2:1 4:6, 6:2, 6:4

18.01.2017, 13:15 • Center Court, Koblenz • 1. kolo • Jiří Vachtl

Tipsport: 1.34 2.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

6:4

Utkání zakončuje Djereho forhendová chyba. Lukáš Rosol tak zvládá roli favorita a poráží srbského tenistu.

5:4

Djere přidává další dobrý servis a nutí tak českého hráče, aby si šel zápas doservírovat!

5:3

Český hráč drží servis a vede už 5:3. Laslo Djere půjde podávat na udržení v zápase.

4:3

Srbský tenista snižuje! Po dobrém servisu rozběhal Rosola a výměnu zakončil křižným forhendem.

4:2

Tentokrát byl Rosol trpělivější a počkal si na bekhendovou chybu srbského tenisty. Drží tak podání a znovu odskakuje na rozdíl dvou gemů.

3:2

Esem na téčko končí srbský tenista tento gem. Djere drží servis a snižuje.

3:1

Rosol i díky skvělému servisu drží podání a vede 3:1.

2:1

Pomocí dobrého servisu si Djere nakonec drží své podání a snižuje stav třetí sady.

2:0

Rosol čistou hrou drží podání a potvrtuje tak brejk!

1:0

Djere nyní dvojchybou doslova daruje Rosolovi svůj servis.

6:2

A díky dobrému servisu ven z kurtu jej proměňuje. Český hráč tak získává druhý set poměrem 6:2.

5:2

Rosol "vypaluje" i další return. Djere tak zaznamenává čistou hru a snižuje na 2:5.

5:1

A srbský hráč hned ten první využívá. Odvrací tak hrozbu "kanára" a snižuje na 1:5.

5:0

Který už využívá a vede tak 5:0. Za malou chvíli půjde podávat na vítězství ve druhém setu.

4:0

Rosol nyní doslova "učopoval" svého soupeře, který poté kazí forhend po lajně. Český hráč tak svém soupeři odskakuje už na rozdíl čtyř gemů.

3:0

Na Rosolův bekhendový return byl Srb krátký! Český hráč tak získává double brejk a vede 3:0.

2:0

Pohodový gem pro českého hráče, který tak soupeři odskakuje už na rozdíl dvou gemů.

1:0

Opět jsme byli svědky dlouhé výměny. Tentokrát však už byl úspěšnější český hráč, který aktivní hrou nutí Srba k chybě. Hned na úvod mu tak bere podání!

4:6

Bohužel ten druhý už ne! Djere dobře zareturnoval a šlo se do výměny, ve které opět dříve chyboval Rosol! Srbský hráč tak získává první set poměrem 6:4.

4:5

Čistá hra pro Srba. Oba hráči začali skvěle servírovat a vzájemně se nepouštějí do žádných šancí na returnu. Rosol půjde za malou chvíli podávat na udržení v prvním setu.

4:4

Rosol díky dobrému servisu nedal Djeremu šanci a sorvnává stav prvního setu na 4:4.

3:4

Svým čtvrtým esem v zápase Djere ukončuje sedmou hru.

3:3

Dobrý servis drží českého hráče. Djere nedokázal zareturnovat přes síť a je tak srovnáno na 3:3.

2:3

Podání podrželo srbského hráče i tentokrát. Nakonec se tedy dokázal dostat ze svízelné situace a drží servis.

2:2

Rosol šel po dobrém servisu na síť a na jeho následný stopvolej byl Srb krátký. Český hráč drží servis a srovnává na 2:2.

1:2

Opět se šlo do dlouhé výměny, ve které pomáhá Djeremu páska, když zpomalila Rosolův forhend. Srb si následně došel k síti pro vítězný volej.