4:1
konec (2:1, 1:0, 1:0)
19.01.2017, 18:00 • DD Eletromont Aréna • 24. kolo • Jan Pečeňák
Tipsport: 1.6 4.8 3.6 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.6 - 4.8 - 3.6
HC Stadion Vrchlabí – HC Řisuty
4:1
konec (2:1, 1:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 16. Filip (Novák), 18. Šimoníček (Jirků), 37. Šťastný, 47. Maďar (TS) – 18. Kolařík
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Stadion Vrchlabí:
Jelínek (Abrahám) – Klement, Hejda, Jirků, Chleborád, Jandejsek, Tržický – Procházka, Filip, Šťastný, Novák, Šimoníček, Bláha, Čurda, Urban, Oppelt, Maďar, Miškovský
Náhradníci:
Trenér:
HC Řisuty:
Chabr (Škubal) – Bílek, Kolařík, Sedláček, Babický, Keller, Bunda, Kulich – Havlůj, Kos, Hegenbart, Záleský, Čurilla, Krpata, Slavíček, Janeček, Vyskočil, Brém, Fortelka
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Tomáš Veselý – Michal Laczko, David Potůček
Diváci: 543
1. třetina | ||||
10:41 | RIS | 2 | Havlůj, hákování | |
12:06 | VRC | 2 | Oppelt, sekání | |
14:17 | VRC | 2 | Čurda, podražení | |
14:54 | RIS | 2 | Keller, držení protihráče | |
15:41 | VRC | 1:0 | Filip (Novák) | |
17:29 | VRC | 2:0 | Šimoníček (Jirků) | |
17:50 | RIS | 2:1 | Kolařík | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:50 | RIS | 2 | Krpata, nedovolené bránění | |
29:33 | RIS | 2 | Janeček, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
32:08 | VRC | 2 | příliš mnoho hráčů, odpyká Oppelt | |
34:43 | VRC | 2 | Novák, hrubost | |
RIS | 2 | Keller, hrubost | ||
RIS | 2 | Vyskočil, hrubost | ||
36:47 | VRC | 3:1 | Šťastný | |
37:53 | VRC | 2 | Tržický, sekání | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
43:10 | RIS | 2 | Janeček, podražení | |
46:36 | VRC | 4:1 | Maďar (TS) | |
47:31 | VRC | 2 | Klement, vysoká hůl | |
47:38 | VRC | 2+2 | Novák, vysoká hůl+vysoká hůl | |
51:51 | RIS | 2 | Keller, držení protihráče | |
55:36 | VRC | 2+2 | Bláha, hrubost+hrubost | |
VRC | 2 | Novák, hrubost | ||
RIS | 2 | Keller, hrubost | ||
RIS | 2 | Slavíček, hrubost | ||
Konec |
Chabarovsk – Vladivostok 10:30 0:2
Jekatěrinburg – Chanty-Mansijsk 15:00 0:2
Magnitogorsk – Omsk 15:00 4:2
Čeljabinsk – Kunlun 15:00 1:3
Čerepovec – Záhřeb 17:00 0:3
Nižněkamsk – HC Slovan 17:00 2:3
N.Novgorod – Jaroslavl 17:00 1:3
Minsk – Riga 17:30 1:3
Petrohrad – Jokerit 17:30 3:5
Soči – Spartak Moskva 17:30 4:1
59:30
59:00
58:30
58:00
57:00
55:36
55:36
54:40
54:26
53:51
53:10
52:50
51:51
51:00
49:10
48:55
48:30
47:38