19.01.2017, 19:15 • Čtvrtfinále • Jakub Kopřiva

Tipsport: 1.27 5.45 11.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany vše, hezký večer. (21:04:04)
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 3:4. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 7:0. Fauly: 9:14.
Je dobojováno. Sledovali jsme utkání, ve kterém bylo lepší domácí Atlético, které nakonec porazilo Eibar 3:0 a první pohárový duel tak zvládlo na výbornou. Hosté bojovali, ale na kvalitnějšího soupeře to nestačilo. Uvidíme, zda Eibar v odvetě něco vymyslí, protože je jasné, že to bude hodně, ale opravdu hodně složité.

90+2

90+1

Rozhodčí přidal dvě minutky.

90

Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

88

Domácí kontrolují konec utkání a vypadá to, že další branky se už nedočkáme.

86

Žlutou kartu dostává Gálvez (SD Eibar).

84

Hostující hráč to vyzkoušel skoro z poloviny hřiště, střela byla tečována a nakonec míč skončil těsně vedle pravé tyče!

81

Je před námi posledních deset minut, tak uvidíme, zda se ještě dočkáme nějaké branky.

79

Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Gaitán, přichází Godín.

77

Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Escalante, přichází Dorrio.

75

Žlutou kartu dostává Rico (SD Eibar).

74

Hosté dlouho kombinovali na polovině Atlética, ale nakonec o míč přišli a Moyà tedy žádnou práci ani tentokrát neměl.

72

I hosté se vydali dopředu, ale po dlouhé přihrávce se Rubén k míči nedostal a ten doputoval až do zámezí.

70

70. Kevin GAMEIRO - 3:0

70

Atlético právě vstřelilo branku!
A domácí zvyšují své vedení. Na konci povedené kombinace byl KEVIN GAMEIRO, který to už měl lehké a nemohl nepřidat třetí branku Atlética.

70

Nyní jsme viděli mnoho střídání a hra byla hodně rozkouskovaná, takže se na trávníku nic nestalo. Je před námi posledních dvacet minutek a myslím, že to bude ještě hodně zajímavé.