18.01.2017, 14:20 • 1. kolo • Jaroslava Sotáková sk

Tipsport: 3.66 1.22 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

5:7

Horanský ukončuje tento zápas dvojchybou!

5:6

Ten po chybe súpera využíva a opäť ide do vedenia. Slovenský tenista pôjde po druhý raz v zápase podávať na udržanie sa.

5:5

Čistou hrou ukončuje Filip Horanský gem na servise a vyrovnáva na 5:5.

4:5

Svojím šiestym esom v zápase ukončuje de Schepper tento gem! Po prestávke pôjde podávať slovenský reprezentant na udržanie sa v zápase.

4:4

Filip Horanský premieňa hneď prvý gembal a vyrovnáva stav druhej sady na 4:4.

3:4

Esom ukončuje Kenny de Schepper tento gem a opäť ide do vedenia, tentoraz je to 4:3!

3:3

Svojím štvrtým esom v zápase ukončil Filip Horanský tento gem a vyrovnáva tak na 3:3.

2:3

Boli sme svedkami azda najdlhšej výmeny zápasu, ktorá nemala šťastný koniec pre nášho tenistu. Ten odohral forhendový úder po čiare, ktorý rozhodca označil za autový. Horanskému sa to samozrejme nepáči, no nemôže nič urobiť.

2:2

Priamym bodom z podania vyrovnáva Filip Horanský stav druhej sady. V tomto geme sa mu podarilo odvrátiť brejkbal súpera, čo mu výrazne môže pomôcť v ďalšom priebehu zápasu.

1:2

Francúzsky tenista pridáva ďalšie eso a ide do vedenia 2:1.

1:1

Filip Horanský odohral rovnakú situáciu s rovnakým koncom a prasiatkom si pomohol k zisku gemu.

0:1

Kenny de Schepper bez menších problémov zvláda prvý gem druhej sady a ide do vedenia.

5:7

Svojou vlastnou chybou sa Horanský pripravil o možnosť zabojovať v tajbrejku o tento set! Kenny de Schepper sa tak stáva víťazom prvého setu v pomere 7:5.

5:6

Kenny de Schepper si aj napriek menším problémom dokázal podržať svoje podanie a tak ide do vedenia 6:5.

5:5

Kenny de Schepper si berie späť svoje stratené podanie a vyrovnáva stav prvého dejstva na 5:5.

5:4

Hneď prvý brejkbal premieňa po kvalitnom forhende po čiare a berie si podanie svojho súpera. Horanský pôjde po prestávke podávať na zisk prvého setu!

4:4

Lenže Filip Horanský si tento gem dokázal postrážiť a vyrovnať stav prvej sady na 4:4!

3:4

Pekným bekhendovým volejom ukončuje francúzsky tenista tento gem a ide do vedenia 4:3.

3:3

Prvým esom v tomto zápase ukončuje Filip Horanský gem na servise a vyrovnáva na 3:3!

2:3

Kennymu de Schepperovi sa ako prvému podarilo podržať si svoje podanie a tak ide do vedenia, prvý raz v tomto zápase.

2:2

Tento set sa zatiaľ nesie v znamení nepodržaných servisov. Zatiaľ ani jeden z hráčov si neudržal svoj gem na servise.

2:1

V dôležitých momentoch de Scheppera zrádza servis a inak tomu nebolo ani teraz. Svojou druhou dvojchybou pomáha ísť svojmu súperovi do vedenia.

1:1

Horanský nedokázal potvrdiť brejk z predošlej hry, keď loptičku poslal len do autu. Stav prvého setu je vyrovnaný, 1:1!

1:0

Prvou dvojchybou v zápase rozhodol Kenny de Schepper o osude tohto gemu! Filip Horanský za výraznej pomoci svojho súpera ide do vedenia 1:0!