssmilch.

16

Autorem branky je HABA. Asistence: Süssmilch.

14

Autorem branky je KLÍMA. Asistence: Chmelan.

11

Autorem branky je ŠPICAR. Asistence: Chmelan.

10:6

konec (3:3)

Branky: 9. Kasal (Hůla), 11. Špicar (Chmelan), 14. Klíma (Chmelan), 24. Špicar (Rajnyš), 26. Chmelan (Klíma), 27. Kasal (Špicar), 33. Nobst (Nový), 34. Nobst, 36. Kasal, 36. Špicar (Hůla) – 2. Novák, 16. Haba (Süssmilch), 20. Novák (Süssmilch), 24. Süssmilch (Mezera), 25. Mezera (Hrdinka), 30. Mezera (Novák)

Oxyworld Baník Chomutov: Michal Hůla (Josef Cafourek) – Petr Nový, Jakub Šorsák, Patrik Špicar, Jan Boček, Daniel Kasal, Vít Rajnyš, Jiří Chmelan, Dominik Nobst, Daniel Klíma. Trenéři: Jan Brič, Martin Farář. Z technických důvodů nejsou k dispozici sestavy podle čtyřek.

FC Betis Kadaň: Michal Novák (David Živnůstka) – Radek Haba, Jakub Süssmilch, Zdeněk Kopta, Jaroslav Mezera, Patrik Hrdinka, Lukáš Skirka, Ladislav Škůrek, Jiří Novák ml. Trenéři: Marian Gorol, Jiří Novák st. Z technických důvodů nejsou k dispozici sestavy podle čtyřek.

Rozhodčí: Cílek, Chadima; delegát: Kirilák